latte-dock - en to pl translation catalogue (24 entries)

[ctx: indicator style]
en: Style
pl: Wygląd

[ctx: line indicator]
en: Line
pl: Linia

en: Show a line indicator for active items
pl: Pokaż wskaźnik linii dla wszystkich włączonych elementów

[ctx: dots indicator]
en: Dots
pl: Kropki

en: Show a dot indicator for active items
pl: Pokaż wskaźnik kropki dla wszystkich włączonych elementów

en: Size
pl: Rozmiar

en: Position
pl: Położenie

en: Padding
pl: Wypełnianie

en: Corner Margin
pl: Margines narożnika

en: Glow
pl: Poświata

en: Enable/disable indicator glow
pl: Włącz/wyłącz poświatę wskaźnika

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
pl: Przy włączeniu

en: Add glow only to active task/applet indicator
pl: Dodaje poświatę tylko na wskaźnikach aktywnych zadań/apletów

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
pl: Wszystkie

en: Add glow to all task/applet indicators
pl: Dodaje poświatę do wszystkich wskaźników zadań/apletów

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Tasks
pl: Zadania

en: Different color for minimized windows
pl: Inna barwa zminimalizowanych okien

en: Show an extra dot for grouped windows when active
pl: Pokaż dodatkową kropkę dla pogrupowanych okien, gdy uaktywnione

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
pl: Zgrupowane okna pokazują zarówno linię i kropkę gdy jedno z nich jest aktywne i wskaźnik Latte jest włączony

en: Options
pl: Ustawienia

en: Show indicators for applets
pl: Pokaż wskaźnik dla apletów

en: Indicators are shown for applets
pl: Wskaźniki są wyświetlane dla apletów

en: Reverse indicator style
pl: Wygląd odwróconego wskaźnika
