latte-dock - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Padding
gl: Recheo

en: Options
gl: Opcións

en: Reverse indicator style
gl: Inverter o estilo do indicador

en: Growing circle animation when clicked
gl: Animación de círculo que medra ao premerse

en: Show indicators for applets
gl: Mostrar indicadores para os trebellos

en: Indicators are shown for applets
gl: Os indicadores móstranse para trebellos
