latte-dock - en to ka translation catalogue (147 entries)

en: Alternative
ka: სხვები

en: Configuration Definitions
ka: კონფიგურაციის აღწერები

en: User Interface
ka: სამომხმარებლო ინტერფეისი

en: Data Files
ka: მონაცემების ფაილები

en: Executable Scripts
ka: შესრულებადი სკრიპტები

en: Translations
ka: თარგმანები

en: Layouts
ka: განლაგებები

en: Add Widgets...
ka: ვიჯეტების დამატება...

en: Blue
ka: ლურჯი

en: Brown
ka: ყავისფერი

en: Gold
ka: ოქრო

en: Green
ka: მწვანე

en: Orange
ka: ნარინჯისფერი

en: Pink
ka: ვარდისფერი

en: Purple
ka: იისფერი

en: Red
ka: წითელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
ka: ქცევა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
ka: _ხატულა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textColorBtn)
en: Text Color...
ka: ტექსტის ფერი...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLbl)
en: Layout:
ka: განლაგება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
ka: ფონი:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en: disabled
ka: გამორთულია

[ctx: <layout name> Details]
en: %1 Details
ka: %1-ის დეტალები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: Select All
ka: ყველაფრის მონიშვნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllBtn)
en: Deselect All
ka: მონიშვნის მოხსნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
ka: აირჩიეთ...

en: Dock
ka: მიმაგრება

en: Panel
ka: ზოლი

[ctx: choose file]
en: Choose
ka: აირჩიეთ

en: Open Location...
ka: მდებარეობის გახსნა...

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
ka: ფაილ %1 უკვე არსებობს. გნებავთ გადავაწეროთ?

en: Overwrite File?
ka: ჩავანაცვლო ფაილი?

en: Apply Settings
ka: პარამეტრების გადატარება

en: Hide
ka: დამალვა

[ctx: remove selected screens]
en: Remove Now
ka: ახლა წაშლა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScreensDialog)
en: Screens
ka: ეკრანები

en: Approve Removal
ka: წაშლის დადასტურება

[ctx: column for screens]
en: Screens
ka: ეკრანები

[ctx: errors count]
en: 1 error | %1 errors
ka[0]: 1 შეცდომა
ka[1]: %1 შეცდომა

[ctx: warnings count]
en: 1 warning | %1 warnings
ka[0]: 1 გაფრთხილება
ka[1]: %1 გაფრთხილება

[ctx: layout]
en: Alternative
ka: სხვები

[ctx: column for layout to show in menu]
en: In Menu
ka: მენიუში

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
ka: საზღვრების გარეშე

[ctx: column for layout to show which activities is assigned to]
en: Activities
ka: ქმედებები

en: All Activities
ka: ყველა აქტივობა

en: &Quit Latte
ka: &Latte-დან გასვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, switchButton)
en: Switch
ka: გადართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateButton)
en: Duplicate
ka: დუბლიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
ka: ჩაირთო

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
ka: დეტალები...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import...
ka: შემოტანა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportButton)
en: Export...
ka: &გატანა...

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
ka: დაბალი

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
ka: საშუალო

[ctx: high sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High
ka: მაღალი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
ka: გარეგნობა:

en: Layout
ka: განლაგება

[ctx: switch layout]
en: Switch
ka: გადართვა

[ctx: duplicate layout]
en: &Duplicate
ka: &დუბლირება

[ctx: import layout]
en: &Import
ka: &შემოტანა

en: optional
ka: არასავალდებულო

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Duplicate Here
ka: აქ დუბლირება

en: Validate
ka: დადასტურება

en: Repair
ka: აღდგნა

en: Apply Now
ka: ახლა გადატარება

[ctx: duplicate dock or panel]
en: &Duplicate
ka: &დუბლირება

[ctx: import dock/panel]
en: &Import...
ka: &იმპორტი...

[ctx: top edge]
en: Top
ka: თავში

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
ka: ქვედა

[ctx: top alignment]
en: Top
ka: თავში

[ctx: center alignment]
en: Center
ka: ცენტრში

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
ka: ქვედა

[ctx: justify alignment]
en: Justify
ka: გადამრთეველი

en: Screen
ka: ეკრანი

[ctx: screen edge]
en: Edge
ka: კუთხე

en: Alignment
ka: სწორება

en: Includes
ka: ჩასმულები

[ctx: primary screen]
en: Primary
ka: ძირითადი

[ctx: bottom location]
en: Bottom
ka: ქვედა

[ctx: top location]
en: Top
ka: თავში

[ctx: view template name]
en: Default Panel
ka: ნაგულისხმები პანელი

[ctx: view template name]
en: Empty Panel
ka: ცარიელი პანელი

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
ka: %1-ის მორგება

en: General
ka: საერთო

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
ka: დაწინაურებული

en: Behavior
ka: ქცევა

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Effects
ka: ეფექტები

en: Close
ka: დაკეტვა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Length
ka: ხანგრძლივობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Offset
ka: წანაცვლება

en: Margins
ka: გვერდის ველები

en: Thickness
ka: სისქე

en: Colors
ka: ფერები

en: Palette
ka: პალიტრა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Background
ka: ფონი

en: Opacity
ka: _გაუმჭვირვალობა

en: Radius
ka: რადიუსი

en: Shadow
ka: ჩრდილი

en: Blur
ka: ბუნდოვნება

en: Shadows
ka: ჩრდილები

en: Outline
ka: კონტური

en: Exceptions
ka: გამონაკლისები

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Always Visible
ka: ყოველთვის ხილული

en: Auto Hide
ka: ავტომატურად დამალვა

en: Windows Go Below
ka: ფანჯრებს ქვეშ შეძრომა შეუძლიათ

en: Windows Can Cover
ka: ფანჯრებს გადაფარვა შეუძლიათ

en: Delay
ka: დაყოვნება

en: Show
ka: ჩვენება

en: Actions
ka: მოქმედებები

[ctx: track active window]
en: Track
ka: აუდიობილიკი

en: Left Button
ka: მარცხენა ღილაკი

en: Middle Button
ka: შუა ღილაკი

en: Floating
ka: მცურავი

en: Environment
ka: გარემო

en: Animations
ka: ანიმაციები

en: Badges
ka: სამკერდე ნიშნები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Launchers
ka: გამშვებები

en: Scrolling
ka: სკროლინგი (დატრიალება)

en: Manual
ka: ხელით

en: Automatic
ka: ავტომატური

[ctx: present windows action]
en: Present Windows
ka: არსებული ფანჯრები

en: Preview Windows
ka: ფანჯრების გადახედვა

en: Middle Click
ka: შუა-წკაპი

en: Close Window or Group
ka: ფანჯრის ან ჯგუფის დახურვა

en: New Instance
ka: ახალი გაშვებული ასლი

en: Hover
ka: გადატარება

en: Highlight Windows
ka: ფანჯრების გამოკვეთა

en: Wheel
ka: ბორბალი

[ctx: dock type]
en: Dock
ka: მიმაგრება

[ctx: panel type]
en: Panel
ka: ზოლი

en: Undo uninstall
ka: წაშლის გაუქმება

en: Uninstall widget
ka: ვიჯეტის წაშლა

en: All Widgets
ka: ყველა ვიჯეტი

en: Widgets
ka: ვიჯეტები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: No widgets matched the search terms
ka: ვიჯეტების თქვენს ძებნას პასუხები არ აქვს

en: No widgets available
ka: ვიჯეტების გარეშე
