latte-dock - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Style
ca@valencia: Estil

en: Padding
ca@valencia: Farciment

en: Corner Margin
ca@valencia: Marge dels cantons

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: Reverse indicator style
ca@valencia: Estil invers de l'indicador

en: Growing circle animation when clicked
ca@valencia: Animació de cercle creixent en fer clic

en: Show indicators for applets
ca@valencia: Mostra els indicadors per a les miniaplicacions

en: Indicators are shown for applets
ca@valencia: Els indicadors seran mostrats per a les miniaplicacions
