latte-dock - en to sk translation catalogue (281 entries)

en: My Layout
sk: Moje rozloženie

en: Alternative
sk: Alternatívne

[ctx: import/export config]
en: The extracted file could not be copied!!!
sk: Extrahovaný súbor sa nepodarilo skopírovať!!!!

[ctx: import/export config]
en: The file has a wrong format!!!
sk: Súbor je nesprávneho formátu.

[ctx: import/export config]
en: The temp directory could not be created!!!
sk: Dočasný priečinok sa nepodarilo vytvoriť!!!

[ctx: command line]
en: Replace the current Latte instance.
sk: Nahradiť existujúcu inštanciu Latte.

[ctx: command line]
en: Show the debugging messages on stdout.
sk: Zobraziť správy ladenia na stdout.

[ctx: command line]
en: Import and load default layout on startup.
sk: Importovať a načítať predvolené rozloženie pri štarte.

[ctx: command line]
en: Print available layouts
sk: Vypísať dostupné rozloženia

[ctx: command line]
en: Load specific layout on startup.
sk: Načítať určité rozloženie pri štarte

[ctx: command line]
en: Import and load a layout.
sk: Importovať a načítať rozloženie.

[ctx: command line]
en: Import full configuration.
sk: Importovať kompletnú konfiguráciu.

[ctx: command line: import]
en: file_name
sk: názov_súboru

[ctx: command line]
en: Add Dock/Panel
sk: Pridať dok/panel

[ctx: command line]
en: Single layout memory mode. Only one layout is active at any case.
sk: Režim jedného rozloženia v pamäti. Vždy je aktívne iba jedno rozloženie.

[ctx: command line]
en: Multiple layouts memory mode. Multiple layouts can be active at any time based on Activities running.
sk: Režim viacerých rozložení v pamäti. Viac rozložení môže byť aktívnych na základe bežiacich aktivít.

en: Available layouts that can be used to start Latte:
sk: Dostupné rozloženia, ktoré sa dajú použiť na spustenie Latte:

en: There are no available layouts, during startup Default will be used.
sk: Nie sú dostupné žiadne rozloženia, počas štartu sa použije Predvolený.

[ctx: layout missing]
en: This layout doesn't exist in the system.
sk: Toto rozloženie neexistuje v systéme.

en: An instance is already running!, use --replace to restart Latte
sk: Inštancia už beží!, použite --replace na reštartovanie Latte

en: The configuration cannot be imported
sk: Konfigurácia nemohla byť importovaná

en: The layout cannot be imported
sk: Rozloženie nemohlo byť importované

en: Latte is a dock based on plasma frameworks that provides an elegant and intuitive experience for your tasks and plasmoids. It animates its contents by using parabolic zoom effect and tries to be there only when it is needed.
    
    "Art in Coffee"
sk: Latte je dok postavený na Plasma frameworkoch, ktorý poskytuje elegantný a intuitývny zážitok pre vaše úlohy a plasmoidy. Oživuje svoj obsah pomocou parabolického efektu priblíženia a pokúša sa byť tam iba keď je to potrebné.
    
    "Umenie v Káve"

en: Latte Dock defaults
sk: Latte Dock predvolené

en: Dock configuration UI
sk: UI pre konfiguráciu Doku

en: Dock secondary configuration UI
sk: UI pre konfiguráciu vedľajšieho doku

en: Config model
sk: Konfiguračný model

en: Splitter
sk: Konfiguračný model

en: Latte Trademark
sk: Latte Ocranná známka

en: Info View Window
sk: Okno zobrazenia Informácií

en: default layout file
sk: súbor predvoleného rozloženia

en: plasma layout file
sk: súbor predvoleného rozloženia

en: unity layout file
sk: súbor plasma rozloženia

en: extended layout file
sk: rozšírený súbor rozloženia

en: default preset file
sk: súbor predvoleného nastavenia

en: plasma preset file
sk: súbor plasma nastavenia

en: unity preset file
sk: súbor unity nastavenia

en: extended preset file
sk: súbor rozšíreného nastavenia

en: multiple layouts hidden file
sk: skrytý súbor viacerých rozložení

en: QML component that shows an applet in a popup
sk: QML komponent, ktorý zobrazí applet vo vyskakovacom okne

en: Configuration Definitions
sk: Definície nastavenia

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Data Files
sk: Dátové súbory

en: Executable Scripts
sk: Spustiteľné skripty

en: Translations
sk: Preklady

en: Layouts
sk: Rozloženia

[ctx: quit application]
en: Quit Latte
sk: Ukončiť Latte

en:  --- separator ---
sk:  --- oddeľovač ---

en: Add Widgets...
sk: Pridať widgety...

en: Add Dock/Panel
sk: Pridať dok/panel

en: Blue
sk: Modrá

en: Brown
sk: Hnedá

en: Dark Grey
sk: Šedá

en: Gold
sk: Zlatá

en: Green
sk: Zelená

en: Light Sky Blue
sk: Svetlá nebeská modrá

en: Orange
sk: Oranžová

en: Pink
sk: Ružová

en: Purple
sk: Fialová

en: Red
sk: Červená

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailsDialog)
en: Details
sk: Podrobnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
sk: Správanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
sk: Ikona:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundBtn)
en: Background...
sk: Pozadie...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textColorBtn)
en: Text Color...
sk: Farba textu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLbl)
en: Layout:
sk: Rozloženie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
sk: Pozadie:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en: disabled
sk: zakázané

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customSchemeLbl)
en: Custom Colors:
sk: Vlastné farby:

[ctx: <layout name> Details]
en: %1 Details
sk: %1 Podrobnosti

en: System Colors
sk: Systémové farby

[ctx: column for current applets]
en: Current Applets
sk: Aktuálne applety

[ctx: export template]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: export template]
en: Export Again
sk: Exportovať znova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: Select All
sk: Vybrať všetky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllBtn)
en: Deselect All
sk: Zrušiť výber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileTabLbl)
en: File:
sk: Súbor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
sk: Vybrať...

en: Dock
sk: Dok

[ctx: choose file]
en: Choose
sk: Vybrať

en: Open Location...
sk: Otvoriť umiestnenie...

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
sk: Súbor "%1" už existuje. Chcete ho prepísať?

en: Overwrite File?
sk: Prepísať súbor?

en: Apply Settings
sk: Použiť nastavenia

en: Hide
sk: Skryť

[ctx: remove selected screens]
en: Remove Now
sk: Odstrániť teraz

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScreensDialog)
en: Screens
sk: Obrazovky

[ctx: column for screens]
en: Screens
sk: Obrazovky

en: Examine...
sk: Preskúmať...

[ctx: errors count]
en: 1 error | %1 errors
sk[0]: 1 chyba
sk[1]: %1 chyba
sk[2]: %1 chyby

[ctx: warnings count]
en: 1 warning | %1 warnings
sk[0]: 1 upozornenie
sk[1]: %1 upozornenia
sk[2]: %1 upozornení

[ctx: layout]
en: Alternative
sk: Alternatívne

[ctx: column for layout name]
en: Name
sk: Názov

[ctx: column for layout to show in menu]
en: In Menu
sk: V Ponuke

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
sk: Bez orámovania

[ctx: column for layout to show which activities is assigned to]
en: Activities
sk: Aktivity

en: All Activities
sk: Všetky aktivity

en: Free Activities
sk: Voľné aktivity

en: Current Activity
sk: Aktuálna aktivita

en: File
sk: Súbor

en: Import Configuration...
sk: Importovať nastavenie...

en: &Screens...
sk: Obrazovky...

en: &Quit Latte
sk: Ukončiť Latte

[ctx: import full configuration]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: export full configuration]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: export full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file v0.2
sk: Latte Dock súbor kompletnej konfigurácie v0.2

[ctx: latte settings window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, switchButton)
en: Switch
sk: Prepnúť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, activitiesButton)
en: Activities...
sk: Aktivity...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
sk: Nové

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateButton)
en: Duplicate
sk: Duplikovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
sk: Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
sk: Povolený

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, readOnlyButton)
en: Read Only
sk: Iba na čítanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
sk: Podrobnosti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import...
sk: Importovať...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, preferencesTab)
en: Preferences
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: Different hardware can have different delays during screen changes.
    This tracker is used in order to not lose any screen related update.
sk: Rôzny hardvér môže mať rôzne oneskorenia počas zmien obrazovky.
    Tento sledovač sa používa na zabezpečenie aby sa nestratila žiadna zmena obrazovky.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Provide visual feedback when layouts are activated automatically
sk: Poskytovať vizuálnu odozvu keď rozloženia sú aktivované automaticky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Show informative window for layouts automatic activation
sk: Zobrazivať informačné okno pre automatickú aktiváciu okien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Activate support for borderless maximized windows between different layouts
sk: Aktivovať podporu pre bezokrajové maximalizované okná medzi rôznymi rozloženiami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Support borderless maximized windows in different layouts
sk: Podporovať bezokrajové maximalizované okná v rôznych rozloženiach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionsLbl)
en: Actions:
sk: Akcie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parabolicEffectLbl)
en: Parabolic Effect:
sk: Parabolický efekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screensLbl)
en: Screens:
sk: Obrazovky:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Start the application automatically after each relogin
sk: Spustiť aplikáciu automaticky po každo znovuprihlásení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Enable autostart during startup
sk: Povoliť automatické spustenie počas štartu systému

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low sensitivity for parabolic effect (low cpu usage and performance)
sk: Nízka citlivosť pre parabolický efekt (nízke využitie CPU a výkon)

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
sk: Nízka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium sensitivity for parabolic effect (normal cpu usage and performance)
sk: Stredná citlivosť pre parabolický efekt (normálne využitie CPU a výkon)

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
sk: Stredná

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High sensitivity for parabolic effect (high cpu usage and performance)
sk: Vysoká citlivosť pre parabolický efekt (vysoké využitie CPU a výkon)

[ctx: high sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High
sk: Vysoká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
sk: Vzhľad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextMenuLbl)
en: Context Menu:
sk: Kontextová ponuka:

en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: switch layout]
en: Switch
sk: Prepnúť

en: Switch to selected layout
sk: Prepnúť na vybraté rozloženie

[ctx: new layout]
en: &New
sk: &Nové

en: New layout
sk: Nové rozloženie

[ctx: duplicate layout]
en: &Duplicate
sk: &Duplikovať

[ctx: remove layout]
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove selected layout
sk: Odstrániť vybraté rozloženie

en: Ena&bled
sk: Povolený

[ctx: read only layout]
en: &Read Only
sk: &Iba na čítanie

[ctx: layout details]
en: De&tails...
sk: Podrobnosti...

[ctx: import layout]
en: &Import
sk: &Importovať

[ctx: export layout]
en: &Export
sk: &Exportovať

en: Templates...
sk: Šablóny

[ctx: import layout]
en: Import Layout
sk: Importovať rozloženie

[ctx: import layout]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: import latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
sk: Latte Dock Layout súbor v0.2

[ctx: export layout]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: export layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
sk: Latte Dock Layout súbor v0.2

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Vložiť

en: Duplicate Here
sk: Duplikovať sem

en: Validate
sk: Overiť

en: Repair
sk: Opraviť

en: Apply Now
sk: Použiť teraz

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ViewsDialog)
en: Docks/Panels
sk: Doky/Panely

[ctx: duplicate dock or panel]
en: &Duplicate
sk: &Duplikovať

[ctx: top edge]
en: Top
sk: Hore

[ctx: left edge]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
sk: Dole

[ctx: right edge]
en: Right
sk: Vpravo

[ctx: left alignment]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: top alignment]
en: Top
sk: Hore

[ctx: center alignment]
en: Center
sk: Vycentrovať

[ctx: right alignment]
en: Right
sk: Vpravo

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
sk: Dole

[ctx: justify alignment]
en: Justify
sk: Do bloku

en: Screen
sk: Obrazovka

[ctx: screen edge]
en: Edge
sk: Hrana

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Includes
sk: Zahŕňa

[ctx: primary screen]
en: Primary
sk: Hlavná

[ctx: bottom location]
en: Bottom
sk: Dole

[ctx: top location]
en: Top
sk: Hore

[ctx: left location]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: right location]
en: Right
sk: Vpravo

en: Show Latte Dock/Panel
sk: Zobraziť Latte Dok/panel

en: Show Latte Global Settings
sk: Zobraziť Latte Globálne nastavenia

en: Activate Entry %1
sk: Aktivovať položku správcu úloh %1

en: New Instance for Entry %1
sk: Nová inštancia pre Vstup %1

[ctx: view template name]
en: Default Panel
sk: Štandardný panel

[ctx: view template name]
en: Empty Panel
sk: Prázdny panel

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
sk: Voľby %1

[ctx: add indicator]
en: Add Indicator
sk: Pridať Indikátor

[ctx: add indicator file]
en: Latte Indicator
sk: Latte Indikátor

en: General
sk: Všeobecné

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Behavior
sk: Správanie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Effects
sk: Efekty

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Add...
sk: Pridať...

en: Duplicate Dock
sk: Duplikovať dok

en: Duplicate Panel
sk: Duplikovať panel

en: Remove current dock
sk: Odstrániť aktuálny dok

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close settings window
sk: Zatvoriť okno nastavení

en: Items
sk: Položky

en: Length
sk: Dĺžka

en: Offset
sk: Posun

en: Margins
sk: Okraje

en: Thickness
sk: Hrúbka

en: Colors
sk: Farby

en: Palette
sk: Paleta

en: Background
sk: Pozadie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Radius
sk: Polomer

en: Shadow
sk: Tieň

en: Blur
sk: Rozmazanie

en: Shadows
sk: Tiene

en: Outline
sk: Obrys

en: All Corners
sk: Všetky rohy

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Type
sk: Typ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Follow Primary Screen
sk: Nasledovať hlavnú obrazovku

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Always Visible
sk: Vždy viditeľný

en: Auto Hide
sk: Automaticky skrývať

en: Dodge Active
sk: Vyhnúť sa aktívnym

en: Dodge Maximized
sk: Vyhnúť sa maximalizovaným

en: Dodge All Windows
sk: Vyhnúť sa všetkým oknám

en: Windows Go Below
sk: Okná idú pod

en: Windows Can Cover
sk: Okná môžu prekrývať

en: Delay
sk: Oneskorenie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Actions
sk: Akcie

en: Left Button
sk: Ľavé tlačidlo

en: Middle Button
sk: Stredné tlačidlo

en: Mouse wheel
sk: Koliesko myši

[ctx: none scroll actions]
en: No Action
sk: Žiadna akcia

en: Cycle Through Tasks
sk: Prechádzať medzi úlohami

en: Environment
sk: Prostredie

en: Activate KWin edge after hiding
sk: Aktivovať Kwin okraj po skrytí

en: Raise on desktop change
sk: Zdvihnúť pre zmene plochy

en: Raise on activity change
sk: Zdvihnúť pri zmene aktivity

en: Please choose shadow color
sk: Prosím vyberte farbu tieňa

en: Animations
sk: Animácie

en: Indicators
sk: Indikátory

en: Badges
sk: Odznaky

en: Interaction
sk: Interakcia

en: Filters
sk: Filtre

en: Show only tasks from the current screen
sk: Zobraziť iba úlohy z aktuálnej obrazovky

en: Show only tasks from the current desktop
sk: Zobraziť iba úlohy z aktuálnej pracovnej plochy

en: Show only tasks from the current activity
sk: Zobraziť iba úlohy z aktuálnej aktivity

en: Show only tasks from launchers
sk: Zobraziť iba úlohy zo spúšťačov

en: By default group tasks of the same application
sk: Predvolene zoskupovať úlohy rovnakej aplikácie

en: Launchers
sk: Spúšťače

en: Scrolling
sk: Posúvanie

en: Left Click
sk: Ľavý klik

en: Preview Windows
sk: Náhľad okien

en: Middle Click
sk: Stredný klik

[ctx: The click action]
en: None
sk: Žiadne

en: Close Window or Group
sk: Zatvoriť okno alebo skupinu

en: New Instance
sk: Nová inštancia

en: Minimize/Restore Window or Group
sk: Minimalizovať/obnoviť okno alebo skupinu

en: Toggle Task Grouping
sk: Prepnúť zoskupovanie úloh

en: Hover
sk: Prechod myšou

[ctx: none action]
en: None
sk: Žiadne

en: Highlight Windows
sk: Zvýrazniť okná

en: Preview and Highlight Windows
sk: Náhľad a zvýraznenie okien

en: Wheel
sk: Koliesko

en: Right Click
sk: Pravý klik

en: Remove indicator
sk: Odstrániť indikátor

en: Add Indicator...
sk: Pridať indikátor...

en: Get New Indicators...
sk: Získať nové indikátory...

[ctx: dock type]
en: Dock
sk: Dok

en: Change the behavior and appearance to Dock type
sk: Zmeniť správanie a vzhľad pre typ doku

en: Change the behavior and appearance to Panel type
sk: Zmeniť správanie a vzhľad pre typ panelu

en: Undo uninstall
sk: Vrátiť odinštalovanie

en: Uninstall widget
sk: Odinštalovať miniaplikáciu

en: Get New Widgets...
sk: Získať nové miniaplikácie...

en: Search...
sk: Hľadať...

en: No widgets matched the search terms
sk: Žiadne miniaplikácie nevyhovujú hľadaným výrazom.

en: No widgets available
sk: Žiadne miniaplikáciw nie sú dostupné
