latte-dock - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: indicator style]
en: Style
ka: სტილი

[ctx: dots indicator]
en: Dots
ka: წერტილები

en: Size
ka: ზომა

en: Position
ka: თანამდებობა

en: Padding
ka: შევსება

en: Corner Margin
ka: კუთხის ზღვარი

en: Glow
ka: ნათება

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
ka: &ყველა

en: Opacity
ka: გაუმჭვირვალობა

en: Options
ka: გამართვა
