latte-dock - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: &Add Widgets...
pl: Dod&aj elementy interfejsu...

en: Show Widget Explorer
pl: Pokaż przeglądarkę elementów interfejsu

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
pl: Zakończ &Latte

en: &Layouts
pl: &Układy

en: Switch to another layout
pl: Przełącz na inny układ

en: &Add Dock/Panel
pl: Dod&aj dok/panel

en: Add dock or panel based on specific template
pl: Dodaj dok lub panel na podstawie danego szablonu

en: Move dock or panel to different layout
pl: Przenieś dok lub panel do innego układu

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
pl: &Ustawienia Latte...

en: &Edit Dock...
pl: &Dostosuj dok...

en: &Edit Panel...
pl: Dostosuj pan&el...

en: &Duplicate Dock
pl: Powiel &dok

en: &Duplicate Panel
pl: &Powiel panel

en: E&xport Dock as Template
pl: Wy&eksportuj dok jako szablon

en: E&xport Panel as Template
pl: Wy&eksportuj panel jako szablon

en: &Move Dock To Layout
pl: &Przenieś dok do układu

en: &Move Panel To Layout
pl: &Przenieś panel do układu

en: &Remove Dock
pl: &Usuń dok

en: &Remove Panel
pl: &Usuń panel

en: Edit &Layouts...
pl: &Dostosuj układy...
