latte-dock - en to et translation catalogue (75 entries)

en: Appearance
et: Välimus

en: Panel
et: Paneel

en: Interaction
et: Interaktiivsus

en: Enable shadows for icons
et: Ikoonide varju lubamine

en: Show glow around windows points
et: Sära näitamine aknapunktide ümber

en: Different color for minimized windows
et: Teist värvi minimeeritud aknad

en: Indicator for active window group
et: Aktiivse aknarühma indikaator

en: Animations:
et: Animatsioonid:

en: duration
et: kestus

en: disabled
et: keelatud

en: Zoom
et: Suurendus

en: Level:
et: Tase:

en: Show a red line on the limit needed for animations
et: Punase joone näitamine animatsioonide piirangul

en: For the disabled settings you should use the Latte Dock Configuration Window
et: Keelatud seadistuste jaoks tuleks kasutada Latte doki seadistusakent

en: Cycle through tasks with mouse wheel
et: Ülesannete läbikerimine hiirerattaga

en: Show window actions in the context menu
et: Aknatoimingute näitamine kontekstimenüüs

en: Show progress information for tasks
et: Ülesannete edenemisteabe näitamine

en: Middle Click
et: Keskklõps

[ctx: The click action]
en: None
et: Ei tee midagi

en: Close Window or Group
et: Sulgeb akna või rühma

en: New Instance
et: Uus isend

en: Minimize/Restore Window or Group
et: Minimeerib või taastab akna või rühma

en: Hover
et: Hiirekursori all

[ctx: none action]
en: None
et: Ei tehta midagi

en: Preview Windows
et: Akende eelvaatlus

en: Highlight Windows
et: Akende esiletõstmine

en: Preview and Highlight Windows
et: Akende eelvaatlus ja esiletõstmine

en: Filters
et: Filtrid

en: Show only tasks from the current screen
et: Ainult aktiivse ekraani ülesannete näitamine

en: Show only tasks from the current desktop
et: Ainult aktiivse töölaua ülesannete näitamine

en: Show only tasks from the current activity
et: Ainult aktiivse tegevuse ülesannete näitamine

en: Show bar line for tasks
et: Ülesannete eraldusjoone näitamine

en: Use plasma theme panel
et: Plasma teemapaneeli kasutamine

en: Use transparency in the panel
et: Paneelide läbipaistvus

en: Size:
et: Suurus:

en: Places
et: Asukohad

en: Recent Documents
et: Viimati kasutatud dokumendid

en: Actions
et: Toimingud

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
et: Eelmine pala

[ctx: Pause playback]
en: Pause
et: Paus

[ctx: Start playback]
en: Play
et: Esita

[ctx: Play next track]
en: Next Track
et: Järgmine pala

[ctx: Stop playback]
en: Stop
et: Peata

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
et: Välju

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
et: Taasta

en: Mute
et: Heli maha

en: Start New Instance
et: Käivita uus isend

en: Move To &Desktop
et: Liiguta &töölauale

en: Move &To Current Desktop
et: Lii&guta aktiivsele töölauale

en: &All Desktops
et: Kõ&gile töölaudadele

en: &New Desktop
et: &Uus töölaud

en: Move To &Activity
et: Liiguta t&egevusele

en: Add To Current Activity
et: Lisa aktiivsele tegevusele

en: All Activities
et: Kõigile tegevustele

en: More Actions
et: Rohkem toiminguid

en: &Move
et: &Liiguta

en: Re&size
et: &Muuda suurust

en: Ma&ximize
et: M&aksimeeri

en: Mi&nimize
et: M&inimeeri

en: Keep &Above Others
et: &Hoia teiste peal

en: Keep &Below Others
et: Hoi&a teiste all

en: &Fullscreen
et: Täi&sekraan

en: &Shade
et: &Varja

en: Allow this program to be grouped
et: Programmi saab rühma lisada

en: &Pin Launcher
et: Ki&nnista käivitaja

en: On All Activities
et: Kõigil tegevustel

en: On The Current Activity
et: Aktiivsel tegevusel

en: Unpin Launcher
et: Eemalda käivitaja kinnistus

en: &Close
et: &Sulge

en: Tasks Area
et: Ülesannete ala

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
et: Töölaual %1

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
et: Saadaval kõigil tegevustel

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
et: Saadaval ka tegevusel %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
et: Saadaval tegevusel %1

en: On %1
et: Tegevusel %1
