latte-dock - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
eu: Justifikatu zatitzailea

en: Configure applet
eu: Konfiguratu aplikaziotxoa

en: Enable painting  for this applet
eu: Gaitu marraztea aplikaziotxo honi

en: Disable parabolic effect for this applet
eu: Ezgaitu efektu parabolikoa aplikaziotxo honi

en: Remove applet
eu: Kendu aplikaziotxoa
