latte-dock - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Padding
eu: Betegarria

en: Options
eu: Aukerak

en: Reverse indicator style
eu: Alderantzizko adierazle estiloa

en: Growing circle animation when clicked
eu: Klik egitean hazten den zirkuluaren animazioa

en: Show indicators for applets
eu: Erakutsi aplikaziotxoen adierazleak

en: Indicators are shown for applets
eu: Aplikaziotxoen adierazleak erakusten dira
