latte-dock - en to hsb translation catalogue (20 entries)

[ctx: indicator style]
en: Style
hsb: Stil

[ctx: line indicator]
en: Line
hsb: Linka

en: Show a line indicator for active items
hsb: Pokazuje linku za aktiwne elementy

[ctx: dots indicator]
en: Dots
hsb: Dypki

en: Show a dot indicator for active items
hsb: Pokazuje dypki za aktiwne elementy

en: Size
hsb: Wulkosć

en: Position
hsb: Pozicija

en: Padding
hsb: Wutykanje

en: Corner Margin
hsb: Kroma za róžki

en: Glow
hsb: Błyšćenje

en: Enable/disable indicator glow
hsb: Błyšćenje pokazowarja zaswěćić/hasnyć

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
hsb: Aktiwny

en: Add glow only to active task/applet indicator
hsb: Błyšć jenož aktiwnemu pokazowarjej dodać

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
hsb: Wšě

en: Add glow to all task/applet indicators
hsb: Błyšć wšitkim pokazowarjam dodać

en: Opacity
hsb: Transparenca

en: Tasks
hsb: Nadawki

en: Different color for minimized windows
hsb: Hinaša barba za miniměrowane wokna

en: Show an extra dot for grouped windows when active
hsb: Pokazuje dalši dypk za skupinkowane wokna, hdyž su aktiwne

en: Options
hsb: Opcije
