latte-dock - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
ca: Justifica el separador

en: Configure applet
ca: Configura la miniaplicació

en: Enable painting  for this applet
ca: Activa el pintat per a aquesta miniaplicació

en: Disable parabolic effect for this applet
ca: Desactiva l'efecte parabòlic per a aquesta miniaplicació

en: Remove applet
ca: Elimina la miniaplicació
