latte-dock - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Justify Splitter
ro: Potrivește despărțitorul

en: Configure applet
ro: Configurează miniaplicația

en: Enable painting  for this applet
ro: Activează desenarea pentru miniaplicație

en: Disable parabolic effect for this applet
ro: Dezactivează efectul parabolic pentru miniaplicație

en: Remove applet
ro: Elimină miniaplicația
