latte-dock - en to et translation catalogue (5 entries)

en: &Add Widgets...
et: Lis&a vidinaid ...

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
et: &Välju Lattest

en: &Layouts
et: &Paigutused

en: Switch to another layout
et: Teisele paigutusele lülitumine

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
et: Latte &seadistamine ...
