latte-dock - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: &Add Widgets...
eu: &Gehitu trepetak...

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
eu: Irten &Latte-tik

en: &Layouts
eu: &Diseinuak

en: Switch to another layout
eu: Aldatu beste disenu batera

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
eu: &Konfiguratu Latte...
