latte-dock - en to hsb translation catalogue (13 entries)

en: &Add Widgets...
hsb: Widget dod&ać...

en: Show Widget Explorer
hsb: Widget Explorer pokazać

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
hsb: Latte wop&ušćić

en: &Layouts
hsb: &Layouty

en: Switch to another layout
hsb: Na druhi layout přešaltować

en: &Add Dock/Panel
hsb: Pas/panel dod&ać

en: Move dock or panel to different layout
hsb: Pas/panel do druheho layouta přesunyć

en: &Edit Dock...
hsb: Pas wo&bdźěłać...

en: &Edit Panel...
hsb: Panel w&obdźěłać...

en: &Duplicate Dock
hsb: Pas &duplicěrować

en: &Duplicate Panel
hsb: Panel &duplicěrować

en: E&xport Dock as Template
hsb: Pas jako šablonu e&ksportować

en: E&xport Panel as Template
hsb: Panel jako šablonu eks&portować
