latte-dock - en to eu translation catalogue (19 entries)

[ctx: line indicator]
en: Line
eu: Lerroa

en: Show a line indicator for active items
eu: Erakutsi lerro adierazle bat elementu aktiboetan

en: Show a dot indicator for active items
eu: Erakutsi puntu adierazle bat elementu aktiboetan

en: Padding
eu: Betegarria

en: Glow
eu: Distira

en: Enable/disable indicator glow
eu: Gaitu/ezgaitu adierazlearen distira

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
eu: Aktiboetan

en: Add glow only to active task/applet indicator
eu: Gehitu distira bakarrik ataza/aplikaziotxo aktiboen adierazleei

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
eu: Guztiak

en: Add glow to all task/applet indicators
eu: Gehitu distira atazen/aplikaziotxoen adierazle guztiei

en: Opacity
eu: Opakutasuna

en: Tasks
eu: Atazak

en: Different color for minimized windows
eu: Kolore ezberdina minimizatutako leihoei

en: Show an extra dot for grouped windows when active
eu: Erakutsi puntu gehigarri bat taldekatutako leihotan aktibo daudenean

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
eu: Taldekatutako leihoek biak erakutsiko dituzte, lerro bat eta puntu bat haietako bat aktibo dagoenean eta lerro aktiboko adierazlea gaitua dagoenean

en: Options
eu: Aukerak

en: Show indicators for applets
eu: Erakutsi aplikaziotxoen adierazleak

en: Indicators are shown for applets
eu: Aplikaziotxoen adierazleak erakusten dira

en: Reverse indicator style
eu: Alderantzizko adierazle estiloa
