latte-dock - en to lt translation catalogue (75 entries)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Panel
lt: Skydelis

en: Interaction
lt: Sąveika

en: Enable shadows for icons
lt: Įjungti piktogramų šešėlius

en: Show glow around windows points
lt: Rodyti švytėjimą aplink langų taškus

en: Different color for minimized windows
lt: Suskleistiems langams naudoti kitokią spalvą

en: Indicator for active window group
lt: Aktyvios langų grupės indikatorius

en: Animations:
lt: Animacijos:

en: duration
lt: trukmė

en: disabled
lt: išjungta

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Level:
lt: Lygis:

en: Show a red line on the limit needed for animations
lt: Rodyti raudoną liniją ties animacijoms reikalinga riba

en: For the disabled settings you should use the Latte Dock Configuration Window
lt: Išjungtoms nuostatoms naudokite Latte doko konfigūracijos langą

en: Cycle through tasks with mouse wheel
lt: Perjunginėti užduotis naudojant pelės ratuką

en: Show window actions in the context menu
lt: Rodyti kontekstiniame meniu langų veiksmus

en: Show progress information for tasks
lt: Rodyti užduočių eigos informaciją

en: Middle Click
lt: Vidurinysis spustelėjimas

[ctx: The click action]
en: None
lt: Nėra

en: Close Window or Group
lt: Užverti langą ar grupę

en: New Instance
lt: Naujas egzempliorius

en: Minimize/Restore Window or Group
lt: Suskleisti/Atkurti langą ar grupę

en: Hover
lt: Pelės užvedimas

[ctx: none action]
en: None
lt: Nėra

en: Preview Windows
lt: Rodyti langų peržiūrą

en: Highlight Windows
lt: Paryškinti langus

en: Preview and Highlight Windows
lt: Langų peržiūra ir paryškinimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Show only tasks from the current screen
lt: Rodyti užduotis tik iš esamo ekrano

en: Show only tasks from the current desktop
lt: Rodyti užduotis tik iš esamo darbalaukio

en: Show only tasks from the current activity
lt: Rodyti užduotis tik iš esamos veiklos

en: Show bar line for tasks
lt: Rodyti užduočių juostos linija

en: Use plasma theme panel
lt: Naudoti Plasma apipavidalinimo skydelį

en: Use transparency in the panel
lt: Naudoti skydelyje permatomumą

en: Size:
lt: Dydis:

en: Places
lt: Vietos

en: Recent Documents
lt: Paskiausiai naudoti dokumentai

en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
lt: Ankstesnis takelis

[ctx: Pause playback]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: Start playback]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: Play next track]
en: Next Track
lt: Kitas takelis

[ctx: Stop playback]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
lt: Atkurti programos langą

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Start New Instance
lt: Paleisti naują egzempliorių

en: Move To &Desktop
lt: Perkelti į &darbalaukį

en: Move &To Current Desktop
lt: Perkelti į &dabartinį darbalaukį

en: &All Desktops
lt: &Visi darbalaukiai

en: &New Desktop
lt: &Naujas darbalaukis

en: Move To &Activity
lt: Perkelti į &veiklą

en: Add To Current Activity
lt: Pridėti į dabartinę veiklą

en: All Activities
lt: Visos veiklos

en: More Actions
lt: Daugiau veiksmų

en: &Move
lt: &Perkelti

en: Re&size
lt: Kei&sti dydį

en: Ma&ximize
lt: Išs&kleisti

en: Mi&nimize
lt: Susk&leisti

en: Keep &Above Others
lt: Laikyti &virš kitų

en: Keep &Below Others
lt: Laikyti &po kitais

en: &Fullscreen
lt: &Visas ekranas

en: &Shade
lt: P&ridengti

en: Allow this program to be grouped
lt: Leisti grupuoti šią programą

en: &Pin Launcher
lt: &Prisegti paleidyklę

en: On All Activities
lt: Visose veiklose

en: On The Current Activity
lt: Dabartinėje veikloje

en: Unpin Launcher
lt: Atsegti paleidyklę

en: &Close
lt: &Užverti

en: Tasks Area
lt: Užduočių sritis

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
lt: Darbalaukiuose: %1

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
lt: Prieinamas visose veiklose

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
lt: Taip pat prieinamas veiklose: %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
lt: Prieinamas veiklose: %1

en: On %1
lt: Ties %1
