latte-dock - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: &Add Widgets...
lt: &Pridėti valdiklius...

en: Show Widget Explorer
lt: Rodyti valdiklių naršyklę

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
lt: Išjungti &Latte

en: &Layouts
lt: &Išdėstymai

en: Switch to another layout
lt: Perjungti į kitą išdėstymą

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
lt: &Konfigūruoti Latte...
