latte-dock - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
lt: Išlyginti skirtuką

en: Configure applet
lt: Konfigūruoti programėlę

en: Enable painting  for this applet
lt: Įjungti piešimą šiai programėlei

en: Disable parabolic effect for this applet
lt: Išjungti šiai programėlei parabolinį efektą

en: Remove applet
lt: Šalinti programėlę
