latte-dock - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Appearance
ca: Aparença

en: Panel
ca: Plafó

en: Interaction
ca: Interacció

en: Maximum icon size:
ca: Mida màxima de les icones:

en: Enable shadows for icons
ca: Activa les ombres per a les icones

en: Show glow around windows points
ca: Mostra brillantor al voltant dels punts de les finestres

en: Different color for minimized windows
ca: Color diferent per a les finestres minimitzades

en: Indicator for active window group
ca: Indicador per al grup de finestres actives

en: Animations:
ca: Animacions:

en: duration
ca: durada

en: disabled
ca: desactivat

en: Level:
ca: Nivell:

en: Show a red line on the limit needed for animations
ca: Mostra una línia vermella al límit necessari per a les animacions

en: For the disabled settings you should use the Latte Dock Configuration Window
ca: Per a les opcions de configuració desactivades haureu d'usar la finestra de configuració de l'acoblador Latte

en: Cycle through tasks with mouse wheel
ca: Circula entre les tasques amb la roda del ratolí

en: Show window actions in the context menu
ca: Mostra les accions de la finestra al menú contextual

en: Show progress information for tasks
ca: Mostra la informació de progrés per a les tasques

en: Middle Click
ca: Clic del mig

[ctx: The click action]
en: None
ca: Res

en: Close Window or Group
ca: Tanca la finestra o grup

en: New Instance
ca: Instància nova

en: Minimize/Restore Window or Group
ca: Minimitza/restaura la finestra o grup

en: Hover
ca: En passar per sobre

[ctx: none action]
en: None
ca: Res

en: Preview Windows
ca: Vista prèvia de les finestres

en: Highlight Windows
ca: Ressalta les finestres

en: Preview and Highlight Windows
ca: Vista prèvia i ressaltat de les finestres

en: Filters
ca: Filtres

en: Show only tasks from the current screen
ca: Mostra només les tasques de la pantalla actual

en: Show only tasks from the current desktop
ca: Mostra només les tasques de l'escriptori actual

en: Show only tasks from the current activity
ca: Mostra només les tasques de l'activitat actual

en: Show bar line for tasks
ca: Mostra la línia de barres per a les tasques

en: Use plasma theme panel
ca: Usa el tema del plafó del Plasma

en: Use transparency in the panel
ca: Usa la transparència al plafó

en: Size:
ca: Mida:

en: Top Separator
ca: Separador superior

en: Left Separator
ca: Separador esquerre

en: Right Separator
ca: Separador dret

en: Bottom Separator
ca: Separador inferior

en: Places
ca: Llocs

en: Recent Documents
ca: Documents recents

en: Actions
ca: Accions

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
ca: Peça anterior

[ctx: Pause playback]
en: Pause
ca: Pausa

[ctx: Start playback]
en: Play
ca: Reprodueix

[ctx: Play next track]
en: Next Track
ca: Peça següent

[ctx: Stop playback]
en: Stop
ca: Atura

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
ca: Surt

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
ca: Restaura

en: Mute
ca: Silenci

en: Start New Instance
ca: Inicia una instància nova

en: Move To &Desktop
ca: Mou a l'&escriptori

en: Move &To Current Desktop
ca: Mou a l'escriptori ac&tual

en: &All Desktops
ca: &Tots els escriptoris

en: &New Desktop
ca: Escriptori &nou

en: Move To &Activity
ca: Mou a una activitat

en: Add To Current Activity
ca: Afegeix a l'activitat actual

en: All Activities
ca: Totes les activitats

en: More Actions
ca: Més accions

en: &Move
ca: &Mou

en: Re&size
ca: Redimen&siona

en: Ma&ximize
ca: Ma&ximitza

en: Mi&nimize
ca: Mi&nimitza

en: Keep &Above Others
ca: Mantén sobre les &altres

en: Keep &Below Others
ca: Mantén &sota les altres

en: &Fullscreen
ca: Pantalla &completa

en: &Shade
ca: &Plega

en: Allow this program to be grouped
ca: Permet que aquest programa s'agrupi

en: &Pin Launcher
ca: &Fixa el llançador

en: On All Activities
ca: A totes les activitats

en: On The Current Activity
ca: A l'activitat actual

en: Unpin Launcher
ca: No fixis el llançador

[ctx: add separator]
en: Add %1
ca: Afegeix %1

[ctx: remove separator]
en: Remove %1
ca: Elimina %1

en: Window
ca: Finestra

en: &Close
ca: Tan&ca

en: Tasks Area
ca: Àrea de tasques

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
ca: En %1

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
ca: Disponible en totes les activitats

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
ca: També disponible en %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
ca: Disponible en %1

en: On %1
ca: En %1
