latte-dock - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: &Add Widgets...
ia: &Adde Widgets...

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
ia: Abandona &Latte

en: &Layouts
ia: &Dispositiones

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
ia: &Configura Latte...

en: &Remove Panel
ia: &Remove pannello

en: Edit &Layouts...
ia: Edita &Dispositiones
