latte-dock - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Padding
pt: Preenchimento

en: Options
pt: Opções

en: Reverse indicator style
pt: Estilo inverso de indicadores

en: Growing circle animation when clicked
pt: Animação de círculo crescente quando carregar

en: Show indicators for applets
pt: Mostrar indicadores para os elementos

en: Indicators are shown for applets
pt: São apresentados indicadores para os elementos gráficos
