latte-dock - en to uk translation catalogue (624 entries)

en: Failed to import indicator
uk: Не вдалося імпортувати індикатор

[ctx: indicator_name, imported updated]
en: %1 indicator updated successfully
uk: Індикатор %1 успішно оновлено

[ctx: indicator_name, imported success]
en: %1 indicator installed successfully
uk: Індикатор %1 успішно встановлено

en: Remove Indicator Confirmation
uk: Підтвердження вилучення індикатора

en: Do you want to remove completely <b>%1</b> indicator from your system?
uk: Хочете остаточно вилучити індикатор <b>%1</b> з системи?

[ctx: indicator_name, removed success]
en: <b>%1</b> indicator removed successfully
uk: Індикатор <b>%1</b> успішно вилучено

en: The layout cannot be imported from file ::
uk: Не вдалося імпортувати компонування з файла:

en: My Layout
uk: Ваше компонування

en: Alternative
uk: Альтернативне

[ctx: import/export config]
en: The extracted file could not be copied!!!
uk: Видобутий файл не вдалося скопіювати!

[ctx: import/export config]
en: The file has a wrong format!!!
uk: Дані у файлі записано у помилковому форматі!

[ctx: import/export config]
en: The temp directory could not be created!!!
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог!

en: Multiple Layouts Startup Warning
uk: Попередження щодо запуску декількох компонувань

en: <b>Multiple Layouts based on Activities</b> mode did not close properly during the last session.<br/><br/>The following layout <b>[ %2 ]</b> had to be updated for consistency! | <b>Multiple Layouts based on Activities</b> mode did not close properly during the last session.<br/><br/>The following layouts <b>[ %2 ]</b> had to be updated for consistency!
uk[0]: Під час попереднього сеансу не було належним чином закрито <b>декілька компонувань на основі просторів дій</b>.<br/><br/>Для забезпечення сумісності оновлено вказані нижче компонування <b>[ %2 ]</b>!
uk[1]: Під час попереднього сеансу не було належним чином закрито <b>декілька компонувань на основі просторів дій</b>.<br/><br/>Для забезпечення сумісності оновлено вказані нижче компонування <b>[ %2 ]</b>!
uk[2]: Під час попереднього сеансу не було належним чином закрито <b>декілька компонувань на основі просторів дій</b>.<br/><br/>Для забезпечення сумісності оновлено вказані нижче компонування <b>[ %2 ]</b>!
uk[3]: Під час попереднього сеансу не було належним чином закрито <b>декілька компонувань на основі просторів дій</b>.<br/><br/>Для забезпечення сумісності оновлено вказані нижче компонування <b>[ %2 ]</b>!

en: Different Applets With Same Id
uk: Різні аплети із однаковим ідентифікатором

en: Orphaned Parent Applet Of Subcontainment
uk: Осиротілий батьківський аплет підлеглого контейнера

en: Different Applet And Containment With Same Id
uk: Різні аплет і контейнер із однаковим ідентифікатором

en: Orphaned Subcontainment
uk: Осиротілий підлеглий контейнер

en: Activating layout: <b>%2</b> ... | Activating layouts: <b>%2</b> ...
uk[0]: Активуємо компонування: <b>%2</b>…
uk[1]: Активуємо компонування: <b>%2</b>…
uk[2]: Активуємо компонування: <b>%2</b>…
uk[3]: Активуємо компонування: <b>%2</b>…

[ctx: command line]
en: Replace the current Latte instance.
uk: Замінити поточний екземпляр Латте.

[ctx: command line]
en: Show the debugging messages on stdout.
uk: Виводити діагностичні повідомлення до stdout.

[ctx: command line]
en: Clear qml cache. It can be useful after system upgrades.
uk: Спорожнити кеш QML. Може бути корисним після оновлень системи.

[ctx: command line]
en: Enable autostart for this application
uk: Увімкнути автоматичний запуск цієї програми

[ctx: command line]
en: Disable autostart for this application
uk: Вимкнути автоматичний запуск цієї програми

[ctx: command line]
en: Import and load default layout on startup.
uk: Імпортувати і завантажити типове компонування під час запуску.

[ctx: command line]
en: Print available layouts
uk: Вивести список доступних компонувань

[ctx: command line]
en: Print available dock templates
uk: Вивести список доступних шаблонів панелей

[ctx: command line]
en: Print available layout templates
uk: Вивести список доступних шаблонів компонувань

[ctx: command line]
en: Load specific layout on startup.
uk: Завантажити вказане компонування під час запуску.

[ctx: command line: load]
en: layout_name
uk: назва_компонування

[ctx: command line]
en: Import and load a layout.
uk: Імпортувати і завантажити компонування.

[ctx: command line: import]
en: absolute_filepath
uk: абсолютний_шлях

[ctx: command line]
en: Suggested layout name when importing a layout file
uk: Пропонована назва при імпортуванні файла компонування

[ctx: command line: import]
en: suggested_name
uk: пропонована_назва

[ctx: command line]
en: Import full configuration.
uk: Імпортувати усі налаштування.

[ctx: command line: import]
en: file_name
uk: назва_файла

[ctx: command line]
en: Add Dock/Panel
uk: Додати бічну/звичайну панель

[ctx: command line: add]
en: template_name
uk: назва_шаблона

[ctx: command line]
en: Single layout memory mode. Only one layout is active at any case.
uk: Режим запам'ятовування одного компонування. Активним одночасно буде лише одне компонування.

[ctx: command line]
en: Multiple layouts memory mode. Multiple layouts can be active at any time based on Activities running.
uk: Режим запам'ятовування декількох компонувань. Активними одночасно зможуть бути декілька компонувань, залежно від запущеного простору дій.

[ctx: command line: debug-text]
en: filter_debug_text
uk: текст_діагностики_фільтрів

en: Available layouts that can be used to start Latte:
uk: Доступні компонування, які можна використати для запуску Latte:

en: There are no available layouts, during startup Default will be used.
uk: Немає доступних компонувань. Під час запуску буде використано типове компонування.

en: Available layout templates found in your system:
uk: Доступні шаблони компонувань у вашій системі:

en: There are no available layout templates in your system.
uk: У вашій системі не виявлено доступних шаблонів компонувань.

en: Available dock templates found in your system:
uk: Доступні шаблони панелей у вашій системі:

en: There are no available dock templates in your system.
uk: У вашій системі не виявлено доступних шаблонів панелей.

[ctx: layout missing]
en: This layout doesn't exist in the system.
uk: Цього компонування у системі немає.

en: An instance is already running!, use --replace to restart Latte
uk: Екземпляр програми вже запущено. Скористайтеся параметром --replace, щоб перезапустити Латте

en: The configuration cannot be imported
uk: Налаштування не може бути імпортовано

en: The layout cannot be imported
uk: Не вдалося імпортувати компонування

en: Latte is a dock based on plasma frameworks that provides an elegant and intuitive experience for your tasks and plasmoids. It animates its contents by using parabolic zoom effect and tries to be there only when it is needed.
    
    "Art in Coffee"
uk: Латте — панель на основі бібліотек Плазми, яка забезпечує елегантний і інтуїтивно зрозумілий доступ до ваших завдань та плазмоїдів. Вміст панелі анімується за допомогою ефекту параболічного збільшення і показується лише тоді, коли це потрібно.
    
    «Мистецтво кави»

en: Latte Dock defaults
uk: Типові параметри панелі Латте

en: Latte Dock panel
uk: Панель Латте

en: Widget Explorer
uk: «Навігатор віджетами»

en: Dock configuration UI
uk: Інтерфейс налаштовування панелі

en: Dock secondary configuration UI
uk: Інтерфейс вторинного налаштовування панелі

en: Dock canvas configuration UI
uk: Інтерфейс налаштовування полотна панелі

en: Config model
uk: Модель налаштувань

en: Splitter
uk: Роздільник

en: Latte Trademark
uk: Торгова марка Латте

en: Latte Trademark Icon
uk: Піктограма торгової марки Латте

en: Info View Window
uk: Вікно перегляду інформації

en: default layout file
uk: типовий файл компонування

en: plasma layout file
uk: файл компонування Плазми

en: unity layout file
uk: файл компонування Unity

en: extended layout file
uk: розширений файл компонування

en: system templates directory
uk: каталог шаблонів системи

en: default preset file
uk: типовий файл набору налаштувань

en: plasma preset file
uk: файл набору налаштувань Плазми

en: unity preset file
uk: файл набору налаштувань Unity

en: extended preset file
uk: файл розширеного набору налаштувань

en: multiple layouts hidden file
uk: прихований файл декількох компонувань

en: QML component that shows an applet in a popup
uk: Компонент QML, який показує аплет у контекстному вікні

en: Configuration Definitions
uk: Визначення налаштувань

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Data Files
uk: Файли даних

en: Executable Scripts
uk: Виконувані скрипти

en: Translations
uk: Переклади

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ActionsDialog)
en: Context Menu Actions
uk: Пункти контекстного меню

[ctx: actions shown only in edit mode]
note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, actionsSelector)
en: Accessible only in edit mode:
uk: Доступні лише у режимі редагування:

[ctx: actions shown always]
note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, actionsSelector)
en: Accessible always:
uk: Доступні завжди:

en: Layouts
uk: Компонування

[ctx: global settings window]
en: Configure Latte...
uk: Налаштувати Латте…

[ctx: quit application]
en: Quit Latte
uk: Вийти з Латте

en:  --- separator ---
uk:  --- роздільник ---

en: Add Widgets...
uk: Додати віджети…

en: Add Dock/Panel
uk: Додати бічну/звичайну панель

en: Move Dock/Panel To Layout
uk: Пересунути бічну або звичайну панель до компонування

en: Export Dock/Panel as Template...
uk: Експортувати бічну або звичайну панель як шаблон…

en: Remove Dock/Panel
uk: Вилучити бічну або звичайну панель

en: Blue
uk: Синій

en: Brown
uk: Коричневий

en: Dark Grey
uk: темно-сірий

en: Gold
uk: Золотий

en: Green
uk: Зелений

en: Light Sky Blue
uk: Світло-блакитний

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Red
uk: Червоний

en: Wheat
uk: Пшениця

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailsDialog)
en: Details
uk: Подробиці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, behaviorLbl)
en: Behavior:
uk: Поведінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderlessChk)
en: Hide window borders for maximized windows
uk: Приховувати рамки вікна для максимізованих вікон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLbl)
en: Icon:
uk: Піктограма:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inMenuChk)
en: Show in layouts context menu when possible
uk: Показати у контекстному меню компонувань, якщо можна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popUpMarginLbl)
en: PopUp Margin:
uk: Поля контекстної панелі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundBtn)
en: Background...
uk: Тло…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, textColorBtn)
en: Text Color...
uk: Колір тексту…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutLbl)
en: Layout:
uk: Компонування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLbl)
en: Background:
uk: Тло:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en: disabled
uk: вимкнено

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, popUpMarginSpinBox)
en:  px.
uk:  пк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customSchemeLbl)
en: Custom Colors:
uk: Нетипові кольори:

[ctx: <layout name> Details]
en: %1 Details
uk: Подробиці щодо %1

en: The settings of <b>%1</b> layout have changed.<br/>Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри роботи компонування <b>%1</b> було змінено.<br/>Застосувати зміни чи відкинути їх?

en: Sample Text
uk: Текст зразка

en: System Colors
uk: Загальносистемні кольори

[ctx: column for current applets]
en: Current Applets
uk: Поточні аплети

en: Export your selected layout as template
uk: Експортувати позначене компонування як шаблон

en: Export your selected dock or panel as template
uk: Експортувати позначену бічну або звичайну панель як шаблон

en: Export your selected view as template
uk: Експортувати позначений перегляд як шаблон

[ctx: export template]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: export template]
en: Export Again
uk: Експортувати знову

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllBtn)
en: Select All
uk: Позначити все

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deselectAllBtn)
en: Deselect All
uk: Зняти позначення з усього

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileTabLbl)
en: File:
uk: Файл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
uk: Вибрати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLbl)
en: <b>Select only</b> applets that you would like to keep their settings in the extracted template. Make sure to not include any applets that contain personal data such as email credentials, calendar etc.
uk: <b>Позначити лише</b> аплети, параметри яких слід зберегти у видобутому шаблоні. Переконайтеся, що сюди не включено аплети, які зберігають особисті дані, зокрема реєстраційні дані електронної пошти, календаря тощо.

en: Export Layout Template
uk: Експортувати шаблон компонування

en: Export Dock/Panel Template
uk: Експорт шаблона бічної або звичайної панелі

en: Dock
uk: Бічна панель

en: Panel
uk: Панель

en: Export %1 Template
uk: Експортувати шаблон %1

en: Choose Layout Template file
uk: Виберіть файл шаблона компонування

en: Choose View Template file
uk: Виберіть файл шаблона перегляду

[ctx: choose file]
en: Choose
uk: Вибрати

[ctx: layout template]
en: Latte Dock Layout Template file v0.2
uk: файл шаблона компонування панелі Латте версії 0.2

[ctx: view template]
en: Latte Dock View Template file v0.2
uk: файл шаблона перегляду панелі Латте версії 0.2

en: <i>%1</i> does not end with <i>.layout.latte</i> extension. Selected file <b>rejected</b>.
uk: <i>%1</i> не завершується суфіксом <i>.layout.latte</i>. Вибраний файл <b>відкинуто</b>.

en: <i>%1</i> does not end with <i>.view.latte</i> extension. Selected file <b>rejected</b>.
uk: <i>%1</i> не завершується суфіксом <i>.view.latte</i>. Вибраний файл <b>відкинуто</b>.

[ctx: settings:template export fail]
en: Template <b>%1</b> export <b>failed</b>...
uk: Спроба експортування шаблона <b>%1</b> <b>зазнала невдачі</b>…

en: Open Location...
uk: Відкрити адресу…

[ctx: settings:template export success]
en: Template <b>%1</b> export succeeded...
uk: Успішне експортування шаблона <b>%1</b>…

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
uk: Файл «%1» вже існує. Бажаєте його перезаписати?

en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

en: The settings have changed.<br/>Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри роботи було змінено.<br/>Застосувати зміни чи відкинути їх?

en: Apply Settings
uk: Застосувати параметри

en: Hide
uk: Приховати

[ctx: remove selected screens]
en: Remove Now
uk: Вилучити зараз

en: Remove selected screen references
uk: Вилучити позначені посилання на екрани

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScreensDialog)
en: Screens
uk: Екрани

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLbl)
en: <b>Select only</b> screens that are obsolete and you would like to remove their reference. Active screens or screens used in your layouts can not be removed.
uk: Екрани із властивістю <b>Лише позначення</b> вважаються застарілими. Вам варто вилучити посилання на них. Активні екрани або екрани, які використано у ваших компонуваннях вилучати не можна.

en: You are going to <b>remove %2</b> reference completely.<br/>Would you like to continue? | You are going to <b>remove %2</b> references completely.<br/>Would you like to continue?
uk[0]: Ви наказали повністю <b>вилучити посилання %2</b>.<br/>Справді хочете цього вилучення?
uk[1]: Ви наказали повністю <b>вилучити посилання %2</b>.<br/>Справді хочете цього вилучення?
uk[2]: Ви наказали повністю <b>вилучити посилання %2</b>.<br/>Справді хочете цього вилучення?
uk[3]: Ви наказали повністю <b>вилучити посилання %2</b>.<br/>Справді хочете цього вилучення?

en: Approve Removal
uk: Підтвердження вилучення

[ctx: column for screens]
en: Screens
uk: Екрани

[ctx: settings:counted layout with errors]
en: <b>Error:</b> There is <b>1 layout</b> that has reported errors. | <b>Error:</b> There are <b>%1 layouts</b> that have reported errors.
uk[0]: <b>Помилка:</b> про помилки повідомляє <b>%1 компонування</b>.
uk[1]: <b>Помилка:</b> про помилки повідомляють <b>%1 компонування</b>.
uk[2]: <b>Помилка:</b> про помилки повідомляють <b>%1 компонувань</b>.
uk[3]: <b>Помилка:</b> про помилки повідомляє <b>одне компонування</b>.

[ctx: settings:counted layout with warnings]
en: <b>Warning:</b> There is <b>1 layout</b> that has reported warnings. | <b>Warning:</b> There are <b>%1 layouts</b> that have reported warnings.
uk[0]: <b>Попередження:</b> про зауваження повідомляє <b>%1 компонування</b>.
uk[1]: <b>Попередження:</b> про зауваження повідомляють <b>%1 компонування</b>.
uk[2]: <b>Попередження:</b> про зауваження повідомляють <b>%1 компонувань</b>.
uk[3]: <b>Попередження:</b> про зауваження повідомляє <b>одне компонування</b>.

en: Examine...
uk: Оглянути…

[ctx: settings:named layout with warnings]
en: <b>Warning: %2</b> layout has reported <b>1 warning</b> that need your attention. | <b>Warning: %2</b> layout has reported <b>%1 warnings</b> that need your attention.
uk[0]: <b>Попередження: компонуванням %2</b> повідомлено про <b>%1 попередження</b>, яке потребує вашої уваги.
uk[1]: <b>Попередження: компонуванням %2</b> повідомлено про <b>%1 попередження</b>, які потребують вашої уваги.
uk[2]: <b>Попередження: компонуванням %2</b> повідомлено про <b>%1 попереджень</b>, які потребують вашої уваги.
uk[3]: <b>Попередження: компонуванням %2</b> повідомлено про <b>попередження</b>, яке потребує вашої уваги.

[ctx: settings:named layout with errors]
en: <b>Error: %2</b> layout has reported <b>1 error</b> that you need to repair.
uk: <b>Помилка: компонуванням %2</b> повідомлено про <b>помилку</b>, яку слід виправити.

[ctx: errors count]
en: 1 error | %1 errors
uk[0]: %1 помилку
uk[1]: %1 помилки
uk[2]: %1 помилок
uk[3]: 1 помилку

[ctx: warnings count]
en: 1 warning | %1 warnings
uk[0]: %1 попередження
uk[1]: %1 попередження
uk[2]: %1 попереджень
uk[3]: 1 попередження

[ctx: settings: named layout with %2 errors and %3 warnings]
en: <b>Error: %1</b> layout has reported <b>%2</b> and <b>%3</b> that you need to repair.
uk: <b>Помилка: компонуванням %1</b> повідомлено про <b>%2</b> і <b>%3</b>, які слід виправити.

en: Dropped Raw Layout
uk: Скинуте необроблене компонування

[ctx: layout]
en: Alternative
uk: Альтернативне

en: Layout <b>%2</b> imported successfully... | Layouts <b>%2</b> imported successfully...
uk[0]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[1]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[2]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[3]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…

[ctx: settings: layout name used]
en: Layout <b>%1</b> is already used, please provide a different name...
uk: Назву компонування <b>%1</b> вже використано. Будь ласка, вкажіть іншу назву…

[ctx: column for layout name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: column for layout to show in menu]
en: In Menu
uk: У меню

[ctx: column for layout to hide borders for maximized windows]
en: Borderless
uk: Без рамки

[ctx: column for layout to show which activities is assigned to]
en: Activities
uk: Простори дій

en: All Activities
uk: Усі простори дій

en: Free Activities
uk: Вільні простори дій

en: Current Activity
uk: Поточний простір дій

en: Drop layout files here...
uk: Сюди можна скинути файли компонувань…

en: Drop raw layout text here...
uk: Тут можна скинути необроблений текст компонування…

en: Unsupported data!
uk: Непідтримувані дані!

en: File
uk: Файл

en: Import Configuration...
uk: Імпортувати налаштування…

en: Import your full configuration from previous backup
uk: Імпортувати компонування повністю з попередньої резервної копії

en: Export Configuration...
uk: Експортувати налаштування…

en: Export your full configuration to create backup
uk: Експортувати усі налаштування з метою створення резервної копії

en: &Screens...
uk: &Екрани…

en: Examing your screens and remove deprecated references
uk: Перевірити екрани і вилучити застарілі посилання

en: &Quit Latte
uk: Ви&йти з Латте

[ctx: import full configuration]
en: Import Full Configuration
uk: Імпортувати усі налаштування

[ctx: import full configuration]
en: Import
uk: Імпорт

[ctx: import full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file
uk: файл повних налаштувань панелі Латте

en: Import: Full Configuration File
uk: Імпорт: файл налаштувань повністю

en: You are importing full configuration file. Be careful, all <b>current settings and layouts will be lost</b>. It is advised to <b>take backup</b> first!<br>
uk: Ви імпортуєте файл налаштувань повністю. Будьте обережні — усі <b>поточні параметри і компонування буде втрачено</b>. Радимо вам спочатку <b>створити резервну копію</b> ваших налаштувань!<br>

[ctx: export full configuration]
en: Take Backup...
uk: Зробити резервну копію…

en: Export your full configuration in order to take backup
uk: Експортувати усі налаштування з метою створення резервної копії

en: Import your full configuration and drop all your current settings and layouts
uk: Імпортувати усі налаштування та відкинути усі поточні параметри та компонування

en: Export Full Configuration
uk: Експорт налаштувань повністю

[ctx: export full configuration]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: export full configuration]
en: Latte Dock Full Configuration file v0.2
uk: файл повних налаштувань панелі Латте версії 0.2

en: Full configuration export <b>failed</b>...
uk: <b>Невдале</b> повне експортування налаштувань…

en: Full configuration export succeeded...
uk: Успішне повне експортування налаштувань…

en: The settings of <b>%1</b> tab have changed.<br/>Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри роботи вкладки <b>%1</b> було змінено.<br/>Застосувати зміни чи відкинути їх?

[ctx: latte settings window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsDialog)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, layoutsTab)
en: Layouts Editor
uk: Редактор компонувань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, singleToolBtn)
en: Only one layout is applied at all times for all activities
uk: Одне компонування, яке застосовано завжди для усіх просторів дій

[ctx: single layout]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, singleToolBtn)
en: Single layout at all times
uk: Одне компонування завжди

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, multipleToolBtn)
en: Multiple layouts can be present and active in memory at the same time for different activities
uk: У пам'яті можуть перебувати і працювати одночасно декілька компонувань для різних просторів дій

[ctx: multiple layouts]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, multipleToolBtn)
en: Multiple layouts based on activities
uk: Декілька компонувань на основі просторів дій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, switchButton)
en: Switch
uk: Перемкнути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, activitiesButton)
en: Activities...
uk: Простори дій…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateButton)
en: Duplicate
uk: Дублювати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enabledButton)
en: Enabled
uk: Увімкнено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, readOnlyButton)
en: Read Only
uk: Лише для читання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Details...
uk: Подробиці…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import...
uk: Імпортувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportButton)
en: Export...
uk: Експортувати…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, preferencesTab)
en: Preferences
uk: Налаштування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: Different hardware can have different delays during screen changes.
    This tracker is used in order to not lose any screen related update.
uk: У різного обладнання різні параметри затримки під час змін на екрані.
    Цей засіб стеження призначено для того, щоб отримувати дані про всі пов'язані із екраном оновлення.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, screenTrackerSpinBox)
en:  ms.
uk:  мс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackScreensDelayLbl)
en: reaction delay for changes
uk: затримка реакції на зміни

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Provide visual feedback when layouts are activated automatically
uk: Візуально супроводжувати автоматичне активування компонувань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, infoWindowChkBox)
en: Show informative window for layouts automatic activation
uk: Показати відомості щодо автоматичної активації компонувань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Activate support for borderless maximized windows between different layouts
uk: Задіяти підтримку безрамкових максимізованих віко між різними компонуваннями

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noBordersForMaximizedChkBox)
en: Support borderless maximized windows in different layouts
uk: Підтримка безрамкових максимізованих вікон у різних компонуваннях

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionsLbl)
en: Actions:
uk: Дії:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, badges3DStyleChkBox)
en: Use 3D style for notification and shortcut badges
uk: Використовувати просторовий стиль для сповіщень та панелей скорочень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and hold ⌘ to show shortcuts badges for applets and tasks
uk: Натисніть і утримуйте ⌘, щоб переглянути позначки скорочень для аплетів і завдань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressHoldChkBox)
en: Press and Hold ⌘ to show shortcuts badges
uk: Натисніть і утримуйте ⌘, щоб переглянути позначки скорочень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parabolicEffectLbl)
en: Parabolic Effect:
uk: Параболічний ефект:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screensLbl)
en: Screens:
uk: Екрани:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Start the application automatically after each relogin
uk: Автоматично запускати програму після кожного входу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autostartChkBox)
en: Enable autostart during startup
uk: Увімкнути автозапуск під час завантаження системи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low sensitivity for parabolic effect (low cpu usage and performance)
uk: Низька чутливість для параболічного ефекту (низьке навантаження на систему)

[ctx: low sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowSensitivityBtn)
en: Low
uk: Низька

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium sensitivity for parabolic effect (normal cpu usage and performance)
uk: Середня чутливість для параболічного ефекту (середнє навантаження на систему)

[ctx: medium sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, mediumSensitivityBtn)
en: Medium
uk: Середня

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High sensitivity for parabolic effect (high cpu usage and performance)
uk: Висока чутливість для параболічного ефекту (високе навантаження на систему)

[ctx: high sensitivity]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, highSensitivityBtn)
en: High
uk: Висока

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mouseSensitivityLbl)
en: mouse sensitivity
uk: чутливість миші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, appearanceLbl)
en: Appearance:
uk: Вигляд:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Forward ⌘ press from KWin to Latte in order to activate Application Launcher. It is suggested to disable that option if you remove Latte.
uk: Переспрямовувати натискання ⌘ з KWin до Latte для запуску засобу запуску програм. Цю можливість варто вимкнути перед вилученням Latte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, metaPressChkBox)
en: Press ⌘ to activate Application Launcher
uk: Натисніть ⌘, щоб запустити засіб запуску програм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextMenuLbl)
en: Context Menu:
uk: Контекстне меню:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, contextMenuActionsBtn)
en: Actions...
uk: Дії…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, broadcastGeomChkBox)
en: Inform Plasma desktop for available desktop space
uk: Інформувати стільницю Плазми про доступне місце на стільниці

en: Layout
uk: Компонування

[ctx: switch layout]
en: Switch
uk: Перемкнути

en: Switch to selected layout
uk: Перемкнутися на вибране компонування

en: &Activities
uk: П&ростори дій

en: Show Plasma Activities manager
uk: Показати керування просторами дій Плазми

[ctx: new layout]
en: &New
uk: С&творити

en: New layout
uk: Нове компонування

[ctx: duplicate layout]
en: &Duplicate
uk: &Дублювати

en: Duplicate selected layout
uk: Дублювати позначене компонування

[ctx: remove layout]
en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove selected layout
uk: Вилучити позначене компонування

en: Ena&bled
uk: Уві&мкнено

en: Assign in activities in order to be activated through Plasma Activities
uk: Прив'язка просторів дій з метою активації за допомогою просторів дій Плазми

[ctx: read only layout]
en: &Read Only
uk: &Лише для читання

en: Make selected layout read-only
uk: Зробити позначене компонування придатним лише для читання

[ctx: layout docks / panels]
en: Docks, &Panels...
uk: Бічні, &основні панелі…

en: Show selected layouts docks and panels
uk: Показати бічні і основні панелі вибраних компонувань

[ctx: layout details]
en: De&tails...
uk: П&одробиці…

en: Show selected layout details
uk: Показати подробиці щодо позначеного компонування

[ctx: import layout]
en: &Import
uk: &Імпортувати

en: Import layout from various resources
uk: Імпорт компонування з різноманітних ресурсів

[ctx: export layout]
en: &Export
uk: &Експортувати

en: Export selected layout at your system
uk: Експортувати позначене компонування до вашої системи

[ctx: import layout]
en: &Import From Local File...
uk: &Імпортувати з локального файла…

[ctx: download layout]
en: Import From K&DE Online Store...
uk: Імпортувати з крамниці K&DE в інтернеті…

[ctx: export for backup]
en: &Export For Backup...
uk: Е&кспортувати для резервної копії…

[ctx: export as template]
en: Export As &Template...
uk: Експортувати як &шаблон…

en: Templates...
uk: Шаблони…

en: Open templates directory
uk: Відкрити каталог шаблонів

[ctx: settings:not permitted switching layout]
en: You need to <b>apply</b> your changes first to switch layout afterwards...
uk: Щоб перемкнути компонування згодом, вам слід спочатку <b>застосувати</b> внесені зміни…

[ctx: settings:layout added successfully]
en: Layout <b>%1</b> added successfully...
uk: Компонування <b>%1</b> успішно додано…

[ctx: settings:layout downloaded successfully]
en: Layout <b>%1</b> downloaded successfully...
uk: Компонування <b>%1</b> було успішно отримано…

[ctx: settings: active layout remove]
en: <b>Active</b> layouts can not be removed...
uk: <b>Активні</b> компонування не можна вилучати…

[ctx: settings: locked layout remove]
en: Locked layouts can not be removed...
uk: Зафіксовані компонування не можна вилучати…

[ctx: import layout]
en: Import Layout
uk: Імпорт компонування

[ctx: import layout]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: import latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
uk: файл компонування панелі Латте версії 0.2

[ctx: import older latte layout]
en: Latte Dock Layout file v0.1
uk: файл компонування панелі Латте версії 0.1

[ctx: settings:layout imported successfully]
en: Layout <b>%1</b> imported successfully...
uk: Компонування <b>%1</b> успішно імпортовано…

[ctx: settings:deprecated layouts import failed]
en: Import layouts from deprecated version <b>failed</b>...
uk: <b>Не вдалося</b> імпортувати компонування із застарілої версії…

en: Export Layout For Backup
uk: Експортувати компонування для резервної копії

[ctx: export layout]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: export layout]
en: Latte Dock Layout file v0.2
uk: файл компонування панелі Латте версії 0.2

[ctx: settings:layout export fail]
en: Layout <b>%1</b> export <b>failed</b>...
uk: <b>Не вдалося</b> експортувати компонування <b>%1</b>…

[ctx: settings:layout export success]
en: Layout <b>%1</b> export succeeded...
uk: Успішне експортування компонування <b>%1</b>…

[ctx: settings:layout imported successfully]
en: Layout <b>%2</b> imported successfully... | Layouts <b>%2</b> imported successfully...
uk[0]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[1]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[2]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…
uk[3]: Компонування <b>%2</b> успішно імпортовано…

en: optional
uk: необов'язкове

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Duplicate Here
uk: Дублювати сюди

en: Docks and panels from <b>Paste</b> action are already present in current layout
uk: Бічні і звичайні панелі із дії <b>Вставити</b> вже є у поточному компонуванні

en: Really nice! You are good to go, your layout does not report any errors or warnings.
uk: Усе чудово! Можна рухатися далі, ваше компонування не повідомляє про помилки або попередження.

en: Edit Layout
uk: Редагувати компонування

en: Validate
uk: Перевірити

en: After you have made your layout file changes, please click <b>Validate</b> to confirm them.
uk: Після внесення змін до вашого файла компонування, будь ласка, натисніть кнопку <b>Перевірити</b>, щоб підтвердити їх.

[ctx: error id and title]
en: <b>Error #%1: %2</b> <br/>
uk: <b>Помилка %1: %2</b> <br/>

en: In your layout there are two or more applets with same id. Such situation can create crashes, abnormal behavior and data loss when you activate and use this layout.<br/>
uk: У вашому компонуванні два або більше аплети із однаковими ідентифікаторами. Така ситуація може спричинити аварійні завершення роботи, нештатну поведінку або втрату даних, якщо ви увімкнете і будете користуватися цим компонуванням.<br/>

en: <b>Applets:</b><br/>
uk: <b>Аплети:</b><br/>

[ctx: applets with same id error, applet name, applet id, containment name, containment id]
en: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [#%2] inside  <b>%3</b> [#%4]<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [%2] у <b>%3</b> [%4]<br/>

en: <b>Possible Solutions:</b><br/>
uk: <b>Можливі розв'язання:</b>

en: &nbsp;&nbsp;1. Activate this layout and restart Latte<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;1. Активуйте це компонування і перезапустіть Латте<br/>

en: &nbsp;&nbsp;2. Remove the mentioned applets from your layout<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;2. Вилучіть згадані аплети з вашого компонування<br/>

en: &nbsp;&nbsp;3. Update manually the applets id when the layout is <b>not active</b><br/>
uk: &nbsp;&nbsp;3. Оновіть ідентифікатори аплетів вручну, коли компонування <b>не буде активним</b><br/>

en: &nbsp;&nbsp;4. Remove this layout totally<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;4. Вилучіть це компонування повністю<br/>

[ctx: error id and title]
en: <b>Error #%1: %2</b> <br/><br/>
uk: <b>Помилка %1: %2</b> <br/><br/>

en: In your layout there are orphaned pseudo applets that link to unexistent subcontainments. Such case is for example a systemtray that has lost connection with its child applets. Such situation can create crashes, abnormal behavior and data loss when you activate and use this layout.<br/>
uk: У вашому компонуванні є осиротілі псевдоаплети, які пов'язано із підлеглими контейнерами, яких не існує. Прикладом може бути системний лоток, який втратив зв'язок зі своїми дочірніми аплетами. Це може призвести до аварійних завершень роботи, нештатної поведінки та втрати даних, якщо ви увімкнете це компонування і будете ним користуватися.<br/>

en: <b>Pseudo Applets:</b><br/>
uk: <b>Псевдоаплети:</b><br/>

[ctx: orphaned pseudo applets, applet name, applet id, containment name, containment id]
en: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [#%2] inside  <b>%3</b> [#%4]<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [%2] у <b>%3</b> [%4]<br/>

en: <b>Orphaned Subcontainments:</b><br/>
uk: <b>Осиротілі підлеглі контейнери:</b><br/>

[ctx: orphaned subcontainments, containment name, containment id]
en: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [#%2] <br/>
uk: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [%2] <br/>

en: &nbsp;&nbsp;1. Update manually the subcontainment id inside pseudo applet settings when the layout is <b>not active</b><br/>
uk: &nbsp;&nbsp;1. Оновіть вручну ідентифікатор підлеглого контейнера у параметрах псевдоаплету, коли компонування <b>не буде активним</b><br/>

en: &nbsp;&nbsp;2. Remove this layout totally<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;2. Вилучіть це компонування повністю<br/>

[ctx: warning id and title]
en: <b>Warning #%1: %2</b> <br/><br/>
uk: <b>Попередження %1: %2</b> <br/><br/>

en: In your layout there are applets and containments with the same id. Such situation is not dangerous but it should not occur.<br/>
uk: У вашому компонуванні є аплети і контейнери із однаковими ідентифікаторами. Небезпеки немає, але цього не повинно було статися.<br/>

[ctx: applets, applet name, applet id, containment name, containment id]
en: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [#%2] inside  <b>%3</b> [#%4]<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [%2] у <b>%3</b> [%4]<br/>

en: <b>Containments:</b><br/>
uk: <b>Контейнери:</b><br/>

[ctx: containments, containment name, containment id]
en: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [#%2] <br/>
uk: &nbsp;&nbsp;• <b>%1</b> [%2] <br/>

en: &nbsp;&nbsp;1. Update manually the containments or applets id when the layout is <b>not active</b><br/>
uk: &nbsp;&nbsp;1. Оновіть вручну ідентифікатори контейнерів або аплетів, коли компонування <b>буде неактивним</b><br/>

en: &nbsp;&nbsp;2. Remove any of the containments or applets that conflict with each other<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;2. Вилучіть усі контейнери або аплети, які конфліктують між собою<br/>

en: In your layout there are orphaned subcontainments that are not used by any dock or panel. Such situation is not dangerous but it is advised to remove them in order to reduce memory usage.<br/>
uk: У вашому компонуванні є осиротілі підлеглі контейнери, які не використовуються у жодній бічній або звичайній панелі. Небезпеки немає, але радимо вам вилучити їх, щоб зменшити споживання пам'яті.<br/>

en: &nbsp;&nbsp;1. Click <b>Repair</b> button in order to remove orphaned subcontainments<br/>
uk: &nbsp;&nbsp;1. Натисніть кнопку <b>Виправити</b>, щоб програма спробувала вилучити осиротілі підлеглі контейнери<br/>

en: &nbsp;&nbsp;2. Remove manually orphaned subcontainments when the layout is <b>not active</b><br/>
uk: &nbsp;&nbsp;2. Вилучіть вручну усі підлеглі контейнери, коли компонування <b>не буде активним</b><br/>

en: Repair
uk: Виправити

en: Apply Now
uk: Застосувати зараз

en: Apply all dock, panels changes now
uk: Застосувати усі зміни до панелей зараз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ViewsDialog)
en: Docks/Panels
uk: Бічні/Основні панелі

[ctx: new view]
en: &New
uk: С&творити

en: New dock or panel
uk: Нова бічна або звичайна панель

[ctx: duplicate dock or panel]
en: &Duplicate
uk: &Дублювати

en: Duplicate selected dock or panel
uk: Дублювати позначену бічну чи звичайну панель

en: Remove selected view
uk: Вилучити позначений перегляд

[ctx: import dock/panel]
en: &Import...
uk: &Імпортувати…

en: Import dock or panel from local file
uk: Імпортувати бічну або звичайну панель з локального файла

en: Export selected dock or panel at your system
uk: Експортувати позначену бічну або звичайну панель до вашої системи

[ctx: settings:dock/panel added successfully]
en: <b>%1</b> added successfully...
uk: <b>%1</b> успішно додано…

en: <b>Export</b> functionality is supported only for one dock or panel each time.
uk: Підтримку функціональної можливості <b>Експорт</b> передбачено лише для однієї бічної або звичайної панелі за раз.

en: Export Dock/Panel For Backup
uk: Експортувати бічну або звичайну панель для резервної копії

[ctx: export view]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: export view]
en: Latte Dock/Panel file v0.2
uk: файл бічної або звичайної панелі Латте версії 0.2

[ctx: settings:view export fail]
en: Export in file <b>%1</b> <b>failed</b>...
uk: Спроба експортування до файла <b>%1</b> <b>зазнала невдачі</b>…

[ctx: settings:view export success]
en: Export in file <b>%1</b> succeeded...
uk: Успішне експортування до файла <b>%1</b>…

[ctx: import dock/panel]
en: Import Dock/Panel
uk: Імпортувати бічну/звичайну панель

en: Import
uk: Імпорт

[ctx: import dock panel]
en: Latte Dock or Panel file v0.2
uk: файл бічної або звичайної панелі Латте версії 0.2

[ctx: <layout name> Docks/Panels]
en: %1 Docks/Panels
uk: Бічні/Основні панелі %1

en: You are going to <b>remove 1</b> dock or panel completely from your layout.<br/>Would you like to continue? | You are going to <b>remove %1</b> docks and panels completely from your layout.<br/>Would you like to continue?
uk[0]: Ви наказали повністю вилучити з вашого компонування <b>%1</b> бічну або звичайну панель.<br/>Справді хочете вилучення?
uk[1]: Ви наказали повністю вилучити з вашого компонування <b>%1</b> бічні або звичайні панелі.<br/>Справді хочете вилучення?
uk[2]: Ви наказали повністю вилучити з вашого компонування <b>%1</b> бічних або звичайних панелей.<br/>Справді хочете вилучення?
uk[3]: Ви наказали повністю вилучити з вашого компонування <b>одну</b> бічну або звичайну панель.<br/>Справді хочете вилучення?

en: The settings of <b>%1</b> layout have changed.<br/>Do you want to apply the changes <b>now</b> or discard them?
uk: Параметри роботи компонування <b>%1</b> було змінено.<br/>Застосувати зміни негайно чи відкинути їх <b>зараз</b>?

[ctx: top edge]
en: Top
uk: Верхній

[ctx: left edge]
en: Left
uk: Лівий

[ctx: bottom edge]
en: Bottom
uk: Нижній

[ctx: right edge]
en: Right
uk: Правий

[ctx: left alignment]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: top alignment]
en: Top
uk: Вгору

[ctx: center alignment]
en: Center
uk: За центром

[ctx: right alignment]
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: bottom alignment]
en: Bottom
uk: Вниз

[ctx: justify alignment]
en: Justify
uk: За шириною

[ctx: primary screen]
en:  - Follow Primary Screen -
uk:  - За основним екраном -

en: Name
uk: Назва

en: Screen
uk: Екран

[ctx: screen edge]
en: Edge
uk: Край

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Includes
uk: Включення

[ctx: unknown screen]
en: Unknown : [%1]
uk: Невідомі: [%1]

[ctx: primary screen]
en: Primary
uk: Основний

[ctx: bottom location]
en: Bottom
uk: Внизу

[ctx: top location]
en: Top
uk: Вгорі

[ctx: left location]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: right location]
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: unknown location]
en: Unknown
uk: Невідоме

[ctx: unknown alignment]
en: Unknown
uk: Невідоме

en: Show Latte Dock/Panel
uk: Показати бічну/основну панель Латте

en: Cycle Through Dock/Panel Settings Windows
uk: Циклічний перехід вікнами параметрів бічної/основної панелей

en: Show Latte Global Settings
uk: Показати загальні параметри Латте

en: Activate Entry %1
uk: Задіяти пункт %1

en: New Instance for Entry %1
uk: Новий екземпляр пункту %1

[ctx: default layout template name]
en: Default
uk: Типова

[ctx: empty layout template name]
en: Empty
uk: Порожня

[ctx: view template name]
en: Default Dock
uk: Типова бічна панель

[ctx: view template name]
en: Default Panel
uk: Типова панель

[ctx: view template name]
en: Empty Panel
uk: Порожня панель

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
uk: Налаштування віджета «%1»

[ctx: add indicator]
en: Add Indicator
uk: Додати індикатор

[ctx: add indicator file]
en: Latte Indicator
uk: Індикатор Латте

en: Stick On Top
uk: Приліпляти згори

en: Stick maximum available space at top screen edge and ignore any top docks or panels
uk: Максимально приліпляти до верхнього краю екрана, ігнорувати усі верхні панелі

en: Rearrange and configure your widgets
uk: Перевпорядкуйте і налаштуйте ваші віджети

en: Feel free to move around your widgets and configure them from their tooltips
uk: Не вагайтеся — пересувайте віджети і налаштовуйте їх за допомогою панелей-підказок

en: Stick On Bottom
uk: Приліпляти внизу

en: Stick maximum available space at bottom screen edge and ignore any bottom docks or panels
uk: Максимально приліпляти до нижнього краю екрана, ігнорувати усі нижні панелі

[ctx: maximum length tooltip, %1 is maximum length percentage]
en: You can use mouse wheel to change maximum length of %1%
uk: Ви можете скористатися коліщатком миші для зміни максимальної довжини у %1%

en: Maximum Length
uk: Максимальна довжина

[ctx: opacity for background under edit mode, %1 is opacity percentage]
en: You can use mouse wheel to change background opacity of %1%
uk: Ви можете скористатися коліщатком миші для зміни непрозорості тла %1%

en: General
uk: Загальне

[ctx: view settings width scale]
en: Width %1%
uk: Ширина %1%

[ctx: view settings width scale]
en: Width %1% / Height %2%
uk: Ширина %1% / Висота %2%

[ctx: advanced settings]
en: Advanced
uk: Додаткові

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Effects
uk: Ефекти

[ctx: tasks header and index]
en: Tasks <%1>
uk: Завдання <%1>

en: Tasks
uk: Завдання

en: Add...
uk: Додати…

en: Add new docks and panels from various templates
uk: Додати нові бічні та звичайні панелі з різних шаблонів

en: Duplicate Dock
uk: Дублювати бічну панель

en: Duplicate Panel
uk: Дублювати панель

en: Remove current dock
uk: Вилучити поточну панель

en: Close
uk: Закрити

en: Close settings window
uk: Закрити вікно параметрів

en: Items
uk: Пункти

[ctx: absolute size]
en: Absolute size
uk: Абсолютний розмір

[ctx: number in pixels, e.g. 12 px.]
en: %1 px.
uk: %1 пк

[ctx: relative size]
en: Relative size
uk: Відносний розмір

[ctx: number in pixels, e.g. 64 px.]
en: %1 px.
uk: %1 пк

en: Zoom on hover
uk: Збільшення при наведенні

en: Length
uk: Довжина

en: Maximum
uk: Максимум

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Offset
uk: Зміщення

en: Margins
uk: Поля

[ctx: number in pixels, e.g. 8 px.]
en: %1 px.
uk: %1 пк

en: Thickness
uk: Товщина

en: Screen edge
uk: Край екрана

[ctx: number in pixels, e.g. 85 px.]
en: %1 px.
uk: %1 пк

en: Colors
uk: Кольори

en: Palette
uk: Палітра

[ctx: plasma theme colors]
en: Plasma Theme Colors
uk: Кольори теми Плазми

[ctx: dark theme colors]
en: Dark Colors
uk: Темні кольори

[ctx: light theme colors]
en: Light Colors
uk: Світлі кольори

[ctx: layout custom colors]
en: Layout Custom Colors
uk: Нетипові кольори компонування

[ctx: smart theme colors]
note: i18nc("reverse plasma theme colors", "Reverse"), value: LatteContainment.Types.ReverseThemeColors }
en: Smart Colors Based On Desktop Background
uk: Кмітливі кольори на основі фонового зображення стільниці

en: From Window
uk: З вікна

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Current Active Window
uk: Поточне активне вікно

en: Colors are going to be based on the active window
uk: Кольори буде засновано на кольорах активного вікна

en: Colors are going to be based on the active window.
    Warning: You need to install Colors KWin Script from KDE Store
uk: Кольори буде засновано на активному вікні.
    Зауваження: вам слід встановити скрипт кольорів (Colors KWin Script) з крамниці KDE

en: Any Touching Window
uk: Будь-яке контактне вікно

en: Colors are going to be based on windows that are touching the view
uk: Кольори буде засновано на кольорах вікон, які торкаються панелі

en: Colors are going to be based on windows that are touching the view.
    Warning: You need to install Colors KWin Script from KDE Store
uk: Кольори буде засновано на кольорах вікон, які торкаються панелі перегляду.
    Зауваження: вам слід встановити скрипт кольорів (Colors KWin Script) з крамниці KDE

en: Background
uk: Тло

en: Enable/disable background
uk: Увімкнути або вимкнути тло

en: Size
uk: Розмір

en: Opacity
uk: Непрозорість

[ctx: opacity when desktop background is busy from contrast point of view]
en: Busy Opacity
uk: Непрозорість, якщо зайнято

en: Radius
uk: Радіус

[ctx: Default word abbreviation]
en: Def.
uk: Тип.

en: Shadow
uk: Тінь

en: Blur
uk: Розмивання

en: Background is blurred underneath
uk: Тло розмито знизу

en: Shadows
uk: Тіні

en: Background shows its shadows
uk: У тлі показуються власні тіні

en: Outline
uk: Контур

en: Background draws a line for its borders. You can set the line size from Latte Preferences
uk: Для тла програма малює лінію-межу. Ви можете встановити товщину лінії у налаштуваннях Латте.

en: All Corners
uk: Усі кути

en: Background draws all corners at all cases.
uk: Тло в усіх кутах в усіх випадках.

[ctx: dynamic visibility for background]
en: Dynamic Visibility
uk: Динамічна видимість

en: Prefer opaque background when touching any window
uk: Перевага непрозорого тла, якщо вікно торкається іншого вікна

en: Background removes its transparency setting when a window is touching
uk: З тла вилучається прозорість, якщо торкається вікна

en: Hide background when not needed
uk: Приховувати тло, якщо воно не потрібне

en: Background becomes hidden except when a window is touching or the desktop background is busy
uk: Тло робитиметься прихованим, якщо немає перетину з вікном або тло стільниці зайнято

en: Hide background shadow for maximized windows
uk: Приховувати тіні у тлі для максимізованих вікон

en: Background shadows become hidden when an active maximized window is touching the view
uk: Тіні у тлі буде приховано, коли активне максимізоване вікно торкатиметься області перегляду

en: Exceptions
uk: Виключення

en: Prefer Plasma background and colors for expanded applets
uk: Перевага тла і кольорів Плазми для розгорнутих аплетів

en: Background becomes opaque in plasma style when applets are expanded
uk: Тло стає непрозорим у стилі Плазми, коли аплети розгорнуто

en: Type
uk: Тип

en: Location
uk: Розташування

en: Follow Primary Screen
uk: За основним екраном

en: Visibility
uk: Видимість

en: Always Visible
uk: Показувати завжди

en: Auto Hide
uk: Автоматично ховати

en: Dodge Active
uk: Стежити за активними

en: Dodge Maximized
uk: Стежити за максимізованими

en: Dodge All Windows
uk: Стежити за усіма вікнами

en: Windows Go Below
uk: Перекриває вікна

en: Windows Can Cover
uk: Дозволити перекривати вікнами

en: Windows Always Cover
uk: Завжди перекривається вікнами

en: On Demand Sidebar
uk: Бічна панель на вимогу

en: Sidebar can be shown and become hidden only through an external applet, shortcut or script
uk: Бічну панель може бути показано або приховано лише за допомогою зовнішнього аплету, клавіатурного скорочення або скрипту.

en: Auto Hide Sidebar
uk: Автоматично ховати бічну панель

en: Sidebar can be shown only through an external applet, shortcut or script but it can also autohide itself when it does not contain mouse
uk: Бічну панель може бути показано лише за допомогою зовнішнього аплету, клавіатурного скорочення або скрипту, але вона зможе ховатися автоматично, якщо на неї не наведено вказівник миші.

en: Delay
uk: Затримка

en: Show
uk: Показати

en: Actions
uk: Дії

[ctx: track active window]
en: Track
uk: Стеження

[ctx: track from current screen]
en: Active Window From Current Screen
uk: Активне вікно з поточного екрана

[ctx: track from all screens]
en: Active Window From All Screens
uk: Активне вікно з усіх екранів

en: Left Button
uk: Ліва кнопка

en: Drag Active Window
uk: Перетягування активного вікна

en: The user can use left mouse button to drag and maximized/restore last active window from empty areas
uk: Користувач може скористатися лівою кнопкою миші для перетягування і максимізації/відновлення останнього активного вікна з порожніх областей

en: Middle Button
uk: Середня кнопка

en: Close Active Window
uk: Закрити активне вікно

en: The user can use middle mouse button to close last active window from empty areas
uk: Користувач може скористатися середньою кнопкою миші для закриття останнього активного вікна з порожніх областей

en: Mouse wheel
uk: Коліщатко миші

[ctx: none scroll actions]
en: No Action
uk: Без дій

en: Cycle Through Desktops
uk: Циклічно переходити між стільницями

en: Cycle Through Activities
uk: Циклічно переходити між просторами дій

en: Cycle Through Tasks
uk: Циклічно переходити між завданнями

en: Cycle And Minimize Tasks
uk: Циклічно переходити і мінімізувати завдання

en: Thin title tooltips on hovering
uk: Тонкі панелі підказок щодо назв при наведенні

en: Show narrow tooltips produced by Latte for items.
    These tooltips are not drawn when applets zoom effect is disabled
uk: Показувати вужчі панелі підказок Латте до пунктів.
    Ці підказки не буде намальовано, якщо вимкнено ефект масштабування аплетів

en: Expand popup through mouse wheel
uk: Розгортати контекстну панель коліщатком миші

en: Show or Hide applet popup through mouse wheel action
uk: Показувати або ховати контекстну панель аплету за допомогою дії коліщатка миші

en: Adjust size automatically when needed
uk: Коригувати розмір автоматично, якщо потрібно

en: Items decrease their size when exceed maximum length and increase it when they can fit in
uk: Розмір пунктів буде зменшено, якщо вони будуть довшими за максимальну довжину, і збільшено, якщо вони вміщатимуться

en: Activate based on position global shortcuts
uk: Активація на основі загальних скорочень позиціювання

en: This view is used for based on position global shortcuts. Take note that only one view can have that option enabled for each layout
uk: Ця панель використовується для заснованих на розташуванні загальних скорочень. Зауважте, що для кожного з компонувань увімкнути цю можливість можна лише для однієї панелі.

en: Floating
uk: Рухома

en: Always use floating gap for user interaction
uk: Завжди використовувати рухомий інтервал для взаємодії із користувачем

en: Floating gap is always used for applets and window interaction
uk: Рухомий інтервал завжди використовується для взаємодії аплетів і вікон

en: Hide floating gap for maximized windows
uk: Приховувати рухомий інтервал для максимізованих вікон

en: Floating gap is disabled when there are maximized windows
uk: Рухомий інтервал буде вимкнено, якщо є максимізовані вікна

en: Delay floating gap hiding until mouse leaves
uk: Затримати приховування рухомого інтервалу до відведення вказівника миші

en: to avoid clicking on adjacent items accidentally in some cases
uk: для запобігання випадковому клацанню на сусідніх елементах у деяких випадках

en: Mirror floating gap when it is shown
uk: Віддзеркалювати рухомий інтервал, коли його показано

en: Floating gap is mirrored when it is shown in Always Visible mode
uk: Рухомий інтервал буде віддзеркалено, якщо його показано у режимі «Завжди видиме»

en: Environment
uk: Середовище

en: Activate KWin edge after hiding
uk: Активувати край KWin після приховування

en: After the view becomes hidden, KWin is informed to track user feedback. For example an edge visual hint is shown whenever the mouse approaches the hidden view
uk: Після приховування цієї панелі KWin буде наказано стежити за керуванням нею користувачем. Наприклад, буде показано візуальну підказку на краю екрана, якщо вказівник миші наблизиться до прихованої панелі.

en: Can be above fullscreen windows
uk: Може перебувати над повноекранними вікнами

en: BypassWindowManagerHint flag for the window. The view will be above all windows even those set as 'Always On Top'
uk: Прапорець BypassWindowManagerHint для вікна. Панель буде перекривати усі вікна, навіть ті, для яких встановлено атрибут «Тримати зверху».

en: Raise on desktop change
uk: Піднімати, якщо змінюється стільниця

en: Raise on activity change
uk: Піднімати, якщо змінюється простір дій

en: Enable/disable applet shadows
uk: Увімкнути або вимкнути тіні аплетів

[ctx: default shadow]
en: Default Color
uk: Типовий колір

en: Default shadow for applets
uk: Типова тінь для аплетів

[ctx: theme shadow]
en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Shadow from theme color palette
uk: Тінь з палітри кольорів теми

en: Use set shadow color
uk: Використовувати встановлений колір тіні

en: Please choose shadow color
uk: Будь ласка, виберіть колір тіні

en: Animations
uk: Анімація

en: Enable/disable all animations
uk: Увімкнути або вимкнути усі анімації

en: Indicators
uk: Індикатори

en: Enable/disable indicators
uk: Увімкнути або вимкнути індикатори

[ctx: latte indicator style]
en: Latte
uk: Латте

[ctx: plasma indicator style]
en: Plasma
uk: Плазма

en: Badges
uk: Значки

en: Notifications from tasks
uk: Сповіщення від завдань

en: Show unread messages or notifications from tasks
uk: Показувати дані щодо непрочитаних повідомлень або сповіщень від завдань

en: Progress information for tasks
uk: Дані щодо поступу завдань

en: Show a progress animation for tasks e.g. when copying files with Dolphin
uk: Показувати анімацію поступу завдань, наприклад, для копіювання файлів за допомогою Dolphin

en: Audio playing from tasks
uk: Відтворення звуку від завдань

en: Show audio playing from tasks
uk: Показувати відтворення звуку від завдань

en: Prominent color for notification badge
uk: Помітний колір для панелі сповіщення

en: Notification badge uses a more prominent background which is usually red
uk: Панель сповіщення використовуватиме помітніший колір тла, зазвичай, червоний

en: Change volume when scrolling audio badge
uk: Змінювати гучність при прокручуванні на позначці звуку

en: The user is able to mute/unmute with click or change the volume with mouse wheel
uk: Користувач може вмикати-вимикати звук клацанням або змінювати гучність коліщатком миші

en: Interaction
uk: Взаємодія

en: Launchers are added only in current tasks applet
uk: Засоби запуску додаються лише на аплет поточних завдань

en: Launchers are added only in current tasks applet and not as regular applets or in any other applet
uk: Засоби запуску додаються лише на аплет поточних завдань, але не як звичайні аплети і не додаються на жоден інший аплет

en: Window actions in the context menu
uk: Дії з вікном у контекстному меню

en: Preview window behaves as popup
uk: Вікно попереднього перегляду поводиться як контекстна панель

en: Based on position shortcuts apply only on current tasks
uk: Засновані на розташуванні скорочення застосовуються лише до поточних завдань

en: Based on position global shortcuts are enabled only for current tasks and not for other applets
uk: Засновані на розташуванні загальні скорочення буде увімкнено лише для поточних завдань, але вимкнено для інших аплетів

en: Filters
uk: Фільтри

en: Show only tasks from the current screen
uk: Показувати лише завдання з поточного екрана

en: Show only tasks from the current desktop
uk: Показувати лише завдання з поточної стільниці

en: Show only tasks from the current activity
uk: Показувати тільки завдання з поточного простору дій

en: Show only tasks from launchers
uk: Показувати лише завдання з засобів запуску

en: Show only launchers and hide all tasks
uk: Показувати лише кнопки запису і ховати усі завдання

en: Tasks become hidden and only launchers are shown
uk: Завдання буде приховано — буде показано лише кнопки запуску

en: Show only grouped tasks for same application
uk: Показувати лише згруповані завдання для однієї програми

en: By default group tasks of the same application
uk: Типово групувати завдання, які виконуються однією програмою

en: Bounce launchers when triggered
uk: Підстрибування засобів запуску при виклику

en: Bounce tasks that need attention
uk: Підстрибування завдань, які потребують уваги

en: Slide in and out single windows
uk: Виковзування окремих вікон

en: Grouped tasks bounce their new windows
uk: Підстрибування групових завдань із новими вікнами

en: Grouped tasks slide out their closed windows
uk: Виковзування закритих вікон з групових завдань

en: Launchers
uk: Засоби запуску

[ctx: unique launchers group]
en: Unique Group
uk: Унікальна група

en: Use a unique set of launchers for this view which is independent from any other view
uk: Використовувати унікальний набір засобів запуску, незалежний від наборів інших панелей, для цієї панелі

[ctx: layout launchers group]
en: Layout Group
uk: Група компонування

en: Use the current layout set of launchers for this latteView. This group provides launchers <b>synchronization</b> between different views in the <b>same layout</b>
uk: Використовувати набір поточного компонування засобів запуску для цієї latteView. У цій групі зібрано засоби <b>синхронізації</b> засобів запуску на різних панелях у <b>одному компонуванні</b>

[ctx: global launchers group]
en: Global Group
uk: Загальна група

en: Use the global set of launchers for this latteView. This group provides launchers <b>synchronization</b> between different views and between <b>different layouts</b>
uk: Використовувати загальний набір поточного компонування засобів запуску для цієї latteView. У цій групі зібрано засоби синхронізації засобів запуску на різних latteView у <b>різних компонуваннях</b>

en: Scrolling
uk: Гортання

en: Enable tasks scrolling when they overflow and exceed the available space
uk: Увімкнути гортання списку завдань, якщо він перевищує за розміром доступне місце

en: Manual
uk: Вручну

[ctx: disabled manual scrolling]
en: Disabled scrolling
uk: Вимкнене гортання

en: Only vertical scrolling
uk: Лише вертикальне гортання

en: Only horizontal scrolling
uk: Лише горизонтальне гортання

en: Horizontal and vertical scrolling
uk: Горизонтальне і вертикальне гортання

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Left Click
uk: Клацання лівою

[ctx: present windows action]
en: Present Windows
uk: Показ вікон

en: Preview Windows
uk: Попередній перегляд вікон

en: Middle Click
uk: Клацання середньою

[ctx: The click action]
en: None
uk: Нічого не робити

en: Close Window or Group
uk: Закрити вікно або групу

en: New Instance
uk: Новий екземпляр

en: Minimize/Restore Window or Group
uk: Мінімізувати/Відновити вікно або групу

en: Toggle Task Grouping
uk: Перемикати групування завдань

en: Hover
uk: Наведення

[ctx: none action]
en: None
uk: Немає

en: Highlight Windows
uk: Підсвічувати вікна

en: Preview and Highlight Windows
uk: Попередній перегляд і підсвічування вікон

en: Wheel
uk: Коліщатко

en: Right Click
uk: Клацання правою

en: Install indicators from KDE Online Store or local files
uk: Встановити індикатори з інтернет-крамниці KDE або локальних файлів

en: Use %1 style for your indicators
uk: Використовувати стиль %1 для ваших індикаторів

en: Install...
uk: Встановити…

en: Remove indicator
uk: Вилучити індикатор

en: Add Indicator...
uk: Додати індикатор…

en: Get New Indicators...
uk: Отримати нові індикатори…

[ctx: dock type]
en: Dock
uk: Бічна панель

en: Change the behavior and appearance to Dock type
uk: Змінити поведінку і вигляд та тип бічної панелі

[ctx: panel type]
en: Panel
uk: Панель

en: Change the behavior and appearance to Panel type
uk: Змінити поведінку і вигляд та тип звичайної панелі

en: Undo uninstall
uk: Скасувати вилучення

en: Uninstall widget
uk: Віджет вилучення

en: All Widgets
uk: Усі віджети

en: Widgets
uk: Віджети

en: Get New Widgets...
uk: Отримати нові віджети…

en: Search...
uk: Шукати…

en: Categories
uk: Категорії

en: No widgets matched the search terms
uk: Критерію пошуку не задовольняє жоден віджет

en: No widgets available
uk: Немає доступних віджетів
