latte-dock - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Style
fi: Tyyli

en: Padding
fi: Täyte

en: Corner Margin
fi: Kulmareunus

en: Options
fi: Valinnat

en: Reverse indicator style
fi: Käänteinen ilmaisintyyli

en: Growing circle animation when clicked
fi: Kasvava animoitu ympyrä napsautettaessa

en: Show indicators for applets
fi: Näytä sovelmissa ilmaisimet

en: Indicators are shown for applets
fi: Sovelmissa näytetään ilmaisimet
