LazPaint - en to lv translation catalogue (739 entries)

en: Procedure %s failed to load properly.
lv: %s procedūru neizdevās pareizi ielasīt.

en: Tablet context failed to open.
lv: Neizdevās atvērt planšeti.

[ctx: tfabout.button_donate.caption]
en: Donate...
lv: Ziedot ...

[ctx: tfabout.caption]
en: About
lv: Par LazPaint

[ctx: tfabout.label_authors.caption]
en: Authors:
lv: Autori:

[ctx: tfabout.label_authorsvalue.caption]
en: Circular helped by FabienWang, Lainz and others
lv: Circular, kuram palīdzēja FabienWang, Lainz un citi

[ctx: tfabout.label_homepage.caption]
en: Homepage:
lv: Mājas lapa:

[ctx: tfabout.label_libraries.caption]
en: Libraries used:
lv: Izmantotās bibliotēkas:

[ctx: tfabout.label_opensource.caption]
en: Open source (GPLv3)
lv: Atklātā pirmkoda (GPLv3)

[ctx: tfadjustcurves.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfadjustcurves.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Adjust curves
lv: Mainīt līknes

en: Discard current curve and start a new one
lv: Dzēst patreizējo un sākt jaunu līkni

[ctx: tfadjustcurves.toolbutton_posterize.hint]
en: Posterize
lv: Plakāta efekts

en: Remove selected point (Del)
lv: Dzēst izvēlēto punktu (Del)

[ctx: tfblendop.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfblendop.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Blend operation
lv: Sapludināšana

[ctx: tfblendop.label_blendopcategory.caption]
en: Category of blend operation
lv: Sapludināšanas veids

en: Blend operations that are available in Krita
lv: Sapludināšana kāda iespējama programmā Krita

[ctx: tfblendop.label_otherover.caption]
en: Other
lv: Cits

en: Blend operations of LazPaint and Paint.NET
lv: LazPant un Paint.NET sapludināšanas darbības

[ctx: tfblendop.label_patternover.caption]
en: Pattern over
lv: Raksts pa virsu

en: Preview blend operation with the specified image on top
lv: Sapludināsanas priekšapskate ar izvēlēto attēlu augšpusē

[ctx: tfblendop.label_patternunder.caption]
en: Pattern under
lv: Raksts apakšā

en: Preview blend operation with the specified image underneath
lv: Sapludināsanas priekšapskate ar izvēlēto attēlu apakšpusē

[ctx: tfblendop.label_previewwith.caption]
en: Preview with
lv: Priekšskatīt ar

en: Selected blend operation :
lv: Izvēlētā sapludināšana:

[ctx: tfblendop.label_svgover.caption]
en: Basic SVG
lv: Pamatveidi

en: Basic blend operations that are available in virtually all image editors
lv: Sapludunāšana veidi, kuri pieejami gandrīz visos attēlu redaktoros

en: Browse images
lv: Caurskatīt attēlus

en: Use this directory on startup
lv: Sākotnēji lieto šo direktoriju

en: Create folder or container
lv: Izveido mapi vai resursu datni

en: Go one directory up
lv: Vienu direktoriju augšup

en: Open selected files
lv: Atvērt izvēlētos failus

[ctx: tfbrowseimages.toolbutton_viewbigicon.hint]
en: Show big icons
lv: Skatīt kā lielas ikonas

[ctx: tfbrowseimages.toolbutton_viewdetails.hint]
en: Show details and preview
lv: Skatīt kā detalizētu sarakstu

en: Select drive
lv: Izvēlies disku

[ctx: TFCANVASSIZE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFCANVASSIZE.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfcanvassize.caption]
en: Canvas size
lv: Audekla izmērs

en: Flip mode
lv: Spoguļot

[ctx: tfcanvassize.label_anchor.caption]
en: Anchor :
lv: Slāņa novietojums:

[ctx: tfcanvassize.label_height.caption]
en: Height :
lv: Augstums:

[ctx: tfcanvassize.label_width.caption]
en: Width :
lv: Platums:

[ctx: tfchoosecolor.caption]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: TFCOLORINTENSITY.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFCOLORINTENSITY.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfcolorintensity.caption]
en: Intensity
lv: Spilgtums

[ctx: tfcolorintensity.label_multiply.caption]
en: Multiply
lv: Reizinātājs

[ctx: tfcolorintensity.label_shift.caption]
en: Shift
lv: Nobīde

[ctx: TFCOLORIZE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFCOLORIZE.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfcolorize.caption]
en: Colorize
lv: Iekrāsot

[ctx: tfcolorize.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
lv: Izlabot nokrāsu un gaišumu

[ctx: tfcolorize.label_colorness.caption]
en: Colorness
lv: Piesātinājums

[ctx: tfcolorize.label_hue.caption]
en: Hue
lv: Nokrāsa

en: Preset
lv: Iestatījumi

[ctx: TFCUSTOMBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit mask...
lv: Labot masku ...

en: Load mask...
lv: Ielasīt masku ...

[ctx: TFCUSTOMBLUR.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfcustomblur.caption]
en: Custom blur
lv: Pielāgota izpludināšana

en: Open grayscale file
lv: Atvērt pelēktoņu attēlu

[ctx: TFEMBOSS.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFEMBOSS.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfemboss.caption]
en: Emboss
lv: Gofrēt

en: Preserve colors
lv: Saglabāt krāsas

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

[ctx: tfemboss.label_direction.caption]
en: Direction :
lv: Virziens:

[ctx: tffilterfunction.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tffilterfunction.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Apply function
lv: Pielietot funkciju

en: Gamma correction
lv: Gaišuma izmaiņa

[ctx: tffilterfunction.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
lv: Izlabot nokrāsu un gaišumu

en: Variables :
lv: Mainīgie:

[ctx: tfgeometricbrush.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfgeometricbrush.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Geometric brush
lv: Simetriska ota

en: Opacity gradient
lv: Izgaišana uz malām

en: Number of sides:
lv: Malu skaits:

en: Image List
lv: Attēlu saraksts

en: Autouncheck files after being open
lv: Noņemt ķeksi, kad attēls atvērts

en: Autouncheck files after being edited and saved
lv: Noņemt ķeksi, kad attēls labots un saglabāts

en: Empty image list
lv: Tukšs attēlu saraksts

en: Remove nonexistent images
lv: Izņemt neesošus attēlus

en: Remove unchecked images
lv: Izņemt neatzīmētus attēlus

en: Uncheck nonexistent files
lv: Izņemt atzīmējumu neesošiem failiem

en: Add images to list
lv: Pievienot attēlu sarakstam

en: Enable/disable autounchecking for processed files
lv: Iespējot ķekšu noņemšanu no apstrādātiem attēliem

en: Enable/disable autofitting images in the LazPaint window
lv: Iespējot attēlu pielāgošanu „LazPaint” logam

en: Check all files for processing
lv: Atzīmēt visus failus apstrādei

en: Switch to miniwindow
lv: Pārslēgties uz mazo lodziņu

en: Move selected items down
lv: Pavirzīt atzīmētos attēlus uz leju

en: Move selected items up
lv: Pavirzīt atzīmētos attēlus uz augšu

en: Switch to normal window
lv: Pārslēgties uz parasto logu

en: Open current image
lv: Atvērt doto attēlu

[ctx: tfimagelist.tbopennext.hint]
en: Open next image (Alt-Right)
lv: Atvērt sarakstā esošo nākamo attēlu (Alt-Pa_labi)

[ctx: tfimagelist.tbopennextsw.hint]
en: Open next image
lv: Atvērt nākamo attēlu

[ctx: tfimagelist.tbopenprev.hint]
en: Open previous image (Alt-Left)
lv: Atvērt sarakstā esošo iepriekšējo attēlu (Alt-Pa_kreisi)

[ctx: tfimagelist.tbopenprevsw.hint]
en: Open previous image
lv: Atvērt iepriekšējo attēlu

en: Remove selected images from list
lv: Izņemt atzīmētos attēlus no saraksta

en: Uncheck all files for processing
lv: Noņemt visus ķekšus

[ctx: tflayerstack.caption]
en: Layers
lv: Slāņi

[ctx: tfloading.caption]
en: Loading...
lv: Ielasu ...

[ctx: tfmain.brushcreategeometric.hint]
en: Create geometric brush
lv: Izveidot simetrisku otu

[ctx: tfmain.brushloadfromfile.hint]
en: Load brush from file...
lv: Ielasīt otu no faila ...

en: Remove current brush
lv: Izmest doto otu

en: Colorize...
lv: Iekrāsot ...

en: Curves...
lv: Līknes ...

en: Choose color
lv: Izvēlies krāsu

en: Intensity...
lv: Spilgtums ...

en: Brightness / Contrast...
lv: Gaišums / Kontrasts ...

en: Posterize...
lv: Plakāta efekts ...

[ctx: tfmain.colorshiftcolors.caption]
en: Shift colors...
lv: Nobīdīt krāsas ...

en: Pen style
lv: Līnijas veids

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy selection
lv: Kopēt iezīmējumu

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut selection
lv: Izgriezt iezīmējumu

[ctx: tfmain.editdeleteselection.caption]
en: Delete
lv: Izdzēst

en: Delete selection
lv: Izdzēst iezīmēto attēla daļu

[ctx: TFMAIN.EDITDESELECT.HINT]
en: Deselect
lv: Noņemt iezīmējumu

[ctx: TFMAIN.EDITINVERTSELECTION.HINT]
en: Invert selection
lv: Iezīmēt otrādi

en: Move down
lv: Lejup

en: Send to back
lv: Novietot apakšā

en: Bring to front
lv: Novietot priekšpusē

en: Move up
lv: Augšup

[ctx: TFMAIN.EDITPASTE.HINT]
en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste as new image
lv: Ievietot kā jaunu attēlu

en: Paste as new layer
lv: Ievietot kā jaunu slāni

[ctx: TFMAIN.EDITREDO.HINT]
en: Redo
lv: Atjaunot atsaukto

[ctx: tfmain.editselectall.caption]
en: Select all
lv: Iezīmēt visu

[ctx: tfmain.editselectall.hint]
en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Edit selection...
lv: Labot iezīmējumu ...

en: Selection fit
lv: Ievietot iezīmējumā

en: Align shape to the bottom
lv: Līdzināt pēc apakšmalas

en: Align shape left
lv: Līdzināt pēc kreisās malas

en: Align shape right
lv: Līdzināt pēc labās malas

en: Align shape to the top
lv: Līdzināt pēc augšmalas

en: Center shape horizontally
lv: Līdzināt pēc stateniskā vidus

en: Center shape vertically
lv: Līdzināt pēc guleniskā vidus

en: Convert shape to curve
lv: Pārveidot daudzstūri par līniju

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo last modification
lv: Atsauc pēdējās izmaiņas

[ctx: TFMAIN.EMBEDDEDCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel modifications
lv: Atcelt izmaiņas

en: Validate
lv: Pārbaudīt

en: Validate modifications
lv: Pārbaudīt izmaiņas

en: Export as...
lv: Eksportēt kā ...

en: Choose entry...
lv: Ielasi citu daļu ...

en: Choose entry within file
lv: Ielasa citu attēla daļu, piemēram, animēta GIF kadru

[ctx: tfmain.fileexport.caption]
en: Export...
lv: Eksportēt ...

en: Import 3D object...
lv: Ielasīt 3D veidojumu ...

en: Load selection...
lv: Ielasīt iezīmējumu ...

en: New...
lv: Jauns ...

en: Create a new file
lv: Izveidot jaunu attēlu

en: Open...
lv: Atvērt ...

[ctx: TFMAIN.FILEOPEN.HINT]
en: Open existing file
lv: Atvērt esošu attēlu

en: Print...
lv: Izdrukāt ...

[ctx: TFMAIN.FILEQUIT.HINT]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: tfmain.filereload.caption]
en: Reload
lv: Ielasīt no jauna

en: Remember save format
lv: Atcerēties izmantotos failu formātus

en: Run script...
lv: Darbināt skriptu ...

[ctx: TFMAIN.FILESAVE.CAPTION]
en: Save
lv: Saglabāt

en: Save current file
lv: Saglabāt šo attēlu

en: Save as...
lv: Saglabāt kā ...

en: Save file as
lv: Saglabāt šo attēlu ar citu nosaukumu

en: Save in same folder...
lv: Saglabāt dotajā mapē ...

[ctx: TFMAIN.FILESAVESELECTIONAS.CAPTION]
en: Save selection as...
lv: Saglabāt iezīmējumu kā ...

[ctx: tfmain.fileuseimagebrowser.caption]
en: Use image browser
lv: Lietot attēlu pārlūku

en: Box blur...
lv: Kantaina izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurcorona.caption]
en: Corona blur...
lv: Aurveida izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurcustom.caption]
en: Custom blur...
lv: Pielāgota izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurdisk.caption]
en: Disk blur...
lv: Noapaļota izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurfast.caption]
en: Fast blur...
lv: Ātrā izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurmotion.caption]
en: Motion blur...
lv: Kustības izplūdums ...

[ctx: tfmain.filterblurprecise.caption]
en: Precise blur...
lv: Uzdota izpludināšana ...

[ctx: tfmain.filterblurradial.caption]
en: Gaussian blur...
lv: Izpludināšana pēc Gausa ...

en: Complementary colors
lv: Papildkrāsas

en: Contour
lv: Līnijas

en: Cylinder
lv: Cilindrs

en: Emboss...
lv: Iegravēts...

en: Apply function...
lv: Pielietot funkciju ...

en: Grayscale
lv: Pelēko toņu

[ctx: tfmain.filterlinearnegative.caption]
en: Linear negative
lv: Izlīdzināts negatīvs

en: Median
lv: Izlīdzināt

[ctx: tfmain.filternegative.caption]
en: Negative
lv: Negatīvs

en: Noise filter...
lv: Trokšņu filtrs ...

en: Normalize
lv: Izstiept

[ctx: tfmain.filterphong.caption]
en: Shaded map...
lv: Ēnota virsma ...

en: Pixelate...
lv: Apvienot pikseļus ...

en: Rain...
lv: Lietus ...

en: Sharpen...
lv: Asināt ...

en: Smooth
lv: Nogludināt

[ctx: TFMAIN.FILTERSPHERE.CAPTION]
en: Sphere
lv: Olveida

en: Twirl...
lv: Savirpināt ...

en: Wave displacement...
lv: Viļņi ...

en: Forget dialog box answers
lv: Aizmirst atbildes

en: Forget answers given to dialog boxes
lv: Aizmirst atbildes, kura tika ierakstītas dialoglogos

en: About...
lv: Par ...

en: Index...
lv: Saraksts ...

en: Canvas size...
lv: Audekla izmērs...

en: Clear alpha channel and set background
lv: Aizpildīt pamatni ar krāsu nelietojot pustoņus

en: Crop to selection
lv: Apcirpt līdz iezīmējumam

en: Crop to selection and current layer
lv: Apcirpt līdz iezīmējumam un dotam slānim

en: Fill background with antialiasing
lv: Aizpildīt pamatni ar krāsu lietojot pustoņus

[ctx: tfmain.imageflatten.caption]
en: Flatten image
lv: Apvienot visus slāņus

[ctx: tfmain.imagehorizontalflip.caption]
en: Horizontal flip
lv: Apmest guleniski

[ctx: tfmain.imagehorizontalflip.hint]
en: Flip image horizontally
lv: Apmet attēlu caur sānu malu (spoguļattēls)

[ctx: tfmain.imagelinearnegative.caption]
en: Linear negative
lv: Tiešs negatīvs

[ctx: tfmain.imagenegative.caption]
en: Negative
lv: Negatīvs

en: Repeat...
lv: Flīzēt ...

en: Resample...
lv: Mainīt izmēru ...

en: Resample image
lv: Mainīt attēla izmēru

en: Rotate 180°
lv: Pagriezt pa 180°

en: Rotate 90° CCW
lv: Pagriezt pa 90° pretēji pulkstenim

en: Rotate 90° CW
lv: Pagriezt pa 90°

en: Smart zoom x3
lv: Palielināt attēlu trīskārtīgi

en: Swap red and blue channels
lv: Samainīt sarkano ar zilo kanālu

[ctx: tfmain.imageverticalflip.caption]
en: Vertical flip
lv: Apmest stateniski

en: Flip image vertically
lv: Apmet attēlu caur augšmalu (spoguļattēls kājām gaisā)

[ctx: TFMAIN.IMAGE_CURRENTTOOL.HINT]
en: Selected tool
lv: Izvēlētais rīks

[ctx: tfmain.image_swapcolors.hint]
en: Switch color
lv: Samainīt krāsas

en: Dock layers and colors
lv: Piesaistīt slāņu un krāsu logus

[ctx: tfmain.itemdonate.caption]
en: Donate...
lv: Ziedot ...

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

[ctx: tfmain.itemuseimagebrowser.caption]
en: Use image browser
lv: Lietot attēlu pārlūku

en: Dock toolbox
lv: Piesaistīt darbarīkus

en: Altitude
lv: Augstums

[ctx: tfmain.label_back.caption]
en: Back
lv: Pildījums

[ctx: tfmain.label_brush.caption]
en: Brush
lv: Ota

en: 9999x9999
lv: 99999x99999

en: Coordinates
lv: Koordinātas

en: Color difference
lv: Krāsu atšķirība

en: Current zoom
lv: Pietuvinājums

[ctx: TFMAIN.LABEL_CURVE.CAPTION]
en: Curve
lv: Līkne

[ctx: tfmain.label_eraser.caption]
en: Erase
lv: Dzēst

[ctx: TFMAIN.LABEL_GRID.CAPTION]
en: Grid
lv: Tīkls

[ctx: tfmain.label_outlinewidth.caption]
en: Width
lv: Platums

[ctx: TFMAIN.LABEL_PEN.CAPTION]
en: Pen
lv: Līnija

[ctx: tfmain.label_penwidth.caption]
en: Width
lv: Platums

[ctx: tfmain.label_phongborder.caption]
en: Border
lv: Apmale

en: Ratio
lv: Attiecība

[ctx: TFMAIN.LABEL_SHADOWOFFSET.CAPTION]
en: Offset
lv: Nobīde

[ctx: TFMAIN.LABEL_SHAPE.CAPTION]
en: Shape
lv: Figūra

en: Spacing
lv: Atstarpe

[ctx: TFMAIN.LABEL_TEXT.CAPTION]
en: Text
lv: Uzraksts

[ctx: TFMAIN.LABEL_TEXTBLUR.CAPTION]
en: Blur
lv: Izsmērēt

[ctx: tfmain.label_tolerance.caption]
en: Tolerance
lv: Pielaide

[ctx: tfmain.layeraddnew.hint]
en: Add new layer
lv: Pievienot jaunu slāni

[ctx: tfmain.layerduplicate.hint]
en: Duplicate selected layer
lv: Izveidot dotā slāņa kopiju

[ctx: tfmain.layerfromfile.hint]
en: Import layer from file...
lv: Ielasi slāni no datnes ...

en: Flip layer horizontally
lv: Apmest slāni stateniski

[ctx: tfmain.layermergeover.hint]
en: Merge layer over
lv: Apvienot ar apakšējo slāni

[ctx: tfmain.layermove.hint]
en: Move layer
lv: Pārvietot slāni

en: Rasterize layer
lv: Pārvērst par rastru

[ctx: tfmain.layerremovecurrent.hint]
en: Remove layer
lv: Izdzēst slāni

[ctx: tfmain.layerrotate.hint]
en: Rotate layer
lv: Pagriezt slāni

[ctx: tfmain.layerverticalflip.hint]
en: Flip layer vertically
lv: Apmest slāni guleniski

en: Zoom layer
lv: Pietuvināt slāni

en: Load selection
lv: Ielasīt iezīmējumu

[ctx: tfmain.menucolors.caption]
en: Colors
lv: Krāsas

en: Show coordinates
lv: Rādīt koordinātas

en: Show copy/paste toolbar
lv: Rādīt kopēt/ievietot rīkus

en: Dock left
lv: Piesaistīt kreisā pusē

en: Dock right
lv: Piesaistīt labā pusē

[ctx: tfmain.menuedit.caption]
en: Edit
lv: Labot

en: File
lv: Datne

en: Show file toolbar
lv: Rādīt datņu rīkjoslu

[ctx: tfmain.menufilter.caption]
en: Filter
lv: Filtri

[ctx: tfmain.menuhelp.caption]
en: Help
lv: Palīgs

[ctx: tfmain.menuimage.caption]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: tfmain.menulanguage.caption]
en: Language
lv: Valoda

[ctx: tfmain.menuradialblur.caption]
en: Radial blur
lv: Vienmērīga izpludināšana

[ctx: tfmain.menurecentfiles.caption]
en: Recent files
lv: Nesen lietotās datnes

[ctx: tfmain.menuremovetransparency.caption]
en: Remove transparency
lv: Noņemt caurspīdīgumu

[ctx: tfmain.menurender.caption]
en: Render
lv: Atveidot

[ctx: tfmain.menuscript.caption]
en: Script
lv: Skripts

[ctx: tfmain.menuselect.caption]
en: Select
lv: Iezīmējums

[ctx: tfmain.menushowpalette.caption]
en: Show palette
lv: Rādīt paleti

[ctx: tfmain.menutool.caption]
en: Tools
lv: Rīki

en: Undock
lv: Nepiesaistīt

en: Show undo/redo toolbar
lv: Rādīt atsaukšanas rīkus

[ctx: tfmain.menuview.caption]
en: View
lv: Skats

en: Show zoom toolbar
lv: Rādīt tuvinājuma rīkus

[ctx: tfmain.open3dobjectdialog.title]
en: Import 3D object
lv: Ielasīt 3D veidojumu

en: Open brush
lv: Atvērt otu

[ctx: TFMAIN.OPENPICTUREDIALOG1.TITLE]
en: Open existing image
lv: Atvērt esošu attēlu

[ctx: tfmain.opentexturedialog.title]
en: Open texture
lv: Atvērt virsmas rakstu

[ctx: tfmain.perspective_repeat.hint]
en: Repeat image
lv: Veido lielāku attēlu atkārtojot esošo

[ctx: tfmain.perspective_twoplanes.hint]
en: Draw opposite plane too
lv: Zīmēt arī spoguļattēlu

en: Camouflage
lv: Maskēšanās audums

en: Clouds
lv: Mākoņi

en: Water with custom colors
lv: Ūdens ar izvēlētām krāsām

[ctx: tfmain.rendercyclicperlinnoise.caption]
en: Cyclic Perlin noise
lv: Perlina troksnis flīzēm

en: Marble
lv: Marmors

en: Metal floor
lv: Metāla grīda

en: Perlin noise
lv: Perlina troksnis

en: Plastik
lv: Plastmasa

en: Round stone
lv: Kalnu satelītaina

en: Snow print
lv: Atkušņa ledus

en: Stone
lv: Raupjš akmens

[ctx: tfmain.renderwater.caption]
en: Water
lv: Ūdens

en: Wood
lv: Koksne šķērsgriezumā

en: Vertical wood
lv: Koksne gargriezumā

en: Save file as...
lv: Saglabāt failu kā...

[ctx: TFMAIN.SAVESELECTIONDIALOG.TITLE]
en: Save selection as...
lv: Saglabāt iezīmējumu kā ...

en: Flip selection horizontally
lv: Apmest iezīmējumu stateniski

en: Flip selection vertically
lv: Apmest iezīmējumu guleniski

[ctx: tfmain.spinedit_arrowsizex.hint]
en: Horizontal size of the arrow
lv: Bultas garums

[ctx: tfmain.spinedit_arrowsizey.hint]
en: Vertical size of the arrow
lv: Bultas platums

[ctx: tfmain.spinedit_brushspacing.hint]
en: Spacing between patterns
lv: Attālums starp pieskārieniem

[ctx: tfmain.spinedit_eraser.hint]
en: Eraser opacity
lv: Dzēšgumijas caurredzamība

[ctx: tfmain.spinedit_penwidth.hint]
en: Pen width
lv: Līnijas platums

[ctx: tfmain.spinedit_phongbordersize.hint]
en: Border size
lv: Apmales platums

[ctx: tfmain.spinedit_shapealtitude.hint]
en: Shape altitude
lv: Figūras biezums

[ctx: tfmain.spinedit_textblur.hint]
en: Shadow blur
lv: Ēnas izplūdums

[ctx: tfmain.spinedit_textoutlinewidth.hint]
en: Text outline width
lv: Apmales platums

[ctx: tfmain.spinedit_textshadowx.hint]
en: Horizontal shadow offset
lv: Ēnas nobīde uz sāniem

[ctx: tfmain.spinedit_textshadowy.hint]
en: Vertical shadow offset
lv: Stateniskā ēnas nobīde

[ctx: tfmain.spinedit_textsize.hint]
en: Text size
lv: Teksta izmērs

[ctx: tfmain.toolbrush.hint]
en: Brush
lv: Ota

[ctx: tfmain.toolchangedocking.hint]
en: Change docking
lv: Manīt rīku novietojumu

en: Clone tool
lv: Klonēšanas rīks

[ctx: TFMAIN.TOOLCOLORPICKER.HINT]
en: Color picker
lv: Krāsu pipete

en: Deformation
lv: Staipīšana

en: Deformation grid
lv: Staipīšanas režģis

en: Edit shape
lv: Labot vienumu

[ctx: TFMAIN.TOOLELLIPSE.HINT]
en: Ellipse
lv: Elipse

[ctx: TFMAIN.TOOLERASER.HINT]
en: Eraser
lv: Dzēšgumija

en: Floodfill
lv: Krāsu spainis

en: Gradient
lv: Toņu pāreja

en: Render gradient
lv: Attēlot toņu pāreju

en: Hand
lv: Roka

en: Move and scroll picture
lv: Pārvieto attēlu pa skata lauku

[ctx: tfmain.toollayermapping.hint]
en: Layer perspective
lv: Slāņa perspektīva

en: Magic wand
lv: Iezīmēt līdzīgos

en: Magic wand select
lv: Iezīmē blakus esošos līdzīgos apgabalus

[ctx: TFMAIN.TOOLMOVESELECTION.HINT]
en: Move selection
lv: Pārvietot iezīmējumu

en: Opened curve
lv: Liekta līnija

[ctx: TFMAIN.TOOLPEN.CAPTION]
en: Pen
lv: Rakstāmspalva

en: Simple pen
lv: Parasta rakstāmspalva

[ctx: TFMAIN.TOOLPHONG.HINT]
en: Shaded shape
lv: Figūra ar ēnu

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Polygon or polyline
lv: Daudzstūris vai lauzta līnija

en: Polyline
lv: Lauzta līnija

[ctx: TFMAIN.TOOLRECT.HINT]
en: Rectangle
lv: Taisnstūris

[ctx: TFMAIN.TOOLROTATESELECTION.HINT]
en: Rotate selection
lv: Pagriezt iezīmējumu

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTELLIPSE.HINT]
en: Select ellipse
lv: Iezīmēšanas elipse

[ctx: tfmain.toolselectpen.caption]
en: Selection pen
lv: Iezīmēšanas ota

[ctx: tfmain.toolselectpen.hint]
en: Draw selection with pen
lv: Iezīmēt attēla daļas ar otu

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTPOLY.HINT]
en: Select polygon
lv: Iezīmēšanas daudzstūris

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTRECT.HINT]
en: Select rectangle
lv: Iezīmēšanas taisnstūris

[ctx: tfmain.toolselectspline.hint]
en: Select curve
lv: Iezīmēšanas līknes

[ctx: TFMAIN.TOOLSPLINE.CAPTION]
en: Curve
lv: Līknes

[ctx: tfmain.toolspline.hint]
en: Curve
lv: Līknes

[ctx: TFMAIN.TOOLTEXT.HINT]
en: Text
lv: Uzraksts

[ctx: tfmain.tooltexturemapping.hint]
en: Texture mapping
lv: Virsma ar rakstu

en: Disable antialiasing
lv: Izslēgt krāsu nogludināšanu

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPFLAT.HINT]
en: Flat cap
lv: Gluds gals

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPROUND.HINT]
en: Round cap
lv: Apaļš gals

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPSQUARE.HINT]
en: Square cap
lv: Stūrains gals

[ctx: tfmain.tool_closeshape.hint]
en: Close shape
lv: Noslēdz daudzstūri

en: Draw an angle
lv: Lauzuma punkts

[ctx: tfmain.tool_curvemodeauto.hint]
en: Autodetect angles
lv: Pašnoteikti leņķi

en: Draw a curve
lv: Liekuma punkts

en: Move point
lv: Pārvietot punktu

[ctx: tfmain.tool_drawshapeborder.hint]
en: Draw border
lv: Zīmēt apmali

[ctx: tfmain.tool_erasealpha.hint]
en: Make transparent
lv: Caurspīdīgs

[ctx: tfmain.tool_eraseblur.hint]
en: Soften
lv: Mīkstāks

en: Darken
lv: Tumšāks

en: Lighten
lv: Gaišāks

en: Sharpen
lv: Asāks

[ctx: tfmain.tool_fillshape.hint]
en: Fill shape
lv: Aizpildi daudzstūri

[ctx: tfmain.tool_gridmovewithoutdeformation.hint]
en: Move grid without deformation
lv: Pārvietot tīklu nedeformējot

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINBEVEL.HINT]
en: Bevel join
lv: Nošķelts savienojums

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINMITER.HINT]
en: Miter join
lv: Salidums

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINROUND.HINT]
en: Round join
lv: Apaļš savienojums

[ctx: tfmain.tool_phongshapecone.hint]
en: Cone
lv: Konuss no augšas

[ctx: tfmain.tool_phongshapehorizontalcylinder.hint]
en: Horizontal cylinder
lv: Gulenisks cilindrs

[ctx: tfmain.tool_phongshaperectangle.hint]
en: Rectangle
lv: Taisnstūris

[ctx: tfmain.tool_phongshaperoundrect.hint]
en: Rounded rectangle
lv: Noapaļots taisnstūris

[ctx: tfmain.tool_phongshapesphere.hint]
en: Sphere
lv: Lode

[ctx: tfmain.tool_phongshapeverticalcone.hint]
en: Vertical cone
lv: Konuss sānskatā

[ctx: tfmain.tool_phongshapeverticalcylinder.hint]
en: Vertical cylinder
lv: Statenisks cilindrs

[ctx: tfmain.tool_progressivefloodfill.caption]
en: Progressive floodfill
lv: Vienmērīgs aizpildījums

[ctx: tfmain.tool_progressivefloodfill.hint]
en: Progressive floodfill
lv: Vienmērīgs aizpildījums

en: Center
lv: Iecentrēt

en: Align left
lv: Līdzināt pa kreisi

en: Align right
lv: Līdzināt pa labi

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTFONT.HINT]
en: Choose font...
lv: Izvēlies fontu ...

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTOUTLINE.HINT]
en: Text outline
lv: Burtu apmale

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTPHONG.HINT]
en: Text phong shading
lv: Telpiski burti

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTSHADOW.HINT]
en: Text shadow
lv: Teksta ēna

[ctx: TFMAIN.VIEWCOLORS.CAPTION]
en: Colors
lv: Krāsas

en: Dark theme
lv: Tumšais izskats

[ctx: TFMAIN.VIEWGRID.CAPTION]
en: Grid
lv: Tīkls

en: Image list
lv: Attēlu saraksts

[ctx: tfmain.viewlayerstack.caption]
en: Layers
lv: Slaņi

[ctx: tfmain.viewlayerstackbutton.caption]
en: Show layers
lv: Rādīt slāņus

[ctx: tfmain.viewlayerstackbutton.hint]
en: Show or hide layer stack window
lv: Parāda/paslēpj slāņu saraksta logu

[ctx: tfmain.viewpalette.caption]
en: Palette
lv: Palete

en: Status bar
lv: Stāvokļa josla

en: Toolbox
lv: Rīku kaste

en: Set workspace color...
lv: Darbavirsmas krāsa ...

[ctx: tfmain.viewzoomfit.caption]
en: Zoom fit
lv: Ietilpināt logā

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMFIT.HINT]
en: Zoom to fit in the window
lv: Pietuvīnāt attēlu lai tas ietilptu programmas logā

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMIN.HINT]
en: Zoom in
lv: Tuvināt

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMORIGINAL.CAPTION]
en: Original size
lv: Patiesais izmērs (100%)

en: Zoom to original pixel size
lv: Attēla pikselis atbilst ekrāna pikselim

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMOUT.HINT]
en: Zoom out
lv: Tālināt

[ctx: TFMOTIONBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFMOTIONBLUR.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfmotionblur.caption]
en: Motion blur
lv: Kustības izplūdums

en: Oriented
lv: Virzīts

[ctx: tfmotionblur.label_distance.caption]
en: Distance :
lv: Attālums:

[ctx: tfmultiimage.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfmultiimage.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Choose image
lv: Izvēlies attēlu

[ctx: TFNEWIMAGE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFNEWIMAGE.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfnewimage.caption]
en: New image
lv: Jauns attēls

en: Bit depth :
lv: Dziļums bitos:

[ctx: tfnewimage.label_height.caption]
en: Height :
lv: Augstums:

en: Ratio :
lv: Attiecība:

en: Memory required :
lv: Nepieciešamā atmiņa:

[ctx: tfnewimage.label_width.caption]
en: Width :
lv: Platums:

[ctx: tfnoisefilter.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfnoisefilter.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Noise filter
lv: Trokšņu filtrs

en: Opacity:
lv: Redzamība:

en: Grayscale noise
lv: Pelēko toņu troksnis

en: RGB noise
lv: RGB troksnis

[ctx: tfobject3d.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Texture...
lv: Virsmas raksts ...

[ctx: tfobject3d.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Antialiasing
lv: Kropļojumnovērse

en: 2-sided faces
lv: Divpusējas virsmas

en: Texture interpolation
lv: Iestarpinājumi virsmas rakstā

en: Selected light
lv: Izvēlētā gaisma

[ctx: tfobject3d.groupbox_selectedmaterial.caption]
en: Selected material
lv: Izvēlētais materiāls

[ctx: tfobject3d.label_color.caption]
en: Color :
lv: Krāsa:

[ctx: tfobject3d.label_color1.caption]
en: Color :
lv: Krāsa:

[ctx: tfobject3d.label_height.caption]
en: Height :
lv: Augstums:

[ctx: tfobject3d.label_lightingnormals.caption]
en: Lighting normals :
lv: Apgaismojuma normāles:

en: Lights :
lv: Gaismas:

[ctx: tfobject3d.label_materials.caption]
en: Materials :
lv: Materiāli:

[ctx: tfobject3d.label_opacity.caption]
en: Opacity :
lv: Redzamība:

[ctx: tfobject3d.label_width.caption]
en: Width :
lv: Platums:

[ctx: tfobject3d.label_zoom.caption]
en: Zoom
lv: Tuvinājums

en: Lights
lv: Gaismas

en: Materials
lv: Materiāli

[ctx: tfobject3d.opentexturedialog.title]
en: Open texture
lv: Atvērt virsmas rakstu

en: Rendering
lv: Atveidošana

en: Add a directional light
lv: Pievinot virzītu gaismu

en: Add a point light
lv: Pievienot punktveida gaismas avotu

en: Remove selected light
lv: Izmest doto gaismu

[ctx: tfphongfilter.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfphongfilter.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfphongfilter.caption]
en: Shaded map
lv: Ēnota virsma

[ctx: tfphongfilter.groupbox_color.caption]
en: Color
lv: Krāsa

en: Altitude map
lv: Virsmas pacēlums

en: Global altitude :
lv: Kopējais pacēlums:

en: Light position :
lv: Gaismas avots:

en: Alpha
lv: Caurspīdīgums

[ctx: tfphongfilter.radio_maplightness.caption]
en: Lightness
lv: Gaišums

en: Linear lightness
lv: Tiešs gaišums

[ctx: tfphongfilter.radio_mapsaturation.caption]
en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Back color
lv: Pamatnes krāsa

en: Keep
lv: Saglabāt

en: Pen color
lv: Otas krāsa

[ctx: tfphongfilter.radio_usetexture.caption]
en: Current texture
lv: Virsmas raksts

[ctx: TFPIXELATE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFPIXELATE.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfpixelate.caption]
en: Pixelate
lv: Apvienot pikseļus

[ctx: tfpixelate.label_pixelsize.caption]
en: Pixel size :
lv: Pikseļa izmērs:

[ctx: tfpixelate.label_quality.caption]
en: Quality :
lv: Kvalitāte:

[ctx: tfposterize.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfposterize.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfposterize.caption]
en: Posterize
lv: Plakāta efekts

en: By lightness
lv: Pēc gaišuma

en: Levels :
lv: Līmeņi:

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Configure...
lv: Iestatījumi ...

en: Print!
lv: Drukāt!

[ctx: tfprint.button_zoomfit.caption]
en: Zoom fit
lv: Ietilpināt logā

en: Print
lv: Drukāt

[ctx: tfprint.checkbox_ratio.caption]
en: Keep aspect ratio
lv: Saglabāt attiecību

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Margins
lv: Malas

en: Bottom:
lv: Apakšā:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Left:
lv: Kreisā pusē:

en: Orientation:
lv: Orientācija:

en: Printer and paper:
lv: Drukas iekārta un papīrs:

en: Right:
lv: Labā pusē:

en: Top:
lv: Augšā:

en: Width:
lv: Platums:

en: Question
lv: Jautājums

en: Remember this choice
lv: Atcerēties izvēlēto

[ctx: TFRADIALBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFRADIALBLUR.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfradialblur.caption]
en: Radial blur
lv: Vienmērīga izpludināšana

[ctx: tfradialblur.label_radius.caption]
en: Radius :
lv: Rādiuss:

[ctx: tfrain.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfrain.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Rain
lv: Lietus

en: Quantity:
lv: Stiprums:

en: Wind :
lv: Vējš:

[ctx: TFRESAMPLE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFRESAMPLE.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfresample.caption]
en: Resample
lv: Izmēra maiņa

[ctx: tfresample.checkbox_ratio.caption]
en: Keep aspect ratio
lv: Saglabāt attiecību

[ctx: tfresample.label_height.caption]
en: Height :
lv: Augstums:

[ctx: tfresample.label_quality.caption]
en: Quality :
lv: Kvalitāte:

[ctx: tfresample.label_width.caption]
en: Width :
lv: Platums:

[ctx: tfsaveoption.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfsaveoption.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfsaveoption.caption]
en: Save
lv: Saglabāt

en: Dithering
lv: Neīstā tonēšana

en: Quality:
lv: Kvalitāte:

en: Color depth:
lv: Krasu dziļums:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: 16 colors
lv: 16 krāsas

en: 24 bits
lv: 24 biti

en: 256 colors
lv: 256 krāsas

en: 2 colors
lv: 2 krāsas

en: 32 bits
lv: 32 biti

[ctx: tfsharpen.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfsharpen.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Sharpen/Smooth
lv: Asināt/Nogludināt

[ctx: tfsharpen.label_amount.caption]
en: Amount :
lv: Stiprums:

[ctx: TFSHIFTCOLORS.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFSHIFTCOLORS.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tfshiftcolors.caption]
en: Shift colors
lv: Nobīdīt krāsas

[ctx: tfshiftcolors.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
lv: Pielāgot nokrāsas un gaišumu

[ctx: TFSHIFTCOLORS.LABEL1.CAPTION]
en: Hue
lv: Nokrāsa

[ctx: TFSHIFTCOLORS.LABEL2.CAPTION]
en: Saturation
lv: Piesātinājums

[ctx: tftoolbox.caption]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: TFTWIRL.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFTWIRL.BUTTON_OK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: tftwirl.caption]
en: Twirl
lv: Savirpināt

[ctx: tftwirl.label_angle.caption]
en: Angle :
lv: Leņķis:

[ctx: tftwirl.label_radius.caption]
en: Radius :
lv: Rādiuss:

[ctx: tfwavedisplacement.button_cancel.caption]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: tfwavedisplacement.button_ok.caption]
en: OK
lv: Labi

en: Wave displacement
lv: Viļņu nobīde

en: Displacement :
lv: Nobīde:

en: Phase :
lv: Fāze:

en: Wavelength :
lv: Viļņa garums:

en: Action in progress
lv: Moris darbojas

en: Add files to the image processing list
lv: Pievienot failus apstrādājamo attēlu sarakstam

en: Add color to palette
lv: Pievienot krāsu paletei

en: Align shape
lv: Novieto vienumu

en: all
lv: visi

en: All supported filetypes
lv: Visi atbalstītie failu formāti

en: Animated GIF
lv: Animētais GIF

en: Autodetect
lv: Pašnoteikts

en: Press BACKSPACE to remove last point
lv: Izmanto [BACKSPACE] lai dzēstu pēdējo punktu

[ctx: uresourcestrings.rsbestquality]
en: Best quality
lv: Labākā kvalitāte

en: Bitmap
lv: Rastrs

en: The blend operation is applied only if there is a layer underneath
lv: Sapludināšanu var pielietot tikai tad, ja apakša ir vēl kāds slānis

en: Blue
lv: Zils

en: Brightness
lv: Gaišums

en: Bytes
lv: Baiti

[ctx: uresourcestrings.rscancel]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancelled by user
lv: Pārtrauca lietotājs

en: Cannot draw shape on SVG layer
lv: Nevar zīmēt vektorslānī

en: Cannot open file
lv: Nevar atvērt datni

[ctx: uresourcestrings.rscanvassize]
en: Canvas size
lv: Audekla izmērs

en: Clear palette
lv: Notīrīt paleti

[ctx: uresourcestrings.rscloserequest]
en: Close request
lv: Aizvērt pieprasījumu

en: Color description: click to type in a color with the keyboard using color names or CSS notation.
lv: Krāsas apraksts: ieklikškini, lai ierakstītu krāsas vārdu angliski vai CSS pierakstā.

[ctx: uresourcestrings.rscolors]
en: Colors
lv: Krāsas

en: Are you sure you want to delete this file from the container?
lv: Vai tiešām gribi izdzēst datni?

en: Are you sure you want to delete these %1 files from the container?
lv: Vai tiešam gribi izdzēst šīs %1 datnes?

en: Are you sure you want to move these %1 files to the trash?
lv: Vai tiešam gribi šīs %1 datnes izmest papīrgrozā?

en: Are you sure you want to move this file to the trash?
lv: Vai tiešam gribi šo datni izmest papīrgrozā?

en: Conflicting actions
lv: Nesaderīgas darbības

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Crop
lv: Apcirpt

en: Press S or X to set the curve mode of the last point
lv: Spied [S] vai [X], lai uzdotu līknes pēdējā punkta veidu

en: Default palette
lv: Piedāvātā palete

[ctx: uresourcestrings.rsdeletefile]
en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete selected image entry?
lv: Dzēst šo attēla daļu?

en: Directory is not empty
lv: Direktorija ir tukša

en: Dither layer using palette
lv: Tonēt izmantojot paletes krāsas

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Duplicate image
lv: Pavairot attēlu

[ctx: uresourcestrings.rseditmask]
en: Edit mask
lv: Labot masku

en: Edit selection
lv: Labot iezīmējumu

[ctx: uresourcestrings.rsedittexture]
en: Edit texture
lv: Labot virsmas rakstu

en: Layer is empty
lv: Slānis ir tukšs

en: Selection is empty
lv: Iezīmējums ir tukšs

en: End without matching begin
lv: Beigas bez sākuma

en: Enter name for new folder or container (using RES or LRS extension):
lv: Mapes vai arī resursu datnes (*.res; *.lrs) vārds:

en: Enter layer name:
lv: Ieraksti slāņa vārdu:

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Error
lv: Kļūda

en: Error decoding raw image.
lv: Kļūda atkodējot attēlu.

en: Error on opening file "%1"
lv: Nevar atvērt failu "%1"

en: An exception was encountered
lv: Kļūda programmatūras darbībā

[ctx: uresourcestrings.rsexitrequest]
en: Exit request
lv: Darba beigas

en: expects one parameter :
lv: vajadzīgs viens parametrs

en: expects two parameters :
lv: vajadzīgi divi parametri:

en: expects N parameters :
lv: vajadzīgi N parametri:

[ctx: uresourcestrings.rsfast]
en: Fast
lv: Ātri

en: File cannot be empty
lv: Datne nevar būt tukša

en: Date
lv: Datums

[ctx: uresourcestrings.rsfileextensionnotsupported]
en: This file extension is not supported.
lv: Neatbalstīts datnes paplašinājums.

en: The file format has not been recognized.
lv: Nepazīstams datnes formāts.

en: Filename
lv: Datnes vārds

en: File not found!
lv: Datne netika atrasts!

en: File not saved
lv: Datne netika saglabāts

en: Size
lv: Izmērs

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Type
lv: Veids

en: Fixed
lv: Nemainīgs

en: Folder
lv: Mape

en: Folder or container already exists.
lv: Mape vai resursu datne jau ir.

en: Following errors occurred:
lv: Kļūda:

en: Frames
lv: Kadri

en: The function %1 is not defined.
lv: Funkcija %1 nav izveidota.

en: Green
lv: Zaļš

en: Hold %1 to draw a square or a circle
lv: Turi %1 lai zīmētu kvadrātu vai apli

en: Hold %1 to restrict rotation angle
lv: Turi %1 lai izmantotu noteiktus leņķus

en: Hold %1 to snap to pixels
lv: Turi %1, lai pieliptu pikseļiem

en: Hold %1 or %2 to scale
lv: Turi %1 vai %2 lai mērogotu

[ctx: uresourcestrings.rshue]
en: Hue
lv: Nokrāsa

en: There is already an image with this size and depth.
lv: Ir jau šāda izmēra attēls ar šādu krāsu dziļumu.

en: Icon/cursor
lv: Ikona/kursors

[ctx: uresourcestrings.rsiconsize]
en: Icon size
lv: Ikonas izmērs

en: Image is too big
lv: Attēls ir par lielu

[ctx: uresourcestrings.rsinfinity]
en: Infinity
lv: Bezgalība

en: Information
lv: Informācija

[ctx: uresourcestrings.rsintensity]
en: Intensity
lv: Spilgtums

en: Internal error
lv: Iekšējā kļūda

en: Invalid name
lv: Nepareizs vārds

en: Invalid opacity :
lv: Nepareiza redzamība:

en: Invalid parameters
lv: Nepareizi parametri

en: Invalid resample size :
lv: Nepareizs jaunais izmērs:

en: Invalid size for new :
lv: Nepareizs jaunais izmērs:

[ctx: uresourcestrings.rskeepchanges]
en: Do you want to keep changes?
lv: Vai gribi saglabāt izmaiņas?

en: Keep empty space around opaque pixels?
lv: Paturēt tukšumu ap redzamajiem pikseļiem?

en: Landscape
lv: Guleniski

en: The latest version of LazPaint available online is
lv: Tīmeklī piejamā LazPaint versija ir

[ctx: uresourcestrings.rslayer]
en: Layer
lv: Slaņim

en: Layered image
lv: Attēls ar slāņiem

[ctx: uresourcestrings.rslayers]
en: Layers
lv: Slaņi

en: LazPaint only
lv: Tikai LazPaint

[ctx: uresourcestrings.rslight]
en: Light
lv: Gaišums

[ctx: uresourcestrings.rslightness]
en: Lightness
lv: Gaišums

en: Light position
lv: Gaismas novietojums

[ctx: uresourcestrings.rslinear]
en: Linear
lv: Tiešs

en: Load and merge palette...
lv: Ielasīt apvienojot paletes ...

en: Loading
lv: Ielasa

en: Load palette...
lv: Ielasīt paleti ...

en: Loop count
lv: Atkārtojuma reizes

en: Make %1-colors palette from image
lv: Izveidot no attēla %1 krāsu paleti

en: Do you want to merge selection?
lv: Vai apvienot izvēlēto?

[ctx: uresourcestrings.rsmitchell]
en: Mitchell
lv: Mišela

en: You are trying to open more than one file. How would you like these files to be opened?
lv: Tu centies atvērt vairāk nekā vienu failu. Kā vēlies, lai tos atver?

[ctx: uresourcestrings.rsmovingorrotatingselection]
en: Moving or rotating selection
lv: Pārvieto vai pagriez izvēlēto

en: You must first release the selection
lv: Vispirms atbrīvo izīmējumu

en: You must first make the layer visible
lv: Vispirms padari slāni redzamu

en: Network
lv: Tīkls

[ctx: uresourcestrings.rsnewimage]
en: New image
lv: Jauns attēls

en: No
lv: Nē

en: No active layer
lv: Nav aktīvā slāņa

en: There is no active selection
lv: Nav aktīvā iezīmējuma

en: Do not save and open another file
lv: Nesalabāt un atvērt citu failu

[ctx: uresourcestrings.rsnoname]
en: noname
lv: bez_vaarda

en: Normal
lv: Parasta

[ctx: uresourcestrings.rsnothingtobedeformed]
en: There is nothing to be deformed
lv: Neka nav pārveidojams

[ctx: uresourcestrings.rsnothingtoberetrieved]
en: There is nothing to be retrieved
lv: Nav ko atdabūt

en: It is not reasonable to save such a big image in this file format.
lv: Nav prātīgi saglabāt tik lielu attēlu šajā datnes formātā.

en: №
lv: Nr.

en: Okay
lv: Labi

[ctx: uresourcestrings.rsopacity]
en: Opacity
lv: Redzamība

en: Open
lv: Atvērt

en: Open files as layers in a single image
lv: Atvērt datnes kā viena attēla slāņus

en: Open the first file only
lv: Atvērt tikai pirmo datni

en: Opening
lv: Atveru

en: Open multiple image files
lv: Atver vairākas datnes

en: Other...
lv: Citas ...

en: File already exists. Do you want to overwrite it?
lv: Šāds fails jau ir. Pārrakstīt?

en: Palette includes alpha channel
lv: Paletē iekļaut caurspīdīgumu

en: Palette options
lv: Paletes iestatījumi

en: Portrait
lv: Stateniski

en: Posterize layer using palette
lv: Samazināt krāsu skaitu izmantojot paleti

en: Preset name
lv: Iestatījumu vārds

en: px
lv: pikseļi

en: Expected Python version %1 but %2 found.
lv: Pitona %1 versijas vietā atrasta %2.

en: Raster layer
lv: Rastra slānis

en: Recent directories:
lv: Nesen lietotās mapes:

en: Red
lv: Sarkans

[ctx: uresourcestrings.rsreload]
en: Reload
lv: Pārlasīt

en: Bitmap has been modified. Do you really want to reload?
lv: Attēls tika mainīts. Vai tiešām ielasīt no jauna?

en: Removable
lv: Noņemams

en: Remove color from palette
lv: Izņemt krāsu no paletes

[ctx: uresourcestrings.rsrepeatimage]
en: Repeat image
lv: Attkārtot attēlu

en: Resampling image...
lv: Attēla izmēra maiņa ...

[ctx: uresourcestrings.rsretrieveselectedarea]
en: Do you want to retrieve selected area?
lv: Vai gribi atgūt iezīmētos laukumus?

en: Press ENTER to validate
lv: Nospied [Enter], lai apstiprinātu

en: Use RIGHT click to define source
lv: Ar peles labo pogu norādi avotu

[ctx: uresourcestrings.rssaturation]
en: Saturation
lv: Piesātinājums

[ctx: uresourcestrings.rssave]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: uresourcestrings.rssaveasbuttonhint]
en: Save with specified filename
lv: Saglabāt ar uzdotu datnes vārdu

[ctx: uresourcestrings.rssavechanges]
en: Current bitmap has been modified. Do you want to save changes?
lv: Pašlaik atvērtais attēls ir izmainīts. Vai saglabāt izmaiņas?

en: Save palette as...
lv: Saglabāt paleti kā ...

[ctx: uresourcestrings.rsscript]
en: Script
lv: Skripts

[ctx: uresourcestrings.rsselectblendoperation]
en: Select blend operation
lv: Izvēlies sapludināšanu

[ctx: uresourcestrings.rsshowpalette]
en: Show palette
lv: Rādīt paleti

en: Source position
lv: Avots

[ctx: uresourcestrings.rsspline]
en: Spline
lv: Pielāgots

en: Device
lv: Ierīce

[ctx: uresourcestrings.rstexturemapping]
en: Texture mapping
lv: Virsma ar rakstu

en: There are no checked items. Check some items or add some new ones.
lv: Nekas nav atzīmēts. Vai nu atzīmē, vai pievieno ko jaunu.

en: There is no file name given for this file. Use "Save as..." from the main menu.
lv: Dotajai datnei nav piešķirts vārds. Lieto „Saglabāt kā ...” datnes izvēlnē.

en: To do
lv: Jāveic

en: Images left: %1
lv: Palicis: %1

en: Tool cannot be used on an invisible layer
lv: Rīku nevar pielietot neredzam slānim

en: Too many actions
lv: Pārāk daudz darbību

en: Too many layers
lv: Pārāk daudz slāņu

en: Too many shapes in layer
lv: Pārāk daudz objektu slānī

en: Total images: %1
lv: Attēlu kopskaits: %1

en: Transfer selection to other layer?
lv: Pārvietot iezīmējumu uz citu slāni?

en: Transformed raster layer
lv: Pārveidots rastra slānis

en: Do you want to transform content of the selection?
lv: Vai gribi pārveidot iezīmējuma saturu?

en: Unable to apply filter :
lv: Nav iespējams pielietot filtru:

en: Unable to load file :
lv: Nevar atvērt datni:

en: Unable to save file :
lv: Nevar saglabāt datni:

en: Unknown command :
lv: Nepazīstama komanda:

en: Unknown original
lv: Nepazīstams oriģināls

en: Vectorial layer
lv: Vektoru slānis

en: Yes
lv: Jā

[ctx: uresourcestrings.rszoomlayerstackin]
en: Zoom layer stack in
lv: Pietuvināt slāņu sarakstu

[ctx: uresourcestrings.rszoomlayerstackout]
en: Zoom layer stack out
lv: Attālināt slāņu sarakstu
