latte-dock - en to et translation catalogue (294 entries)

en: Failed to import indicator
et: Indikaatori importimine nurjus

en: The layout cannot be imported from file ::
et: Paigutust ei saa failist importida ::

en: My Layout
et: Minu paigutus

en: Alternative
et: Alternatiiv

[ctx: import/export config]
en: The extracted file could not be copied!!!
et: Lahti pakitud faili ei saa kopeerida!!!

[ctx: import/export config]
en: The file has a wrong format!!!
et: Faili vorming on vale!!!

[ctx: import/export config]
en: The temp directory could not be created!!!
et: Ajutise kataloogi loomine nurjus!!!

[ctx: command line]
en: Replace the current Latte instance.
et: Aktiivse Latte isendi asendamine.

[ctx: command line]
en: Show the debugging messages on stdout.
et: Silumisteadete näitamine standardväljundis.

[ctx: command line]
en: Clear qml cache. It can be useful after system upgrades.
et: qml-puhvri puhastamine, võib olla kasulik pärast süsteemi uuendamist.

[ctx: command line]
en: Import and load default layout on startup.
et: Vaikimisi paigutuse importimine ja laadimine käivitamisel.

[ctx: command line]
en: Print available layouts
et: Saadaolevade paigutuste näitamine

[ctx: command line]
en: Load specific layout on startup.
et: Konkreetse paigutuse laadimine käivitamisel.

[ctx: command line: load]
en: layout_name
et: paigutuse_nimi

[ctx: command line]
en: Import and load a layout.
et: Paigutuse importimine ja laadimine.

[ctx: command line]
en: Import full configuration.
et: Kogu seadistuse importimine.

[ctx: command line: import]
en: file_name
et: faili_nimi

[ctx: command line]
en: Single layout memory mode. Only one layout is active at any case.
et: Üksikpaigutuse meeldejätmise režiim. Korraga saab aktiivne olla ainult üks paigutus.

[ctx: command line]
en: Multiple layouts memory mode. Multiple layouts can be active at any time based on Activities running.
et: Mitme paigutuse meeldejätmise režiim. Mis tahes ajal võivad vastavalt töötavatele tegevustele olla aktiivsed mitu paigutust.

en: Available layouts that can be used to start Latte:
et: Saadaolevad paigutused, mida saab tarvitada Latte käivitamisel:

en: There are no available layouts, during startup Default will be used.
et: Ühtegi paigutust pole saada, käivitamisel kasutatakse vaikepaigutust.

[ctx: layout missing]
en: This layout doesn't exist in the system.
et: Seda paigutust süsteemis ei leitud.

en: An instance is already running!, use --replace to restart Latte
et: Isend juba töötab! Latte taaskäivitamiseks kasuta --replace

en: The configuration cannot be imported
et: Seadistust ei saa importida

en: The layout cannot be imported
et: Paigutust ei saa importida

en: Latte is a dock based on plasma frameworks that provides an elegant and intuitive experience for your tasks and plasmoids. It animates its contents by using parabolic zoom effect and tries to be there only when it is needed.
    
    "Art in Coffee"
et: Latte on Plasma raamistikul põhinev dokk, mis pakub elegantset ja loomupärast kogemust ülesannete ja plasmoididega majandamisel. Sisu animeeritakse paraboolse suurenduse efekti abil ning dokk püüab olla alati sinu käsutuses, kui sa seda vajad.
    
    "Kohvikunst"

en: Latte Dock defaults
et: Latte doki vaikeväärtused

en: Latte Dock panel
et: Latte doki paneel

en: Dock configuration UI
et: Doki seadistuse kasutajaliides

en: Dock secondary configuration UI
et: Doki teisese seadistuse kasutajaliides

en: Config model
et: Seadistusmudel

en: Splitter
et: Eraldaja

en: Latte Trademark
et: Latte kaubamärk

en: Info View Window
et: Teabevaate aken

en: default layout file
et: vaikepaigutuse fail

en: plasma layout file
et: plasma paigutuse fail

en: unity layout file
et: unity paigutuse fail

en: extended layout file
et: laiendatud paigutuse fail

en: default preset file
et: vaikimisi valmisseadistuse fail

en: plasma preset file
et: plasma valmisseadistuse fail

en: unity preset file
et: unity valmisseadistuse fail

en: extended preset file
et: laiendatud valmisseadistuse fail

en: multiple layouts hidden file
et: mitme paigutuse peidetud fail

en: Configuration Definitions
et: Seadistuse definitsioonid

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Data Files
et: Andmefailid

en: Executable Scripts
et: Täidetavad skriptid

en: Translations
et: Tõlked

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailsDialog)
en: Details
et: Üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
et: Käitumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderlessChk)
en: Hide window borders for maximized windows
et: Akna piirete peitmine maksimeeritud akende korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
et: Ikoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
et: Taust:

en: Sample Text
et: Näidistekst

en: Open Location...
et: Ava asukoht ...

en: Apply Settings
et: Rakenda seadistused

en: Hide
et: Peida

[ctx: layout]
en: Alternative
et: Alternatiiv

[ctx: column for layout name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: column for layout to show in menu]
en: In Menu
et: Menüüs

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
et: Piireteta

[ctx: column for layout to show which activities is assigned to]
en: Activities
et: Tegevused

en: Drop layout files here...
et: Lohista paigutusfailid siia ...

en: File
et: Fail

en: Import Configuration...
et: Impordi seadistus ...

en: Import your full configuration from previous backup
et: Täisseadistuse import eelmisest varukoopiast

en: Export Configuration...
et: Ekspordi seadistus ...

en: Export your full configuration to create backup
et: Täisseadistuse eksport varukoopiana

en: &Quit Latte
et: &Välju Lattest

[ctx: import full configuration]
en: Import Full Configuration
et: Täisseadistuse importimine

[ctx: import full configuration]
en: Import
et: Impordi

[ctx: import full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file
et: Latte doki täisseadistuse fail

en: Import: Full Configuration File
et: Import: täisseadistusfail

en: You are importing full configuration file. Be careful, all <b>current settings and layouts will be lost</b>. It is advised to <b>take backup</b> first!<br>
et: Kavatsed importida täisseadistusfaili. Ole ettevaatlik: kõik <b>praegused seadistused ja paigutused lähevad kaotsi</b>. Väga soovitatav eelnevalt <b>teha varukoopia</b>!<br>

[ctx: export full configuration]
en: Take Backup...
et: Tee varukoopia ...

en: Export your full configuration in order to take backup
et: Täisseadistuse eksport varukoopiana

en: Import your full configuration and drop all your current settings and layouts
et: Täisseadistuse import ja kõigi praeguste seadistuste ja paigutuste hülgamine

en: Export Full Configuration
et: Täisseadistuse eksport

[ctx: export full configuration]
en: Export
et: Ekspordi

[ctx: export full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file v0.2
et: Latte doki täisseadistuse fail v0.2

en: Full configuration export <b>failed</b>...
et: Täisseadistuse eksport <b>nurjus</b> ...

en: Full configuration export succeeded...
et: Täisseadistus eksporditi edukalt ...

[ctx: latte settings window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
et: Lubatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
et: Üksikasjad ...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, preferencesTab)
en: Preferences
et: Eelistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: Different hardware can have different delays during screen changes.
    This tracker is used in order to not lose any screen related update.
et: Eri riistvaral võib olla ekraani vahetumise korral erinev viivitus.
    See jälgija ei lase kaotsi minna ühelgi ekraaniga seotud uuendusel.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox)
en:  ms.
et:  ms järel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: reaction delay for changes
et: reageerimise viivitus muutumisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Provide visual feedback when layouts are activated automatically
et: Visuaalne tagasiside paigutuste automaatsel aktiveerimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Show informative window for layouts automatic activation
et: Teabeakna näitamine paigutuste automaatsel aktiveerimisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Activate support for borderless maximized windows between different layouts
et: Piireteta maksimeeritud akende toetuse aktiveerimine eri paigutuste vahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Support borderless maximized windows in different layouts
et: Piireteta maksimeeritud akende toetus eri paigutustes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionsLbl)
en: Actions:
et: Toimingud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, badges3DStyleChkBox)
en: Use 3D style for notification and shortcut badges
et: 3D stiili kasutamine märguande- ja kiirklahvimullides

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and hold ⌘ to show shortcuts badges for applets and tasks
et: ⌘ allhoidmine näitab aplettide ja ülesannete kiirklahvimulle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and Hold ⌘ to show shortcuts badges
et: ⌘ allhoidmine näitab kiirklahvimulle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parabolicEffectLbl)
en: Parabolic Effect:
et: Paraboolne efekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screensLbl)
en: Screens:
et: Ekraanid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Start the application automatically after each relogin
et: Rakenduse automaatne käivitamine iga uue sisselogimise järel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Enable autostart during startup
et: Automaatse käivitamise lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low sensitivity for parabolic effect (low cpu usage and performance)
et: Paraboolse efekti madal tundlikkus (vähene protsessori kasutus ja jõudlus)

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
et: Madal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium sensitivity for parabolic effect (normal cpu usage and performance)
et: Paraboolse efekti keskmine tundlikkus (tavapärane protsessori kasutus ja jõudlus)

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
et: Keskmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High sensitivity for parabolic effect (high cpu usage and performance)
et: Paraboolse efekti kõrge tundlikkus (suur protsessori kasutus ja jõudlus)

[ctx: high sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High
et: Kõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mouseSensitivityLbl)
en: mouse sensitivity
et: hiire tundlikkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
et: Välimus;

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Forward ⌘ press from KWin to Latte in order to activate Application Launcher. It is suggested to disable that option if you remove Latte.
et: ⌘ vajutamise edastamine KWinist Lattele rakenduste käivitaja aktiveerimiseks. Latte eemaldamise eel on soovitatav see võimalus välja lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Press ⌘ to activate Application Launcher
et: ⌘ aktiveerib rakenduste käivitaja

en: Layout
et: Paigutus

[ctx: switch layout]
en: Switch
et: Lülitu

en: Switch to selected layout
et: Valitud paigutusele lülitumine

[ctx: new layout]
en: &New
et: &Uus

en: New layout
et: Uus paigutus

[ctx: remove layout]
en: Remove
et: Eemalda

en: Remove selected layout
et: Valitud paigutuse eemaldamine

[ctx: layout details]
en: De&tails...
et: Ü&ksikasjad ...

en: Show selected layout details
et: Valitud paigutuse üksikasjade näitamine

en: Export selected layout at your system
et: Valitud paigutuse eksport süsteemi

[ctx: settings: active layout remove]
en: <b>Active</b> layouts can not be removed...
et: <b>Aktiivseid</b> paigutusi ei saa eemaldada ...

[ctx: settings: locked layout remove]
en: Locked layouts can not be removed...
et: Lukustatud paigutusi ei saa eemaldada ...

[ctx: import layout]
en: Import Layout
et: Paigutuse import

[ctx: import layout]
en: Import
et: Impordi

[ctx: import latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
et: Latte doki paigutusfail v0.2

[ctx: import older latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.1
et: Latte doki paigutusfail v0.1

[ctx: settings:deprecated layouts import failed]
en: Import layouts from deprecated version <b>failed</b>...
et: Paigutuste import iganenud versioonist <b>nurjus</b> ...

[ctx: export layout]
en: Export
et: Ekspordi

[ctx: export layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
et: Latte doki paigutusfail v0.2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ViewsDialog)
en: Docks/Panels
et: Dokid ja paneelid

[ctx: top edge]
en: Top
et: Ülal

[ctx: left edge]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
et: All

[ctx: right edge]
en: Right
et: Paremal

[ctx: left alignment]
en: Left
et: Vasakjoondus

[ctx: top alignment]
en: Top
et: Ülajoondus

[ctx: center alignment]
en: Center
et: Keskjoondus

[ctx: right alignment]
en: Right
et: Paremjoondus

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
et: Alajoondus

[ctx: justify alignment]
en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Screen
et: Ekraan

[ctx: screen edge]
en: Edge
et: Serv

en: Alignment
et: Joondus

[ctx: primary screen]
en: Primary
et: Esmane

[ctx: bottom location]
en: Bottom
et: All

[ctx: top location]
en: Top
et: Ülal

[ctx: left location]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: right location]
en: Right
et: Paremal

en: Show Latte Dock/Panel
et: Latte doki/paneeli näitamine

en: Cycle Through Dock/Panel Settings Windows
et: Doki-/paneeliseadistuste akende läbikerimine

en: Show Latte Global Settings
et: Latte globaalsete seadistuste näitamine

en: Activate Entry %1
et: Kirje %1 aktiveerimine

en: New Instance for Entry %1
et: Kirje %1 uus isend

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
et: %1 valikud

[ctx: add indicator]
en: Add Indicator
et: Indikaatori lisamine

[ctx: add indicator file]
en: Latte Indicator
et: Latte indikaator

en: General
et: Üldine

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
et: Muu

en: Behavior
et: Käitumine

en: Appearance
et: Välimus

en: Effects
et: Efektid

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Remove current dock
et: Aktiivse doki eemaldamine

en: Close
et: Sulge

en: Close settings window
et: Seadistusakna sulgemine

en: Items
et: Elemendid

en: Length
et: Pikkus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Minimum
et: Miinimum

en: Offset
et: Nihe

en: Margins
et: Veerised

en: Thickness
et: Paksus

en: Colors
et: Värvid

en: From Window
et: Aknast

en: Disabled
et: Keelatud

en: Colors are going to be based on the active window
et: Värvid põhinevad aktiivsel aknal

en: Colors are going to be based on windows that are touching the view
et: Värvid põhinevad vaadet puudutavatel akendel

en: Background
et: Taust

en: Enable/disable background
et: Tausta lubamine/keelamine

en: Size
et: Suurus

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

[ctx: opacity when desktop background is busy from contrast point of view]
en: Busy Opacity
et: Hõivatuse läbipaistmatus

en: Blur
et: Hägustamine

en: Background is blurred underneath
et: Tausta hägustatakse

en: Shadows
et: Varjud

en: Background shows its shadows
et: Taust näitab varje

en: Outline
et: Kontuur

en: Background draws a line for its borders. You can set the line size from Latte Preferences
et: Taust näitab oma piirdeid joonega. Joone suuruse saab määrata Latte eelistustes

[ctx: dynamic visibility for background]
en: Dynamic Visibility
et: Dünaamiline nähtavus

en: Prefer opaque background when touching any window
et: Läbipaistmatu tausta eelistamine kõigi akende puudutamisel

en: Background removes its transparency setting when a window is touching
et: Taust eemaldab läbipaistvuse seadistuse akna puudutamisel

en: Hide background when not needed
et: Tausta peitmine, kui selleks pole vajadust

en: Background becomes hidden except when a window is touching or the desktop background is busy
et: Taust peidetakse, välja arvatud juhul, kui puudutatakse akent või on töölaua taust hõivatud

en: Hide background shadow for maximized windows
et: Tausta varju peitmine maksimeeritud akende korral

en: Exceptions
et: Erandid

en: Prefer Plasma background and colors for expanded applets
et: Plasma tausta ja värvide eelistamine laiendatud aplettide puhul

en: Background becomes opaque in plasma style when applets are expanded
et: Taust muutub Plasma stiilis läbipaistmatuks, kui aplette laiendatakse

en: Type
et: Tüüp

en: Location
et: Asukoht

en: Follow Primary Screen
et: Järgitakse esmast ekraani

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Always Visible
et: Alati näha

en: Auto Hide
et: Automaatne peitmine

en: Windows Go Below
et: Aknad lähevad alla

en: Windows Can Cover
et: Aknad võivad katta

en: Windows Always Cover
et: Aknad katavad alati

en: Delay
et: Viivitus

en: Show
et: Näita

en: Actions
et: Toimingud

en: Left Button
et: Vasak nupp

en: Drag Active Window
et: Aktiivse akna lohistamine

en: Middle Button
et: Keskmine nupp

en: Close Active Window
et: Aktiivse akna sulgemine

en: Mouse wheel
et: Hiireratas

en: Cycle Through Desktops
et: Töölaudade läbikerimine

en: Cycle Through Activities
et: Tegevuste läbikerimine

en: Cycle Through Tasks
et: Ülesannete läbikerimine

en: Cycle And Minimize Tasks
et: Ülesannete läbikerimine ja minimeerimine

en: Thin title tooltips on hovering
et: Õhukeste tiitli kohtsipkrite näitamine hiirekursori all

en: Show narrow tooltips produced by Latte for items.
    These tooltips are not drawn when applets zoom effect is disabled
et: Elementidel Latte loodud kitsamate kohtskriptide näitamine.
    Neid ei näidata, kui apleti suurendusefekt ei ole lubatud

en: Expand popup through mouse wheel
et: Hüpiku laiendamine hiirerattaga

en: Show or Hide applet popup through mouse wheel action
et: Apleti hüpiku näitamine või peitmine hiireratta toiminguga

en: Adjust size automatically when needed
et: Vajaduse korral suuruse automaatne kohandamine

en: Items decrease their size when exceed maximum length and increase it when they can fit in
et: Elemendid vähendavad suurust maksimaalse pikkuse ületamisel ja suurendavad seda, kui mahuvad ära

en: Floating
et: Hõljuv

en: Environment
et: Keskkond

en: Activate KWin edge after hiding
et: KWini serva aktiveerimine peitmise järel

en: Can be above fullscreen windows
et: Võib paikneda täisekraanakende peal

en: Raise on desktop change
et: Tõstmine töölaua muutumisel

en: Raise on activity change
et: Tõstmine tegevuse muutumisel

en: Enable/disable applet shadows
et: Apleti varjude lubamine/keelamine

en: Default shadow for applets
et: Aplettide vaikimisi vari

en: Shadow from theme color palette
et: Vari teema värvipaletist

en: Use set shadow color
et: Varju värvi määramine

en: Please choose shadow color
et: Varju värvi valimine

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Enable/disable all animations
et: Kõigi animatsioonide lubamine/keelamine

en: Indicators
et: Indikaatorid

en: Enable/disable indicators
et: Indikaatorite lubamine/keelamine

en: Badges
et: Mullid

en: Notifications from tasks
et: Ülesannete märguanded

en: Show unread messages or notifications from tasks
et: Ülesannete lugemata sõnumite või märguannete näitamine

en: Progress information for tasks
et: Ülesannete edenemisteave

en: Show a progress animation for tasks e.g. when copying files with Dolphin
et: Ülesannete animeeritud edenemise näitamine näiteks failide kopeerimisel Dolphinis

en: Audio playing from tasks
et: Ülesannete heli esitamine

en: Show audio playing from tasks
et: Ülesannete heli esitamise näitamine

en: Prominent color for notification badge
et: Märguandemullide silmatorkav värv

en: Notification badge uses a more prominent background which is usually red
et: Märguandemullid võivad kasutada silmatorkavamat tausta, mis tavaliselt on punane

en: Change volume when scrolling audio badge
et: Helitugevuse muutmine helimulli kerimisel

en: The user is able to mute/unmute with click or change the volume with mouse wheel
et: Kasutaja saab heli maha võtta või tagasi panna klõpsuga ning helitugevust muuta hiirerattaga

en: Interaction
et: Interaktiivsus

en: Window actions in the context menu
et: Aknatoimingud kontekstimenüüs

en: Filters
et: Filtrid

en: Show only tasks from the current screen
et: Ainult aktiivse ekraani ülesannete näitamine

en: Show only tasks from the current desktop
et: Ainult aktiivse töölaua ülesannete näitamine

en: Show only tasks from the current activity
et: Ainult aktiivse tegevuse ülesannete näitamine

en: Show only tasks from launchers
et: Ainult käivitajate ülesannete näitamine

en: By default group tasks of the same application
et: Vaikimisi sama rakenduse ülesannete rühmitamine

en: Bounce launchers when triggered
et: Käivitajate hüplemine käivitamisel

en: Bounce tasks that need attention
et: Tähelepanu vajavate ülesannete hüplemine

en: Slide in and out single windows
et: Üksikakende sisse- ja väljaliuglemine

en: Grouped tasks bounce their new windows
et: Rühmitatud ülesanded panevad oma uued aknad hüplema

en: Grouped tasks slide out their closed windows
et: Rühmitatud ülesanded liuglevad suletud akendest välja

en: Launchers
et: Käivitajad

en: Use a unique set of launchers for this view which is independent from any other view
et: Unikaalse käivitajate kogumi kasutamine vaates, mis ei sõltu ühestki teisest vaatest

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Enable tasks scrolling when they overflow and exceed the available space
et: Ülesannete kerimise lubamine, kui need ei mahu enam saadaolevasse ruumi ära

en: Manual
et: Käsitsi

[ctx: disabled manual scrolling]
en: Disabled scrolling
et: Kerimine keelatakse

en: Only vertical scrolling
et: Ainult püstsuunas kerimine

en: Only horizontal scrolling
et: Ainult rõhtsuunas kerimine

en: Horizontal and vertical scrolling
et: Rõht- ja püstsuunas kerimine

en: Automatic
et: Automaatne

en: Left Click
et: Vasakklõps

en: Middle Click
et: Keskklõps

[ctx: The click action]
en: None
et: Ei tee midagi

en: Close Window or Group
et: Sulgeb akna või rühma

en: New Instance
et: Uus isend

en: Minimize/Restore Window or Group
et: Minimeerib või taastab akna või rühma

en: Hover
et: Hiirekursori all

[ctx: none action]
en: None
et: Ei tehta midagi

en: Highlight Windows
et: Akende esiletõstmine

en: Preview and Highlight Windows
et: Akende eelvaatlus ja esiletõstmine

en: Wheel
et: Ratas

en: Right Click
et: Paremklõps

en: Remove indicator
et: Indikaatori eemaldamine

en: Add Indicator...
et: Lisa indikaator ...

en: Get New Indicators...
et: Hangi uusi indikaatoreid ...

[ctx: dock type]
en: Dock
et: Dokk

en: Change the behavior and appearance to Dock type
et: Dokitüübi käitumise ja välimuse muutmine

[ctx: panel type]
en: Panel
et: Paneel

en: Change the behavior and appearance to Panel type
et: Paneelitüübi käitumise ja välimuse muutmine
