latte-dock - en to lt translation catalogue (306 entries)

en: Failed to import indicator
lt: Nepavyko importuoti indikatoriaus

en: The layout cannot be imported from file ::
lt: Išdėstymas negali būti importuotas iš failo ::

en: My Layout
lt: Mano išdėstymas

en: Alternative
lt: Alternatyvus

[ctx: import/export config]
en: The extracted file could not be copied!!!
lt: Nepavyko nukopijuoti išskleisto failo!!!

[ctx: import/export config]
en: The file has a wrong format!!!
lt: Failas yra neteisingo formato!!!

[ctx: import/export config]
en: The temp directory could not be created!!!
lt: Nepavyko sukurti laikinojo katalogo!!!

[ctx: command line]
en: Replace the current Latte instance.
lt: Pakeisti esamą Latte egzempliorių.

[ctx: command line]
en: Show the debugging messages on stdout.
lt: Rodyti derinimo pranešimus stdout.

[ctx: command line]
en: Clear qml cache. It can be useful after system upgrades.
lt: Išvalyti qml podėlį. Tai gali praversti po sistemos naujinimų.

[ctx: command line]
en: Import and load default layout on startup.
lt: Paleidimo metu importuoti ir įkelti numatytąjį išdėstymą.

[ctx: command line]
en: Print available layouts
lt: Išvesti prieinamus išdėstymus

[ctx: command line]
en: Load specific layout on startup.
lt: Paleidimo metu įkelti tam tikrą išdėstymą.

[ctx: command line: load]
en: layout_name
lt: išdėstymo_pavadinimas

[ctx: command line]
en: Import and load a layout.
lt: Importuoti ir įkelti išdėstymą.

[ctx: command line]
en: Import full configuration.
lt: Importuoti pilną konfigūraciją.

[ctx: command line: import]
en: file_name
lt: failo_pavadinimas

[ctx: command line]
en: Single layout memory mode. Only one layout is active at any case.
lt: Vieno išdėstymo atminties veiksena. Bet kokiu atveju yra aktyvus tik vienas išdėstymas.

[ctx: command line]
en: Multiple layouts memory mode. Multiple layouts can be active at any time based on Activities running.
lt: Kelių išdėstymų atminties veiksena. Keli išdėstymai gali būti aktyvūs bet kuriuo metu, remiantis veikiančiomis veiklomis.

en: Available layouts that can be used to start Latte:
lt: Prieinami išdėstymai, kurie gali būti naudojami Latte paleidimui:

en: There are no available layouts, during startup Default will be used.
lt: Nėra jokių prieinamų išdėstymų, paleidimo metu bus naudojamas numatytasis išdėstymas.

[ctx: layout missing]
en: This layout doesn't exist in the system.
lt: Šio išdėstymo sistemoje nėra.

en: An instance is already running!, use --replace to restart Latte
lt: Egzempliorius jau veikia! Norėdami paleisti Latte iš naujo, naudokite --replace

en: The configuration cannot be imported
lt: Konfigūracija negali būti importuota

en: The layout cannot be imported
lt: Išdėstymas negali būti importuotas

en: Latte is a dock based on plasma frameworks that provides an elegant and intuitive experience for your tasks and plasmoids. It animates its contents by using parabolic zoom effect and tries to be there only when it is needed.
    
    "Art in Coffee"
lt: Latte yra Plasma karkasu pagrįstas dokas, kuris teikia elegantišką ir intuityvų jūsų užduočių ir Plasma įskiepių patyrimą. Jis animuoja savo turinį naudodamas parabolinį mastelio efektą ir stengiasi pasirodyti tik tuomet, kai jo reikia.
    
    "Menas kavoje"

en: Latte Dock defaults
lt: Latte doko numatytieji

en: Latte Dock panel
lt: Latte doko skydelis

en: Dock configuration UI
lt: Doko konfigūracijos naudotojo sąsaja

en: Dock secondary configuration UI
lt: Doko antrinės konfigūracijos naudotojo sąsaja

en: Config model
lt: Konfigūracijos modelis

en: Splitter
lt: Skirtukas

en: Latte Trademark
lt: Latte prekės ženklas

en: Info View Window
lt: Informacinio rodinio langas

en: default layout file
lt: numatytojo išdėstymo failas

en: plasma layout file
lt: Plasma išdėstymo failas

en: unity layout file
lt: Unity išdėstymo failas

en: extended layout file
lt: išplėstinio išdėstymo failas

en: default preset file
lt: numatytųjų išankstinių parinkčių failas

en: plasma preset file
lt: Plasma išankstinių parinkčių failas

en: unity preset file
lt: Unity išankstinių parinkčių failas

en: extended preset file
lt: išplėstinių išankstinių parinkčių failas

en: multiple layouts hidden file
lt: kelių išdėstymų paslėptas failas

en: Configuration Definitions
lt: Konfigūracijos apibrėžimai

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Data Files
lt: Duomenų failai

en: Executable Scripts
lt: Vykdomieji scenarijai

en: Translations
lt: Vertimai

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailsDialog)
en: Details
lt: Išsamiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
lt: Elgsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderlessChk)
en: Hide window borders for maximized windows
lt: Slėpti išskleistų langų rėmelius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
lt: Piktograma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
lt: Fonas:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en:  px.
lt:  piks.

en: Sample Text
lt: Pavyzdinis tekstas

en: Open Location...
lt: Atverti vietą...

en: Apply Settings
lt: Taikyti nuostatas

en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: layout]
en: Alternative
lt: Alternatyvus

[ctx: column for layout name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: column for layout to show in menu]
en: In Menu
lt: Yra meniu punkte

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
lt: Be rėmelio

[ctx: column for layout to show which activities is assigned to]
en: Activities
lt: Veiklos

en: Drop layout files here...
lt: Vilkite išdėstymo failus čia...

en: File
lt: Failas

en: Import Configuration...
lt: Importuoti konfigūraciją...

en: Import your full configuration from previous backup
lt: Importuoti pilną konfigūraciją iš ankstesnės atsarginės kopijos

en: Export Configuration...
lt: Eksportuoti konfigūraciją...

en: Export your full configuration to create backup
lt: Eksportuoti pilną konfigūraciją, kad būtų sukurta atsarginė kopija

en: &Quit Latte
lt: &Išeiti iš Latte

[ctx: import full configuration]
en: Import Full Configuration
lt: Importuoti pilną konfigūraciją

[ctx: import full configuration]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: import full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file
lt: Latte doko pilnos konfigūracijos failas

en: Import: Full Configuration File
lt: Importuoti: Pilnos konfigūracijos failą

en: You are importing full configuration file. Be careful, all <b>current settings and layouts will be lost</b>. It is advised to <b>take backup</b> first!<br>
lt: Jūs importuojate pilnos konfigūracijos failą. Būkite atsargūs, visos <b>esamos nuostatos ir išdėstymai bus prarasti</b>. Patariama, iš pradžių, <b>pasidaryti atsarginę kopiją</b>!<br>

[ctx: export full configuration]
en: Take Backup...
lt: Padaryti atsarginę kopiją...

en: Export your full configuration in order to take backup
lt: Eksportuoti pilną konfigūraciją siekiant pasidaryti atsarginę kopiją

en: Import your full configuration and drop all your current settings and layouts
lt: Importuoti jūsų pilną konfigūraciją ir atmesti jūsų esamas nuostatas ir išdėstymus

en: Export Full Configuration
lt: Eksportuoti pilną konfigūraciją

[ctx: export full configuration]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: export full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file v0.2
lt: Latte doko pilnos konfigūracijos failas v0.2

en: Full configuration export <b>failed</b>...
lt: Pilnos konfigūracijos eksportavimas <b>nepavyko</b>...

en: Full configuration export succeeded...
lt: Pilnos konfigūracijos eksportavimas pavyko...

[ctx: latte settings window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
lt: Įjungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
lt: Išsamiau...

note: i18n: ectx: property (shortcut), widget (QPushButton, exportButton)
en: Ctrl+S
lt: Vald+S

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, preferencesTab)
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: Different hardware can have different delays during screen changes.
    This tracker is used in order to not lose any screen related update.
lt: Įvairi aparatinė įranga ekrano pakeitimo metu gali delsti skirtingai.
    Šis seklys yra naudojamas, siekiant neprarasti jokio su ekranu susijusio atnaujinimo.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox)
en:  ms.
lt:  msek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: reaction delay for changes
lt: pakeitimų reakcijos delsa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Provide visual feedback when layouts are activated automatically
lt: Pateikti vaizdinį grįžtamąjį ryšį, kai išdėstymai yra aktyvuojami automatiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Show informative window for layouts automatic activation
lt: Rodyti informacinį automatinio veiklų aktyvavimo langą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Activate support for borderless maximized windows between different layouts
lt: Aktyvuoti palaikymą, skirtą berėmiams išskleistiems langams tarp įvairių išdėstymų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Support borderless maximized windows in different layouts
lt: Palaikyti berėmius išskleistus langus įvairiuose išdėstymuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionsLbl)
en: Actions:
lt: Veiksmai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, badges3DStyleChkBox)
en: Use 3D style for notification and shortcut badges
lt: Naudoti trimatį (3D) pranešimų ir sparčiųjų klavišų ženklelių stilių

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and hold ⌘ to show shortcuts badges for applets and tasks
lt: Paspausti ir laikyti ⌘, siekiant rodyti programėlių ir užduočių sparčiųjų klavišų ženklelius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and Hold ⌘ to show shortcuts badges
lt: Paspausti ir laikyti ⌘, kad būtų rodomi sparčiųjų klavišų ženkleliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parabolicEffectLbl)
en: Parabolic Effect:
lt: Parabolinis efektas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screensLbl)
en: Screens:
lt: Ekranai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Start the application automatically after each relogin
lt: Po kiekvieno prisijungimo, paleisti programą automatiškai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Enable autostart during startup
lt: Ijungti automatinį Latte paleidimą, įjungus kompiuterį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low sensitivity for parabolic effect (low cpu usage and performance)
lt: Mažas parabolinio efekto jautrumas (mažas procesoriaus ir našumo naudojimas)

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
lt: Mažas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium sensitivity for parabolic effect (normal cpu usage and performance)
lt: Vidutinis parabolinio efekto jautrumas (įprastas procesoriaus ir našumo naudojimas)

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
lt: Vidutinis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High sensitivity for parabolic effect (high cpu usage and performance)
lt: Didelis parabolinio efekto jautrumas (didelis procesoriaus ir našumo naudojimas)

[ctx: high sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High
lt: Didelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mouseSensitivityLbl)
en: mouse sensitivity
lt: pelės jautrumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
lt: Išvaizda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Forward ⌘ press from KWin to Latte in order to activate Application Launcher. It is suggested to disable that option if you remove Latte.
lt: Persiųsti ⌘ paspaudimą iš KWin į Latte, siekiant aktyvuoti programų paleidyklę. Jei pašalinsite Latte, yra siūloma išjungti šią parinktį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Press ⌘ to activate Application Launcher
lt: Paspausti ⌘, siekiant aktyvuoti programų paleidyklę

en: Layout
lt: Išdėstymas

[ctx: switch layout]
en: Switch
lt: Perjungti

en: Switch to selected layout
lt: Perjungti į pasirinktą išdėstymą

[ctx: new layout]
en: &New
lt: &Naujas

en: New layout
lt: Naujas išdėstymas

[ctx: remove layout]
en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove selected layout
lt: Šalinti pasirinktą išdėstymą

[ctx: layout details]
en: De&tails...
lt: &Išsamiau...

en: Show selected layout details
lt: Rodyti išsamesnę pasirinkto išdėstymo informaciją

en: Export selected layout at your system
lt: Eksportuoti pažymėtą išdėstymą savo sistemoje

[ctx: settings: active layout remove]
en: <b>Active</b> layouts can not be removed...
lt: <b>Aktyvūs</b> išdėstymai negali būti pašalinti...

[ctx: settings: locked layout remove]
en: Locked layouts can not be removed...
lt: Užrakinti išdėstymai negali būti pašalinti...

[ctx: import layout]
en: Import Layout
lt: Importuoti išdėstymą

[ctx: import layout]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: import latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
lt: Latte doko išdėstymo failas v0.2

[ctx: import older latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.1
lt: Latte doko išdėstymo failas v0.1

[ctx: settings:deprecated layouts import failed]
en: Import layouts from deprecated version <b>failed</b>...
lt: Išdėstymų importavimas iš prieštaringos versijos <b>nepavyko</b>...

[ctx: export layout]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: export layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
lt: Latte doko išdėstymo failas v0.2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ViewsDialog)
en: Docks/Panels
lt: Dokai/Skydeliai

[ctx: top edge]
en: Top
lt: Viršus

[ctx: left edge]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
lt: Apačia

[ctx: right edge]
en: Right
lt: Dešinė

[ctx: left alignment]
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: top alignment]
en: Top
lt: Viršuje

[ctx: center alignment]
en: Center
lt: Centre

[ctx: right alignment]
en: Right
lt: Dešinėje

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
lt: Apačioje

[ctx: justify alignment]
en: Justify
lt: Išlyginti

en: Screen
lt: Ekranas

[ctx: screen edge]
en: Edge
lt: Kraštas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

[ctx: primary screen]
en: Primary
lt: Pirminis

[ctx: bottom location]
en: Bottom
lt: Apačioje

[ctx: top location]
en: Top
lt: Viršuje

[ctx: left location]
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: right location]
en: Right
lt: Dešinėje

en: Show Latte Dock/Panel
lt: Rodyti Latte doką/skydelį

en: Cycle Through Dock/Panel Settings Windows
lt: Perjunginėti per doko/skydelio nuostatų langus

en: Show Latte Global Settings
lt: Rodyti Latte visuotines nuostatas

en: Activate Entry %1
lt: Aktyvuoti įrašą %1

en: New Instance for Entry %1
lt: Naujas %1 įrašo egzempliorius

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
lt: %1 parinktys

[ctx: add indicator]
en: Add Indicator
lt: Pridėti indikatorių

[ctx: add indicator file]
en: Latte Indicator
lt: Latte indikatorius

en: General
lt: Bendra

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Effects
lt: Efektai

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Remove current dock
lt: Šalinti dabartinį doką

en: Close
lt: Užverti

en: Close settings window
lt: Užverti nuostatų langą

en: Items
lt: Elementai

en: Length
lt: Ilgis

en: Maximum
lt: Didžiausias

en: Minimum
lt: Mažiausias

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Margins
lt: Paraštės

en: Thickness
lt: Storis

en: Colors
lt: Spalvos

en: From Window
lt: Iš lango

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Colors are going to be based on the active window
lt: Spalvos bus paremtos aktyviu langu

en: Colors are going to be based on windows that are touching the view
lt: Spalvos bus paremtos langais, kurie liečia rodinį

en: Background
lt: Fonas

en: Enable/disable background
lt: Įjungti/išjungti foną

en: Size
lt: Dydis

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

[ctx: opacity when desktop background is busy from contrast point of view]
en: Busy Opacity
lt: Užimtumo nepermatomumas

en: Blur
lt: Suliejimas

en: Background is blurred underneath
lt: Fonas po apačia yra suliejamas

en: Shadows
lt: Šešėliai

en: Background shows its shadows
lt: Fonas rodo savo šešėlius

en: Outline
lt: Kontūrai

en: Background draws a line for its borders. You can set the line size from Latte Preferences
lt: Fonas savo rėmeliui braižys liniją. Galite nustatyti linijos dydį Latte nuostatose

[ctx: dynamic visibility for background]
en: Dynamic Visibility
lt: Dinaminis matomumas

en: Prefer opaque background when touching any window
lt: Liečiant bet kurį langą, teikti pirmenybę nepermatomam fonui

en: Background removes its transparency setting when a window is touching
lt: Fonas praranda savo permatomumo nuostatą, kai langas liečia Latte

en: Hide background when not needed
lt: Slėpti foną, kai jis nereikalingas

en: Background becomes hidden except when a window is touching or the desktop background is busy
lt: Fonas tampa paslėptas, išskyrus atvejus, kai langas liečia Latte ar yra užimtas darbalaukio fonas

en: Hide background shadow for maximized windows
lt: Slėpti išskleistų langų foninį šešėlį

en: Background shadows become hidden when an active maximized window is touching the view
lt: Foniniai šešėliai bus slepiami, kai aktyvus išskleistas langas lies rodinį

en: Exceptions
lt: Išimtys

en: Prefer Plasma background and colors for expanded applets
lt: Išskleistoms programėlėms teikti Plasma fono ir spalvų pirmenybę

en: Background becomes opaque in plasma style when applets are expanded
lt: Išskleidus programėles, fonas Plasma stiliuje taps nepermatomas

en: Type
lt: Tipas

en: Location
lt: Vieta

en: Follow Primary Screen
lt: Sekti paskui pirminį ekraną

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Always Visible
lt: Visada matomas

en: Auto Hide
lt: Automatiškai slėpti

en: Dodge Active
lt: Vengti aktyvių

en: Dodge Maximized
lt: Vengti išskleistų

en: Dodge All Windows
lt: Vengti visų langų

en: Windows Go Below
lt: Langai palenda

en: Windows Can Cover
lt: Langai gali uždengti

en: Windows Always Cover
lt: Langai visada uždengia

en: Delay
lt: Delsa

en: Show
lt: Rodyti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Left Button
lt: Kairysis mygtukas

en: Drag Active Window
lt: Tempti aktyvų langą

en: Middle Button
lt: Vidurinysis mygtukas

en: Close Active Window
lt: Užverti aktyvų langą

en: Mouse wheel
lt: Pelės ratukas

en: Cycle Through Desktops
lt: Perjunginėti per darbalaukius

en: Cycle Through Activities
lt: Perjunginėti per veiklas

en: Cycle Through Tasks
lt: Perjunginėti per užduotis

en: Cycle And Minimize Tasks
lt: Perjunginėti ir suskleisti užduotis

en: Thin title tooltips on hovering
lt: Užvedus pelę, rodyti plonus paaiškinimus

en: Show narrow tooltips produced by Latte for items.
    These tooltips are not drawn when applets zoom effect is disabled
lt: Rodyti elementams siaurus, Latte kuriamus, paaiškinimus.
    Šie paaiškinimai nebus rodomi, kai programėlių didinimo efektas yra išjungtas

en: Expand popup through mouse wheel
lt: Išplėsti iškylantįjį langą pelės ratuku

en: Show or Hide applet popup through mouse wheel action
lt: Rodyti ar slėpti programėlės iškylantįjį langą per pelės ratuko veiksmą

en: This view is used for based on position global shortcuts. Take note that only one view can have that option enabled for each layout
lt: Šis rodinys yra naudojamas pozicija paremtiems visuotiniems spartiesiems klavišams. Turėkite omenyje, kad kiekviename išdėstyme ši parinktis gali būti įjungta tik vienam rodiniui

en: Floating
lt: Slankus

en: Environment
lt: Aplinka

en: Activate KWin edge after hiding
lt: Paslėpus, aktyvuoti KWin kraštą

en: After the view becomes hidden, KWin is informed to track user feedback. For example an edge visual hint is shown whenever the mouse approaches the hidden view
lt: Kai rodinys paslepiamas, KWin yra informuojama, kad sektų naudotojo grįžtamąjį ryšį. Pavyzdžiui, kas kartą kai pelė pasiekia paslėptą rodinį, yra rodoma vaizdinė krašto užuomina

en: Can be above fullscreen windows
lt: Gali būti virš viso ekrano langų

en: BypassWindowManagerHint flag for the window. The view will be above all windows even those set as 'Always On Top'
lt: Naudoti langui BypassWindowManagerHint vėliavėlę. Rodinys bus virš visų langų, netgi virš tų, kurie nustatyti kaip "Visada viršuje"

en: Raise on desktop change
lt: Iškelti pakeitus darbalaukį

en: Raise on activity change
lt: Iškelti pakeitus veiklą

en: Enable/disable applet shadows
lt: Įjungti/išjungti programėlių šešėlius

en: Default shadow for applets
lt: Numatytasis programėlių šešėlis

en: Shadow from theme color palette
lt: Šešėlis iš apipavidalinimo spalvų paletės

en: Use set shadow color
lt: Naudoti nustatytą šešėlio spalvą

en: Please choose shadow color
lt: Pasirinkite šešėlio spalvą

en: Animations
lt: Animacijos

en: Enable/disable all animations
lt: Įjungti/išjungti visas animacijas

en: Indicators
lt: Indikatoriai

en: Enable/disable indicators
lt: Įjungti/išjungti indikatorius

en: Badges
lt: Ženkleliai

en: Notifications from tasks
lt: Pranešimai iš užduočių

en: Show unread messages or notifications from tasks
lt: Rodyti neskaitytas žinutes ar pranešimus iš užduočių

en: Progress information for tasks
lt: Rodyti užduočių eigos informaciją

en: Show a progress animation for tasks e.g. when copying files with Dolphin
lt: Rodyti užduočių eigos animaciją, pvz., kopijuojant failus Dolphin pagalba

en: Audio playing from tasks
lt: Garso atkūrimas iš užduočių

en: Show audio playing from tasks
lt: Rodyti garso atkūrimą iš užduočių

en: Prominent color for notification badge
lt: Gerai pastebima pranešimų ženklelio spalva

en: Notification badge uses a more prominent background which is usually red
lt: Pranešimų ženklelis naudos geriau pastebimą foną, kuris, įprastai, būna raudonas

en: Change volume when scrolling audio badge
lt: Keisti garsumą, slenkant virš garso ženklelio

en: The user is able to mute/unmute with click or change the volume with mouse wheel
lt: Naudotojas spustelėjimu gali nutildyti/įjungti garsą arba keisti garsumą naudodamas pelės ratuką

en: Interaction
lt: Sąveika

en: Window actions in the context menu
lt: Rodyti kontekstiniame meniu langų veiksmus

en: Filters
lt: Filtrai

en: Show only tasks from the current screen
lt: Rodyti tik esamo ekrano užduotis

en: Show only tasks from the current desktop
lt: Rodyti tik esamo darbalaukio užduotis

en: Show only tasks from the current activity
lt: Rodyti tik esamos veiklos užduotis

en: Show only tasks from launchers
lt: Rodyti tik užduotis iš paleidyklių

en: By default group tasks of the same application
lt: Pagal numatymą, grupuoti tos pačios programos užduotis

en: Bounce launchers when triggered
lt: Šokdinti paleidykles, jas paleidžiant

en: Bounce tasks that need attention
lt: Šokdinti dėmesio reikalaujančias užduotis

en: Slide in and out single windows
lt: Įslinkti ir išslinkti pavienius langus

en: Grouped tasks bounce their new windows
lt: Sugrupuotos užduotys šokdina savo naujus langus

en: Grouped tasks slide out their closed windows
lt: Sugrupuotos užduotys išslenka savo užvertus langus

en: Launchers
lt: Paleidyklės

en: Use a unique set of launchers for this view which is independent from any other view
lt: Šiam rodiniui naudoti unikalų paleidyklių rinkinį, kuris yra nepriklausomas nuo bet kokių kitų rodinių

en: Use the current layout set of launchers for this latteView. This group provides launchers <b>synchronization</b> between different views in the <b>same layout</b>
lt: Šiame Latte rodiniui naudoti dabartinio išdėstymo paleidyklių rinkinį. Ši grupė teikia paleidyklių <b>sinchronizavimą</b> tarp įvairių <b>to paties išdėstymo</b> rodinių

en: Use the global set of launchers for this latteView. This group provides launchers <b>synchronization</b> between different views and between <b>different layouts</b>
lt: Šiame Latte rodiniui naudoti visuotinį paleidyklių rinkinį. Ši grupė teikia paleidyklių <b>sinchronizavimą</b> tarp įvairių rodinių ir <b>įvairių išdėstymų</b>

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Enable tasks scrolling when they overflow and exceed the available space
lt: Įjungti užduočių slinkimą, kai jos perpildo ir viršija prieinamą vietą

en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: disabled manual scrolling]
en: Disabled scrolling
lt: Išjungtas slinkimas

en: Only vertical scrolling
lt: Tik vertikalus slinkimas

en: Only horizontal scrolling
lt: Tik horizontalus slinkimas

en: Horizontal and vertical scrolling
lt: Horizontalus ir vertikalus slinkimas

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Left Click
lt: Kairysis spustelėjimas

[ctx: present windows action]
en: Present Windows
lt: Langų pateikimas

en: Preview Windows
lt: Rodyti langų peržiūrą

en: Middle Click
lt: Vidurinysis spustelėjimas

[ctx: The click action]
en: None
lt: Nėra

en: Close Window or Group
lt: Užverti langą ar grupę

en: New Instance
lt: Naujas egzempliorius

en: Minimize/Restore Window or Group
lt: Suskleisti/Atkurti langą ar grupę

en: Toggle Task Grouping
lt: Perjungti užduočių grupavimą

en: Hover
lt: Pelės užvedimas

[ctx: none action]
en: None
lt: Nėra

en: Highlight Windows
lt: Paryškinti langus

en: Preview and Highlight Windows
lt: Rodyti peržiūrą ir paryškinti langus

en: Wheel
lt: Ratukas

en: Right Click
lt: Dešinysis spustelėjimas

en: Remove indicator
lt: Šalinti indikatorių

en: Add Indicator...
lt: Pridėti indikatorių...

en: Get New Indicators...
lt: Gauti naujus indikatorius...

[ctx: dock type]
en: Dock
lt: Dokas

en: Change the behavior and appearance to Dock type
lt: Keisti elgseną ir išvaizdą į doko tipą

[ctx: panel type]
en: Panel
lt: Skydelis

en: Change the behavior and appearance to Panel type
lt: Keisti elgseną ir išvaizdą į skydelio tipą
