latte-dock - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Style
ru: Оформление

en: Padding
ru: Заполнение

en: Corner Margin
ru: Отступ углов

en: Options
ru: Параметры

en: Reverse indicator style
ru: Перевернуть индикатор

en: Growing circle animation when clicked
ru: Использовать анимацию нажатия

en: Show indicators for applets
ru: Показывать индикаторы для виджетов

en: Indicators are shown for applets
ru: Использование индикаторов активности для виджетов
