latte-dock - en to sl translation catalogue (24 entries)

[ctx: indicator style]
en: Style
sl: Slog

[ctx: line indicator]
en: Line
sl: Črta

en: Show a line indicator for active items
sl: Prikaži kazalnik vrstice za aktivne predmete

[ctx: dots indicator]
en: Dots
sl: Pikice

en: Show a dot indicator for active items
sl: Prikažite točkovni kazalnik za aktivne predmete

en: Size
sl: Velikost

en: Position
sl: Pozicija

en: Padding
sl: Oblazinjenje

en: Corner Margin
sl: Rob kota

en: Glow
sl: Sijaj

en: Enable/disable indicator glow
sl: Omogoči/onemogoči sijaj kazalnika

[ctx: glow only to active task/applet indicators]
en: On Active
sl: Na aktivni

en: Add glow only to active task/applet indicator
sl: Dodaj sijaj samo aktivnemu kazalniku opravil/aplikacij

[ctx: glow to all task/applet indicators]
en: All
sl: Vse

en: Add glow to all task/applet indicators
sl: Dodajte sijaj vsem kazalnikom opravil/aplikacij

en: Opacity
sl: Neprosojnost

en: Tasks
sl: Naloge

en: Different color for minimized windows
sl: Različne barve za strnjena okna

en: Show an extra dot for grouped windows when active
sl: Pokaži dodatno piko za združena okna, ko so aktivna

en: Grouped windows show both a line and a dot when one of them is active and the Line Active Indicator is enabled
sl: Združena okna prikazujejo črto in piko, ko je eno od njih aktivno in omogočen kazalnik aktivne vrstice

en: Options
sl: Možnosti

en: Show indicators for applets
sl: Pokaži kazalnike za aplete

en: Indicators are shown for applets
sl: Kazalniki za aplete so prikazani

en: Reverse indicator style
sl: Obrnjen slog kazalnika
