latte-dock - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: &Add Widgets...
ca: &Afegeix ginys...

en: Show Widget Explorer
ca: Mostra l'explorador de ginys

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
ca: Surt del &Latte

en: &Layouts
ca: &Disposicions

en: Switch to another layout
ca: Canvia a una altra disposició

en: &Add Dock/Panel
ca: &Afegeix un acoblador/plafó

en: Add dock or panel based on specific template
ca: Afegeix un acoblador o un plafó basat en una plantilla específica

en: Move dock or panel to different layout
ca: Mou l'acoblador o el plafó a una disposició diferent

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
ca: &Configura el Latte...

en: &Edit Dock...
ca: &Edita l'acoblador...

en: &Edit Panel...
ca: &Edita el plafó...

en: &Duplicate Dock
ca: &Duplica l'acoblador

en: &Duplicate Panel
ca: &Duplica el plafó

en: E&xport Dock as Template
ca: E&xporta l'acoblador com a plantilla

en: E&xport Panel as Template
ca: E&xporta el plafó com a plantilla

en: &Move Dock To Layout
ca: &Mou l'acoblador a una disposició

en: &Move Panel To Layout
ca: &Mou el plafó a una disposició

en: &Remove Dock
ca: &Elimina l'acoblador

en: &Remove Panel
ca: &Elimina el plafó

en: Edit &Layouts...
ca: Edita les &disposicions...
