latte-dock - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Style
cs: Styl

en: Padding
cs: Odstup

en: Corner Margin
cs: Rohový okraj

en: Options
cs: Možnosti

en: Reverse indicator style
cs: Obrácený styl ukazatele

en: Growing circle animation when clicked
cs: Animace svítícího kruhu při kliknutí

en: Show indicators for applets
cs: Zobrazit ukazatele pro applety

en: Indicators are shown for applets
cs: Ukazatele pro applety jsou zobrazeny
