latte-dock - en to hsb translation catalogue (173 entries)

en: Failed to import indicator
hsb: Njemóžach pokazowak importować

[ctx: indicator_name, imported updated]
en: %1 indicator updated successfully
hsb: %1 pokazowak wuspěšnje aktualizowany

[ctx: indicator_name, imported success]
en: %1 indicator installed successfully
hsb: %1 pokazowak wuspěšnje instalowany

en: Remove Indicator Confirmation
hsb: Wobkrućenje indikatorow wotstronić

en: Do you want to remove completely <b>%1</b> indicator from your system?
hsb: Chceće indikator <b>%1</b> dospołnje ze swojeho systema wotstronić?

[ctx: indicator_name, removed success]
en: <b>%1</b> indicator removed successfully
hsb: Indikator <b>%1</b> wuspěšnje wotstronjeny

en: The layout cannot be imported from file ::
hsb: Layout njehodźi so z dataje importować ::

en: My Layout
hsb: Mój Layout

en: Alternative
hsb: Alternatiwa

[ctx: import/export config]
en: The extracted file could not be copied!!!
hsb: Wućehnjena dataja njehodźeše so kopěrować!!!!

[ctx: import/export config]
en: The file has a wrong format!!!
hsb: Dataja ma wopačny format!!!!

[ctx: import/export config]
en: The temp directory could not be created!!!
hsb: Temporarny zapisk njehodźeše so wutworić!!!!

en: Multiple Layouts Startup Warning
hsb: Skedźbnjenje na startowanje wjacorych layoutow

en: Different Applets With Same Id
hsb: Wšelake applety ze samsnej Id

en: Translations
hsb: Přełožki

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ActionsDialog)
en: Context Menu Actions
hsb: Akcije za kontekstowy meni

[ctx: actions shown only in edit mode]
note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, actionsSelector)
en: Accessible only in edit mode:
hsb: Přistupny jenož we wobdźěłanskim modusu:

[ctx: actions shown always]
note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, actionsSelector)
en: Accessible always:
hsb: Přeco přistupny

en: Layouts
hsb: Layouty

[ctx: global settings window]
en: Configure Latte...
hsb: Latte připrawić...

[ctx: quit application]
en: Quit Latte
hsb: Latte wopušćić

en:  --- separator ---
hsb:  --- dźělak ---

en: Add Widgets...
hsb: Element dodać...

en: Add Dock/Panel
hsb: Pas/panel dodać

en: Move Dock/Panel To Layout
hsb: Pas/panel do layouta přesunyć

en: Export Dock/Panel as Template...
hsb: Pas/panel jako šablonu eksportować...

en: Remove Dock/Panel
hsb: Pas/panel wotstronić

en: Blue
hsb: Módr

en: Brown
hsb: Bruń

en: Dark Grey
hsb: Ćmowa šěr

en: Gold
hsb: Złoto

en: Green
hsb: Zeleń

en: Light Sky Blue
hsb: Swětła módr

en: Orange
hsb: Oranž

en: Purple
hsb: Purpur

en: Red
hsb: Čerwjeń

en: Wheat
hsb: Pšeńca

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailsDialog)
en: Details
hsb: Nadrobnosće

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
hsb: Zadźerženje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderlessChk)
en: Hide window borders for maximized windows
hsb: Woknowe kromy w maksimalizowanym woknje chować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
hsb: Piktogram:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundBtn)
en: Background...
hsb: Pozadk...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textColorBtn)
en: Text Color...
hsb: Tekstowa barba...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
hsb: Pozadk:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en: disabled
hsb: hasnjene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customSchemeLbl)
en: Custom Colors:
hsb: Nastajene barby:

[ctx: <layout name> Details]
en: %1 Details
hsb: Nadrobnosće %1

en: The settings of <b>%1</b> layout have changed.<br/>Do you want to apply the changes or discard them?
hsb: Nastajenja za layout  <b>%1</b> su so změnili.<br/>Chceće změny nałožić abo je zaćisnyć?

en: Sample Text
hsb: Přikładowy tekst

en: System Colors
hsb: Systemowe barby

[ctx: column for current applets]
en: Current Applets
hsb: Tuchwilne applety

en: Export your selected layout as template
hsb: Waš wubrany layout jako šablonu eksportować

en: Export your selected dock or panel as template
hsb: Waš wubrany pas abo panel jako šablonu eksportować

en: Export your selected view as template
hsb: Waš wubrany napohlad jako šablonu eksportować

[ctx: export template]
en: Export
hsb: Exportieren

[ctx: export template]
en: Export Again
hsb: Znowa eksportować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: Select All
hsb: Wšitko wubrać

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllBtn)
en: Deselect All
hsb: Wšě wuzwolenja zběhnyć

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileTabLbl)
en: File:
hsb: Dataja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
hsb: Wubrać...

en: Export Layout Template
hsb: Šablonu za layout eksportować

en: Export Dock/Panel Template
hsb: Šablonu za pas/panel eksportować

en: Dock
hsb: Pas

en: Panel
hsb: Hłowny pas

en: Export %1 Template
hsb: Šablonu za %1 eksportować

[ctx: choose file]
en: Choose
hsb: Wubrać...

en: Open Location...
hsb: Městno w&očinić...

en: Overwrite File?
hsb: Dataju přepisać?

en: The settings have changed.<br/>Do you want to apply the changes or discard them?
hsb: Nastajenja su so změnili.<br/>Chceće změny nałožić abo je zaćisnyć?

en: Apply Settings
hsb: Nałožić

en: Hide
hsb: Schować

[ctx: remove selected screens]
en: Remove Now
hsb: Nětko wotstronić

en: Remove selected screen references
hsb: Wubrane referency na wobrazowki wotstronić

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScreensDialog)
en: Screens
hsb: Wobrazowki

[ctx: errors count]
en: 1 error | %1 errors
hsb[0]: %1 zmylk
hsb[1]: %1 zmylkaj
hsb[2]: %1 zmylki
hsb[3]: %1 zmylkow

[ctx: warnings count]
en: 1 warning | %1 warnings
hsb[0]: %1 skedźbnjenje
hsb[1]: %1 skedźbnjeni
hsb[2]: %1 skedźbnjenja
hsb[3]: %1 skedźbnjenjow

[ctx: column for layout name]
en: Name
hsb: Mjeno

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
hsb: Bjez kromy

en: File
hsb: Dataja

en: &Quit Latte
hsb: Latte &wopušćić

[ctx: import full configuration]
en: Import
hsb: Importować

[ctx: export full configuration]
en: Export
hsb: Eksportować

[ctx: latte settings window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
hsb: Nastajenja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, switchButton)
en: Switch
hsb: Přešaltować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
hsb: Nowa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateButton)
en: Duplicate
hsb: Duplicěrować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
hsb: Wotstronić

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
hsb: Zaswěćene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, readOnlyButton)
en: Read Only
hsb: Jenož čitane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
hsb: Nadrobnosće

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import...
hsb: Importować...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportButton)
en: Export...
hsb: Eksportować...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, preferencesTab)
en: Preferences
hsb: Nastajenja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionsLbl)
en: Actions:
hsb: Akcije:

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
hsb: Nisko

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
hsb: Srjedźanske

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
hsb: Napohlad:

[ctx: switch layout]
en: Switch
hsb: Přešaltować

[ctx: new layout]
en: &New
hsb: &Nowe

[ctx: remove layout]
en: Remove
hsb: Zničić

en: Ena&bled
hsb: Zas&wěćene

[ctx: layout details]
en: De&tails...
hsb: Na&drobnosće..

[ctx: import layout]
en: &Import
hsb: &Importować

[ctx: export layout]
en: &Export
hsb: &Eksportować

en: Templates...
hsb: Šablony...

[ctx: import layout]
en: Import
hsb: Importować

en: optional
hsb: opcionalnje

en: Cut
hsb: Wutřihać

en: Copy
hsb: Kopěrować

en: Paste
hsb: Zasunyć

[ctx: error id and title]
en: <b>Error #%1: %2</b> <br/>
hsb: <b>Zmylk #%1: %2</b> <br/>

en: <b>Possible Solutions:</b><br/>
hsb: <b>Móžne rozrisanja:</b><br/>

[ctx: error id and title]
en: <b>Error #%1: %2</b> <br/><br/>
hsb: <b>Zmylk #%1: %2</b> <br/>

[ctx: import dock/panel]
en: &Import...
hsb: &Importować...

en: Import
hsb: Importować

[ctx: top edge]
en: Top
hsb: Horjeka

[ctx: left edge]
en: Left
hsb: Nalěwo

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
hsb: Deleka

[ctx: right edge]
en: Right
hsb: Naprawo

[ctx: left alignment]
en: Left
hsb: Nalěwo

[ctx: top alignment]
en: Top
hsb: Horjeka

[ctx: center alignment]
en: Center
hsb: Srjedźa

[ctx: right alignment]
en: Right
hsb: Naprawo

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
hsb: Deleka

[ctx: justify alignment]
en: Justify
hsb: Wusměrić

en: Name
hsb: Mjeno

en: Screen
hsb: Wobrazowka

[ctx: unknown screen]
en: Unknown : [%1]
hsb: Njeznaty [%1]

[ctx: primary screen]
en: Primary
hsb: Primarne:

[ctx: bottom location]
en: Bottom
hsb: Deleka

[ctx: top location]
en: Top
hsb: Horjeka

[ctx: left location]
en: Left
hsb: Nalěwo

[ctx: right location]
en: Right
hsb: Naprawo

[ctx: unknown location]
en: Unknown
hsb: Njeznaty

[ctx: unknown alignment]
en: Unknown
hsb: Njeznaty

[ctx: default layout template name]
en: Default
hsb: Standard

[ctx: empty layout template name]
en: Empty
hsb: Prózdny

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
hsb: Opcije za %1

[ctx: add indicator file]
en: Latte Indicator
hsb: Latte pokazowak

en: General
hsb: Generelnje

[ctx: view settings width scale]
en: Width %1%
hsb: Šěrokosć %1%

[ctx: view settings width scale]
en: Width %1% / Height %2%
hsb: Šěrokosć %1% / wysokosć %2%

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
hsb: Za pokročenych

en: Behavior
hsb: Zadźerženje

en: Appearance
hsb: Napohlad

[ctx: tasks header and index]
en: Tasks <%1>
hsb: Nadawki <%1>

en: Tasks
hsb: Nadawki

en: Add...
hsb: Dodać...

en: Close
hsb: Začinić

en: Items
hsb: Elementy

en: Offset
hsb: Wotstawk

en: Colors
hsb: Barby

en: Palette
hsb: Farbpalette

en: Background
hsb: Pozadk

en: Size
hsb: Wulkosć

en: Opacity
hsb: Transparenca

en: Blur
hsb: Młowojty

en: Type
hsb: Družina

en: Location
hsb: Městno

en: Delay
hsb: Přestawka

en: Show
hsb: Pokazać

en: Actions
hsb: Akcije

[ctx: track active window]
en: Track
hsb: Sćěhować

[ctx: default shadow]
en: Default Color
hsb: Standardna barba

en: Scrolling
hsb: Bildlauf

en: Manual
hsb: Manuelnje

[ctx: The click action]
en: None
hsb: Žane

[ctx: none action]
en: None
hsb: Žane

en: Install...
hsb: Instalować...

[ctx: dock type]
en: Dock
hsb: Pas

[ctx: panel type]
en: Panel
hsb: Hłowny pas

en: Search...
hsb: Pytać...

en: Categories
hsb: Kategorije
