latte-dock - en to sl translation catalogue (82 entries)

en: Appearance
sl: Videz

en: Panel
sl: Plošča

en: Interaction
sl: Interakcija

en: Maximum icon size:
sl: Maksimalna velikost ikone:

en: Enable shadows for icons
sl: Omogoči sence ikon

en: Show glow around windows points
sl: Prikaži sijaj okrog okenskih točk

en: Different color for minimized windows
sl: Različne barve za strnjena okna

en: Indicator for active window group
sl: Indikator za aktivno skupino oken

en: Animations:
sl: Animacije:

en: duration
sl: trajanje

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Level:
sl: Raven:

en: Show a red line on the limit needed for animations
sl: Pokaži rdečo črto na omejitvi, ki je potrebna za animacije

en: For the disabled settings you should use the Latte Dock Configuration Window
sl: Za onemogočene nastavitve uporabite okno za nastavitev Latte Dock

en: Cycle through tasks with mouse wheel
sl: Pojdite v zanki po nalogah z miškinim koleščkom

en: Show window actions in the context menu
sl: Pokaži dejanja okna v kontekstnem meniju

en: Show progress information for tasks
sl: Pokaži informacije o napredku za naloge

en: Middle Click
sl: Srednji klik

[ctx: The click action]
en: None
sl: Noben

en: Close Window or Group
sl: Zapri okno ali skupino

en: New Instance
sl: Nov pojavek

en: Minimize/Restore Window or Group
sl: Strni/obnovi okno ali skupino

en: Hover
sl: Miška nad

[ctx: none action]
en: None
sl: Noben

en: Preview Windows
sl: Predogled oken

en: Highlight Windows
sl: Osvetli okna

en: Preview and Highlight Windows
sl: Predogled in osvetli okna

en: Filters
sl: Filtri

en: Show only tasks from the current screen
sl: Pokaži samo opravila trenutnega zaslona

en: Show only tasks from the current desktop
sl: Pokaži samo opravila trenutnega namizja

en: Show only tasks from the current activity
sl: Pokaži samo opravila trenutne dejavnosti

en: Show bar line for tasks
sl: Prikaži letvico nalog

en: Use plasma theme panel
sl: Uporabite Plasma ploščo s temami

en: Use transparency in the panel
sl: Uporabi prosojnost na plošči

en: Size:
sl: Velikost:

en: Top Separator
sl: Vrhnji ločilnik

en: Left Separator
sl: Levi ločilnik

en: Right Separator
sl: Desni ločilnik

en: Bottom Separator
sl: Spodnji ločilnik

en: Places
sl: Mesta

en: Recent Documents
sl: Zadnji dokumenti

en: Actions
sl: Aktivnosti

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
sl: Prejšnja sled

[ctx: Pause playback]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: Start playback]
en: Play
sl: Predvajaj

[ctx: Play next track]
en: Next Track
sl: Naslednja sled

[ctx: Stop playback]
en: Stop
sl: Ustavi

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
sl: Zapusti

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
sl: Obnovi

en: Mute
sl: Utišaj

en: Start New Instance
sl: Zaženi nov pojavek

en: Move To &Desktop
sl: Prenesi na namizje

en: Move &To Current Desktop
sl: Prenesi na trenutno namizje

en: &All Desktops
sl: Vsa namizja

en: &New Desktop
sl: Novo namizje

en: Move To &Activity
sl: Prenesi v aktivnost

en: Add To Current Activity
sl: Dodaj trenutni aktivnosti

en: All Activities
sl: Vse aktivnosti

en: More Actions
sl: Več aktivnosti

en: &Move
sl: Prenesi

en: Re&size
sl: Spremeni velikost

en: Ma&ximize
sl: Razširi

en: Mi&nimize
sl: Strni

en: Keep &Above Others
sl: Ohranjaj nad drugimi

en: Keep &Below Others
sl: Ohranjaj pod drugimi

en: &Fullscreen
sl: Celotni zaslon

en: &Shade
sl: Senca

en: Allow this program to be grouped
sl: Dovolj da je ta program v grupi

en: &Pin Launcher
sl: Pripni zaganjalnik

en: On All Activities
sl: Vse aktivnosti

en: On The Current Activity
sl: Na trenutni aktivnosti

en: Unpin Launcher
sl: Odpni zaganjalnik

[ctx: add separator]
en: Add %1
sl: Dodaj %1

[ctx: remove separator]
en: Remove %1
sl: Odstrani %1

en: Window
sl: Okno

en: &Close
sl: Zapri

en: Tasks Area
sl: Področje nalog

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
sl: Na %1

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
sl: Na voljo na vseh aktivnostih

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
sl: Tudi na voljo na %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
sl: Na voljo na %1

en: On %1
sl: Na %1
