latte-dock - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: &Add Widgets...
sl: Dodaj gradnike...

en: Show Widget Explorer
sl: Pokaži raziskovalec gradnikov

[ctx: quit application]
en: Quit &Latte
sl: Zapusti Latte

en: &Layouts
sl: Postavitve

en: Switch to another layout
sl: Preklopi na naslednjo postavitev

en: &Add Dock/Panel
sl: Dodaj dok/panel

en: Add dock or panel based on specific template
sl: Dodaj dok ali panel na specifično predlogo

en: Move dock or panel to different layout
sl: Prenesi dok ali panel v drugo postavitev

[ctx: global settings window]
en: &Configure Latte...
sl: Nastavi Latte...

en: &Edit Dock...
sl: Uredi dok...

en: &Edit Panel...
sl: Uredi panel...

en: &Duplicate Dock
sl: Dupliciraj dok

en: &Duplicate Panel
sl: Dupliciraj panel

en: E&xport Dock as Template
sl: Izvozi dok kot predlogo

en: E&xport Panel as Template
sl: Izvozi panel kot predlogo

en: &Move Dock To Layout
sl: Prenesi dok v postavitev

en: &Move Panel To Layout
sl: Prenesi panel v postavitev

en: &Remove Dock
sl: Odstrani dok

en: &Remove Panel
sl: Odstrani panel

en: Edit &Layouts...
sl: Uredi postavitve...
