latte-dock - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
ka: გამყოფის გასწორება

en: Configure applet
ka: აპლეტის მორგება

en: Enable painting  for this applet
ka: ამ აპლეტის დახატვის ჩართვა

en: Disable parabolic effect for this applet
ka: ამ აპლეტისთვის პარაბოლური ეფექტის გამორთვა

en: Remove applet
ka: აპლეტის წაშლა
