latte-dock - en to el translation catalogue (16 entries)

[ctx: line indicator]
en: Line
el: Γραμμή

en: Show a line indicator for active items
el: Εμφανίζει έναν δείκτη γραμμής για ενεργά αντικείμενα

en: Show a dot indicator for active items
el: ιEmfan;izei ;enan de;ikth tele;iaw gia energ;a antike;imena

en: Glow
el: Λάμψη

en: Enable/disable indicator glow
el: (Απ)ενεργοποίηση λάμψης δείκτη

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
el: Σε ενεργό

en: Add glow only to active task/applet indicator
el: Προσθήκη λάμψης μόνο σε ενεργό δείκτη εργασιών/μικροεφαρμογών

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
el: Όλοι

en: Add glow to all task/applet indicators
el: Προσθήκη λάμψης σε όλους τους δείκτες εργασιών/μικροεφαρμογών

en: Opacity
el: Αδιαφάνεια

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Different color for minimized windows
el: Διαφορετικό χρώμα για ελαχιστοποιημένα παράθυρα

en: Show an extra dot for grouped windows when active
el: Να εμφανίζεται μια επιπλέον τελεία για ομαδοποιημένα παράθυρα όταν είναι ενεργό

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
el: Οι ομάδες παραθύρων εμφανίζουν και γραμμή και τελεία όταν ένα είναι ενεργό και ο ενεργός δείκτης γραμμής είναι ενεργός

en: Options
el: Επιλογές

en: Reverse indicator style
el: Στιλ αντίστροφου δείκτη
