latte-dock - en to lt translation catalogue (19 entries)

[ctx: line indicator]
en: Line
lt: Linija

en: Show a line indicator for active items
lt: Aktyviems elementams rodyti linijos indikatorių

en: Show a dot indicator for active items
lt: Aktyviems elementams rodyti taško indikatorių

en: Padding
lt: Tarpas tarp elementų

en: Glow
lt: Švytėjimas

en: Enable/disable indicator glow
lt: Įjungti/išjungti indikatorių švytėjimą

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
lt: Aktyviems

en: Add glow only to active task/applet indicator
lt: Pridėti švytėjimą tik aktyvioms užduotims/programėlių indikatoriams

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
lt: Visiems

en: Add glow to all task/applet indicators
lt: Pridėti švytėjimą visoms užduotims/programėlių indikatoriams

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Different color for minimized windows
lt: Kitokia spalva suskleistiems langams

en: Show an extra dot for grouped windows when active
lt: Kai aktyvuota, sugrupuotiems langams rodyti papildomą tašką

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
lt: Sugrupuoti langai, kai vienas iš jų yra aktyvus ir yra įjungtas linijos indikatorius, rodo tiek liniją, tiek ir tašką

en: Options
lt: Parinktys

en: Show indicators for applets
lt: Rodyti programėlių indikatorius

en: Indicators are shown for applets
lt: Indikatoriai yra rodomi programėlėms

en: Reverse indicator style
lt: Apverstas indikatorių stilius
