latte-dock - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Padding
nn: Avstand

[ctx: number in percentage, e.g. 85 %]
en: %1 %
nn: %1 %

en: Options
nn: Val

en: Reverse indicator style
nn: Omvend markørstil

en: Growing circle animation when clicked
nn: Veksande sirkelanimasjon ved klikk

en: Show indicators for applets
nn: Vis markørar for programikon

en: Indicators are shown for applets
nn: Det vert vist markørar for programikon
