latte-dock - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Padding
lt: Tarpas tarp elementų

en: Options
lt: Parinktys

en: Reverse indicator style
lt: Apverstas indikatorių stilius

en: Growing circle animation when clicked
lt: Spustelėjus, rodyti augančio apskritimo animacija

en: Show indicators for applets
lt: Rodyti programėlių indikatorius

en: Indicators are shown for applets
lt: Indikatoriai yra rodomi programėlėms
