latte-dock - en to et translation catalogue (19 entries)

[ctx: line indicator]
en: Line
et: Joon

en: Show a line indicator for active items
et: Joonindikaatori näitamine aktiivse elemendi korral

en: Show a dot indicator for active items
et: Punktindikaatori näitamine aktiivse elemendi korral

en: Padding
et: Täidis

en: Glow
et: Sära

en: Enable/disable indicator glow
et: Indikaatori sära lubamine/keelamine

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
et: Aktiivses

en: Add glow only to active task/applet indicator
et: Sära lisamine ainult aktiivse ülesande/apleti indikaatorile

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
et: Kõigis

en: Add glow to all task/applet indicators
et: Sära lisamine kõigi ülesannete/aplettide indikaatoritele

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Different color for minimized windows
et: Erinev värv minimeeritud akendele

en: Show an extra dot for grouped windows when active
et: Aktiivse olemasolul näidatakse rühmitatud akendel täiendavat punkti

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
et: Rühmitatud aknad näitavad nii joont kui punkti, kui üks neist on aktiivne ja aktiivse jooneindikaator on sisse lülitatud

en: Options
et: Valikud

en: Show indicators for applets
et: Aplettide indikaatorite näitamine

en: Indicators are shown for applets
et: Aplettide puhul näidatakse indikaatoreid

en: Reverse indicator style
et: Indikaatori stiil teistpidi
