latte-dock - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Style
hsb: Stil

en: Padding
hsb: Wutykanje

en: Corner Margin
hsb: Kroma za róžki

en: Options
hsb: Opcije

en: Reverse indicator style
hsb: Stil z wobroćenymi indikatorami

en: Growing circle animation when clicked
hsb: Rosćace kruhi jako animacija, hdyž nakliknjene
