latte-dock - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Style
it: Stile

en: Padding
it: Spaziatura

en: Corner Margin
it: Margine dell'angolo

en: Options
it: Opzioni

en: Reverse indicator style
it: Inverti lo stile dell'indicatore

en: Growing circle animation when clicked
it: Animazione circolare crescente quando ci si fa clic

en: Show indicators for applets
it: Mostra gli indicatori per le applet

en: Indicators are shown for applets
it: Gli indicatori sono mostrati per le applet
