latte-dock - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: &Add Widgets...
ka: ვიჯეტების &დამატება...

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
ka: &Latte-დან გასვლა

en: &Layouts
ka: &განლაგებები

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
ka: Latte-ის მორგება...

en: &Edit Panel...
ka: &პანელის ჩასწორება...

en: &Duplicate Panel
ka: პანელის &დუბლირება

en: E&xport Panel as Template
ka: პანელის შაბლონად &გატანა

en: &Move Panel To Layout
ka: &პანელის განლაგებაზე გადატანა

en: &Remove Panel
ka: პანელის &წაშლა

en: Edit &Layouts...
ka: &განლაგებების ჩასწორება...
