latte-dock - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Style
sl: Slog

en: Padding
sl: Oblazinjenje

en: Corner Margin
sl: Rob kota

en: Options
sl: Možnosti

en: Reverse indicator style
sl: Obrnjen slog indikatorja

en: Growing circle animation when clicked
sl: Rastoča animacija kroga ob kliku

en: Show indicators for applets
sl: Pokažite indikatorje za aplete

en: Indicators are shown for applets
sl: Prikazani so kazalniki za aplete
