LazPaint - en to nl translation catalogue (743 entries)

en: Procedure %s failed to load properly.
nl: Procedure %s is niet correct geladen.

en: Tablet context failed to open.
nl: Tabletcontext kan niet worden geopend.

[ctx: tfabout.button_donate.caption]
en: Donate...
nl: Doneren...

[ctx: tfabout.caption]
en: About
nl: Over

[ctx: tfabout.label_authors.caption]
en: Authors:
nl: Auteurs:

[ctx: tfabout.label_authorsvalue.caption]
en: Circular helped by FabienWang, Lainz and others
nl: Circular geholpen door FabienWang, Lainz en anderen

[ctx: tfabout.label_libraries.caption]
en: Libraries used:
nl: Gebruikte libraries:

[ctx: tfabout.label_licence.caption]
en: Licence:
nl: Licentie:

[ctx: tfadjustcurves.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Adjust curves
nl: Krommen aanpassen

en: Discard current curve and start a new one
nl: Huidige kromme weggooien en een nieuwe beginnen

en: Remove selected point (Del)
nl: Verwijder geselecteerd punt (Del)

[ctx: tfblendop.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Blend operation
nl: Mengoperatie

[ctx: tfblendop.label_blendopcategory.caption]
en: Category of blend operation
nl: Categorie van mengoperatie

en: Blend operations that are available in Krita
nl: Mengoperaties die beschikbaar zijn in Krita

[ctx: tfblendop.label_otherover.caption]
en: Other
nl: Overig

en: Blend operations of LazPaint and Paint.NET
nl: Mengoperaties van LazPaint en Paint.NET

[ctx: tfblendop.label_patternover.caption]
en: Pattern over
nl: Patroon over

en: Preview blend operation with the specified image on top
nl: Voorvertoning van mengoperatie met gekozen afbeelding boven

[ctx: tfblendop.label_patternunder.caption]
en: Pattern under
nl: Patroon onder

en: Preview blend operation with the specified image underneath
nl: Voorvertoning van mengoperatie met gekozen afbeelding onder

[ctx: tfblendop.label_previewwith.caption]
en: Preview with
nl: Voorvertoning met

en: Selected blend operation :
nl: Gekozen mengoperatie :

[ctx: tfblendop.label_svgover.caption]
en: Basic SVG
nl: Basale SVG

en: Basic blend operations that are available in virtually all image editors
nl: Basale mengoperaties die beschikbaar zijn in bijna alle beeldbewerkingssoftware

en: Browse images
nl: Blader door beelden

en: Use this directory on startup
nl: Gebruik deze map bij het opstarten

en: Create folder or container
nl: Maak een map of container

en: Go one directory up
nl: Een map omhoog gaan

en: Open selected files
nl: Open geselecteerde bestanden

[ctx: tfbrowseimages.toolbutton_viewbigicon.hint]
en: Show big icons
nl: Toon grote iconen

[ctx: tfbrowseimages.toolbutton_viewdetails.hint]
en: Show details and preview
nl: Toon details en voorvertoning

en: Select drive
nl: Selecteer schijf

[ctx: TFCANVASSIZE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfcanvassize.caption]
en: Canvas size
nl: Canvasgrootte

en: Flip mode
nl: Spiegelmodus

[ctx: tfcanvassize.label_anchor.caption]
en: Anchor :
nl: Anker :

[ctx: tfcanvassize.label_height.caption]
en: Height :
nl: Hoogte :

[ctx: tfcanvassize.label_width.caption]
en: Width :
nl: Breedte :

[ctx: tfchoosecolor.caption]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: TFCOLORINTENSITY.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfcolorintensity.caption]
en: Intensity
nl: Intensiteit

[ctx: tfcolorintensity.label_multiply.caption]
en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

[ctx: tfcolorintensity.label_shift.caption]
en: Shift
nl: Verschuiven

[ctx: TFCOLORIZE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfcolorize.caption]
en: Colorize
nl: Inkleuren

[ctx: tfcolorize.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
nl: Gecorrigeerde tint en helderheid

[ctx: tfcolorize.label_colorness.caption]
en: Colorness
nl: Kleuring

[ctx: tfcolorize.label_hue.caption]
en: Hue
nl: Kleurtint

en: Preset
nl: Voorinstelling

[ctx: TFCUSTOMBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit mask...
nl: Masker bewerken...

en: Load mask...
nl: Masker laden...

[ctx: tfcustomblur.caption]
en: Custom blur
nl: Aangepaste vervaging

en: Open grayscale file
nl: Zwart-witte afbeelding laden...

[ctx: TFEMBOSS.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfemboss.caption]
en: Emboss
nl: Reliëf

en: Preserve colors
nl: Kleuren behouden

en: Transparent
nl: Transparant

[ctx: tfemboss.label_direction.caption]
en: Direction :
nl: Richting :

[ctx: tffilterfunction.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Apply function
nl: Functie toepassen

en: Gamma correction
nl: Gammacorrectie

[ctx: tffilterfunction.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
nl: Gecorrigeerde tint en helderheid

en: Variables :
nl: Variabelen :

[ctx: tfgeometricbrush.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Geometric brush
nl: Geometrische borstel

en: Opacity gradient
nl: Dekkingsgradiënt

en: Number of sides:
nl: Aantal zijden:

en: Image List
nl: Afbeeldingslijst

en: Autouncheck files after being open
nl: Automatisch bestanden uitvinken na openen

en: Autouncheck files after being edited and saved
nl: Automatisch bestanden uitvinken na bewerking en opslag

en: Empty image list
nl: Schoon beeldlijst op

en: Remove nonexistent images
nl: Verwijder niet-bestaande beelden

en: Remove unchecked images
nl: Verwijder uitgevinkte beelden

en: Uncheck nonexistent files
nl: Vink niet-bestaande bestanden uit

en: Add images to list
nl: Voeg beelden to aan lijst

en: Enable/disable autounchecking for processed files
nl: Auto-uitvinken aan/uitzetten voor verwerkte bestanden

en: Enable/disable autofitting images in the LazPaint window
nl: Afbeelding autofit in LazPaint venster aan/uitzetten

en: Check all files for processing
nl: Controleer alle bestanden voor verwerking

en: Switch to miniwindow
nl: Schakel naar minivenster

en: Move selected items down
nl: Verplaats geselecteerde items omlaag

en: Move selected items up
nl: Verplaats geselecteerde items omhoog

en: Switch to normal window
nl: Schakel naar normaal venster

en: Open current image
nl: Open huidige afbeelding

[ctx: tfimagelist.tbopennext.hint]
en: Open next image (Alt-Right)
nl: Open volgende afbeelding (Alt-Rechts)

[ctx: tfimagelist.tbopennextsw.hint]
en: Open next image
nl: Open volgende afbeelding

[ctx: tfimagelist.tbopenprev.hint]
en: Open previous image (Alt-Left)
nl: Open vorige afbeelding (Alt-Links)

[ctx: tfimagelist.tbopenprevsw.hint]
en: Open previous image
nl: Open vorige afbeelding

en: Remove selected images from list
nl: Verwijder geselecteerde afbeeldingen uit lijst

en: Uncheck all files for processing
nl: Vink alle bestanden uit voor verwerking

[ctx: tflayerstack.caption]
en: Layers
nl: Lagen

[ctx: tfloading.caption]
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

[ctx: tfmain.brushcreategeometric.hint]
en: Create geometric brush
nl: Maak een geometrische kwast

[ctx: tfmain.brushloadfromfile.hint]
en: Load brush from file...
nl: Kwast van bestand laden...

en: Remove current brush
nl: Verwijder huidige kwast

[ctx: tfmain.button_donate.caption]
en: Donate...
nl: Doneren...

en: Colorize...
nl: Inkleuren...

en: Curves...
nl: Krommen...

en: Choose color
nl: Kleur kiezen

en: Intensity...
nl: Intensiteit...

en: Brightness / Contrast...
nl: Helderheid / Contrast...

[ctx: tfmain.colorshiftcolors.caption]
en: Shift colors...
nl: Kleuren verschuiven...

en: Ending arrow
nl: Eindgedeelte pijl

en: Starting arrow
nl: Begingedeelte pijl

en: Pen style
nl: Penstijl

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy selection
nl: Selectie kopiëren

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut selection
nl: Selectie knippen

[ctx: tfmain.editdeleteselection.caption]
en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete selection
nl: Selectie verwijderen

[ctx: TFMAIN.EDITDESELECT.HINT]
en: Deselect
nl: Deselecteren

[ctx: TFMAIN.EDITINVERTSELECTION.HINT]
en: Invert selection
nl: Selectie omkeren

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Send to back
nl: Naar achtergrond

en: Bring to front
nl: Naar voorgrond

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

[ctx: TFMAIN.EDITPASTE.HINT]
en: Paste
nl: Plakken

en: Paste as new image
nl: Plakken als nieuwe afbeelding

en: Paste as new layer
nl: Plakken als nieuwe laag

[ctx: TFMAIN.EDITREDO.HINT]
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

[ctx: tfmain.editselectall.caption]
en: Select all
nl: Alles selecteren

[ctx: tfmain.editselectall.hint]
en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Edit selection...
nl: Selectie bewerken...

en: Selection fit
nl: Selectie passend maken

en: Align shape to the bottom
nl: Vorm uitlijnen naar beneden

en: Align shape left
nl: Vorm links uitlijnen

en: Align shape right
nl: Vorm rechts uitlijnen

en: Align shape to the top
nl: Vorm uitlijnen naar boven

en: Center shape horizontally
nl: Vorm horizontaal centreren

en: Center shape vertically
nl: Vorm verticaal centreren

en: Convert shape to curve
nl: Omzetten in kromme

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo last modification
nl: Laatste wijziging ongedaan maken

[ctx: TFMAIN.EMBEDDEDCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel modifications
nl: Wijzigingen annuleren

en: Validate
nl: Valideren

en: Validate modifications
nl: Wijzigingen valideren

en: Export as...
nl: Exporteren als...

en: Choose entry...
nl: Kies invoer...

en: Choose entry within file
nl: Kies invoer in bestand

[ctx: tfmain.fileexport.caption]
en: Export...
nl: Exporteren...

en: Import 3D object...
nl: 3D object importeren...

en: Load selection...
nl: Selectie laden...

en: New...
nl: Nieuw...

en: Create a new file
nl: Een nieuw bestand aanmaken

en: Open...
nl: Openen...

[ctx: TFMAIN.FILEOPEN.HINT]
en: Open existing file
nl: Bestaand bestand openen

en: Quick save
nl: Snel opslaan

en: Save current file without dialogs
nl: Huidig bestand opslaan zonder dialoogvenster

[ctx: TFMAIN.FILEQUIT.HINT]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: tfmain.filereload.caption]
en: Reload
nl: Herlaad

en: Remember save format
nl: Onthoud het opslagformaat

en: Run script...
nl: Script uitvoeren...

[ctx: TFMAIN.FILESAVE.CAPTION]
en: Save
nl: Opslaan

en: Save current file
nl: Huidig bestand opslaan

en: Save as...
nl: Opslaan als...

en: Save file as
nl: Bestand opslaan als

en: Save in same folder...
nl: Opslaan in dezelfde map...

[ctx: TFMAIN.FILESAVESELECTIONAS.CAPTION]
en: Save selection as...
nl: Selectie opslaan als...

[ctx: tfmain.fileuseimagebrowser.caption]
en: Use image browser
nl: Gebruik afbeeldingsbrowser

en: Box blur...
nl: Vierkant-vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurcorona.caption]
en: Corona blur...
nl: Corona-vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurcustom.caption]
en: Custom blur...
nl: Aangepaste vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurdisk.caption]
en: Disk blur...
nl: Schijf-vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurfast.caption]
en: Fast blur...
nl: Snelle vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurmotion.caption]
en: Motion blur...
nl: Bewegingsvervaging...

[ctx: tfmain.filterblurprecise.caption]
en: Precise blur...
nl: Precieze vervaging...

[ctx: tfmain.filterblurradial.caption]
en: Gaussian blur...
nl: Gaussische vervaging...

en: Inverse ClearType
nl: Omgekeerde ClearType

en: Complementary colors
nl: Complementaire kleuren

en: Cylinder
nl: Cilinder

en: Emboss...
nl: Reliëf...

en: Apply function...
nl: Functie toepassen...

en: Grayscale
nl: Zwart-wit

[ctx: tfmain.filterlinearnegative.caption]
en: Linear negative
nl: Lineair negatief

en: Median
nl: Mediaan

[ctx: tfmain.filternegative.caption]
en: Negative
nl: Negatief

en: Noise filter...
nl: Ruisfilter...

en: Normalize
nl: Normaliseren

en: Pixelate...
nl: In pixels tonen...

en: Plane (slow)
nl: Vlak (traag)

en: Rain...
nl: Regen...

en: Sharpen...
nl: Verscherpen...

en: Smooth
nl: Glad

[ctx: TFMAIN.FILTERSPHERE.CAPTION]
en: Sphere
nl: Bol

en: Twirl...
nl: Wervelen...

en: Wave displacement...
nl: Golfverplaatsing ...

en: Forget dialog box answers
nl: Vergeet antwoorden dialoogvenster

en: Forget answers given to dialog boxes
nl: Vergeet antwoorden op dialoogvensters

en: About...
nl: Over...

en: Canvas size...
nl: Canvasgrootte...

en: Clear alpha channel and set background
nl: Wis alphakanaal en stel achtergrond in

en: Crop to selection
nl: Bijsnijden tot selectie

en: Crop to selection and current layer
nl: Bijsnijden tot selectie en huidige laag

en: Fill background with antialiasing
nl: Vul achtergrond met antialiasing

[ctx: tfmain.imageflatten.caption]
en: Flatten image
nl: Alle lagen samenvoegen

[ctx: tfmain.imagehorizontalflip.caption]
en: Horizontal flip
nl: Horizontale spiegeling

[ctx: tfmain.imagehorizontalflip.hint]
en: Flip image horizontally
nl: Afbeelding horizontaal spiegelen

[ctx: tfmain.imagelinearnegative.caption]
en: Linear negative
nl: Lineair negatief

[ctx: tfmain.imagenegative.caption]
en: Negative
nl: Negatief

en: Repeat...
nl: Herhalen...

en: Resample...
nl: Opnieuw samplen...

en: Resample image
nl: Afbeelding opnieuw samplen

en: Rotate 180°
nl: 180° draaien

en: Rotate 90° CCW
nl: 90° naar links draaien

en: Rotate 90° CW
nl: 90° naar rechts draaien

en: Smart zoom x3
nl: Slimme zoom x3

en: Swap red and blue channels
nl: Verwissel rode en blauwe kanalen

[ctx: tfmain.imageverticalflip.caption]
en: Vertical flip
nl: Verticaal spiegelen

en: Flip image vertically
nl: Afbeelding verticaal spiegelen

[ctx: TFMAIN.IMAGE_CURRENTTOOL.HINT]
en: Selected tool
nl: Geselecteerd gereedschap

[ctx: tfmain.image_swapcolors.hint]
en: Switch color
nl: Kleur wisselen

en: Dock layers and colors
nl: Dok lagen en kleuren

[ctx: tfmain.itemdonate.caption]
en: Donate...
nl: Doneren...

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

[ctx: tfmain.itemuseimagebrowser.caption]
en: Use image browser
nl: Gebruik afbeeldingsbrowser

en: Dock toolbox
nl: Dok gereedschapen

en: Altitude
nl: Hoogte

[ctx: tfmain.label_back.caption]
en: Back
nl: Terug

[ctx: tfmain.label_brush.caption]
en: Brush
nl: Kwast

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Color difference
nl: Kleurverschil

en: Current zoom
nl: Huidige zoom

[ctx: TFMAIN.LABEL_CURVE.CAPTION]
en: Curve
nl: Kromme

[ctx: tfmain.label_eraser.caption]
en: Erase
nl: Wissen

[ctx: TFMAIN.LABEL_GRID.CAPTION]
en: Grid
nl: Raster

[ctx: tfmain.label_outlinewidth.caption]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: tfmain.label_penwidth.caption]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: tfmain.label_phongborder.caption]
en: Border
nl: Rand

en: Ratio
nl: Verhouding

[ctx: TFMAIN.LABEL_SHADOWOFFSET.CAPTION]
en: Offset
nl: Verschuiving

[ctx: TFMAIN.LABEL_SHAPE.CAPTION]
en: Shape
nl: Vorm

en: Spacing
nl: Tussenruimte

[ctx: TFMAIN.LABEL_TEXT.CAPTION]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: TFMAIN.LABEL_TEXTBLUR.CAPTION]
en: Blur
nl: Vervaging

[ctx: tfmain.label_tolerance.caption]
en: Tolerance
nl: Tolerantie

[ctx: tfmain.layeraddnew.hint]
en: Add new layer
nl: Nieuwe laag toevoegen

[ctx: tfmain.layerduplicate.hint]
en: Duplicate selected layer
nl: Geselecteerde laag dupliceren

[ctx: tfmain.layerexport.hint]
en: Export...
nl: Exporteren...

[ctx: tfmain.layerfromfile.hint]
en: Import layer from file...
nl: Laag importeren uit bestand...

en: Flip layer horizontally
nl: Laag horizontaal spiegelen

[ctx: tfmain.layermergeover.hint]
en: Merge layer over
nl: Versmelt laag over

[ctx: tfmain.layermove.hint]
en: Move layer
nl: Laag verplaatsen

en: Rasterize layer
nl: Rasterlaag

[ctx: tfmain.layerremovecurrent.hint]
en: Remove layer
nl: Laag verwijderen

[ctx: tfmain.layerrotate.hint]
en: Rotate layer
nl: Laag roteren

[ctx: tfmain.layerverticalflip.hint]
en: Flip layer vertically
nl: Laag verticaal spiegelen

en: Zoom layer
nl: Zoomlaag

en: Load selection
nl: Selectie laden

[ctx: tfmain.menucolors.caption]
en: Colors
nl: Kleuren

en: Show coordinates
nl: Toon coördinaten

en: Show copy/paste toolbar
nl: Werkbalk kopiëren / plakken weergeven

en: Dock left
nl: Dok links

en: Dock right
nl: Dok rechts

[ctx: tfmain.menuedit.caption]
en: Edit
nl: Bewerken

en: File
nl: Bestand

en: Show file toolbar
nl: Werkbalk Bestand weergeven

[ctx: tfmain.menuimage.caption]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: tfmain.menulanguage.caption]
en: Language
nl: Taal

[ctx: tfmain.menuradialblur.caption]
en: Radial blur
nl: Radiale vervaging

[ctx: tfmain.menurecentfiles.caption]
en: Recent files
nl: Recente bestanden

[ctx: tfmain.menuremovetransparency.caption]
en: Remove transparency
nl: Transparantie verwijderen

[ctx: tfmain.menurender.caption]
en: Render
nl: Renderen

[ctx: tfmain.menuselect.caption]
en: Select
nl: Selecteren

[ctx: tfmain.menushowpalette.caption]
en: Show palette
nl: Toon palet

[ctx: tfmain.menutool.caption]
en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Undock
nl: Loskoppelen

en: Show undo/redo toolbar
nl: Werkbalk Ongedaan maken / Opnieuw tonen

[ctx: tfmain.menuview.caption]
en: View
nl: Bekijken

en: Show zoom toolbar
nl: Zoom-werkbalk weergeven

[ctx: tfmain.open3dobjectdialog.title]
en: Import 3D object
nl: 3D object importeren

en: Open brush
nl: Kwast openen

en: Open existing image
nl: Bestaand bestand openen

[ctx: tfmain.opentexturedialog.title]
en: Open texture
nl: Textuur openen

[ctx: tfmain.perspective_repeat.hint]
en: Repeat image
nl: Afbeelding herhalen

[ctx: tfmain.perspective_twoplanes.hint]
en: Draw opposite plane too
nl: Ook tegenovergestelde vlak tekenen

en: Clouds
nl: Wolken

en: Water with custom colors
nl: Water met aangepaste kleuren

[ctx: tfmain.rendercyclicperlinnoise.caption]
en: Cyclic Perlin noise
nl: Cyclische Perlin-ruis

en: Marble
nl: Marmer

en: Metal floor
nl: Metalen vloer

en: Perlin noise
nl: Perlin-ruis

en: Round stone
nl: Ronde steen

en: Snow print
nl: Sneeuwafdruk

en: Stone
nl: Steen

en: Wood
nl: Hout

en: Vertical wood
nl: Verticaal hout

en: Save file as...
nl: Bestand opslaan als...

[ctx: TFMAIN.SAVESELECTIONDIALOG.TITLE]
en: Save selection as...
nl: Selectie opslaan als...

en: Flip selection horizontally
nl: Selectie horizontaal spiegelen

en: Flip selection vertically
nl: Selectie verticaal omdraaien

[ctx: tfmain.spinedit_arrowsizex.hint]
en: Horizontal size of the arrow
nl: Horizontale grootte van de pijl

[ctx: tfmain.spinedit_arrowsizey.hint]
en: Vertical size of the arrow
nl: Verticale grootte van de pijl

[ctx: tfmain.spinedit_brushspacing.hint]
en: Spacing between patterns
nl: Afstand tussen patronen

[ctx: tfmain.spinedit_eraser.hint]
en: Eraser opacity
nl: Doorzichtigheid van uitwisgom

[ctx: tfmain.spinedit_penwidth.hint]
en: Pen width
nl: Penbreedte

[ctx: tfmain.spinedit_phongbordersize.hint]
en: Border size
nl: Randgrootte

[ctx: tfmain.spinedit_shapealtitude.hint]
en: Shape altitude
nl: Vorm hoogte

[ctx: tfmain.spinedit_textblur.hint]
en: Shadow blur
nl: Schaduwvervaging

[ctx: tfmain.spinedit_textoutlinewidth.hint]
en: Text outline width
nl: Wijdte van tekstrand

[ctx: tfmain.spinedit_textshadowx.hint]
en: Horizontal shadow offset
nl: Horizontale schaduwverschuiving

[ctx: tfmain.spinedit_textshadowy.hint]
en: Vertical shadow offset
nl: Verticale schaduw

[ctx: tfmain.spinedit_textsize.hint]
en: Text size
nl: Tekst grootte

[ctx: tfmain.toolbrush.hint]
en: Brush
nl: Kwast

[ctx: tfmain.toolchangedocking.hint]
en: Change docking
nl: Wijzig dokken

en: Clone tool
nl: Kloon gereedschap

[ctx: TFMAIN.TOOLCOLORPICKER.HINT]
en: Color picker
nl: Kleurenkiezer

en: Deformation
nl: Vervorming

en: Deformation grid
nl: Vervormingsraster

en: Edit shape
nl: Vorm bewerken

[ctx: TFMAIN.TOOLELLIPSE.HINT]
en: Ellipse
nl: Ellips

[ctx: TFMAIN.TOOLERASER.HINT]
en: Eraser
nl: Gom

en: Floodfill
nl: Vloedvulling

en: Gradient
nl: Verloop

en: Render gradient
nl: Verloop renderen

en: Move and scroll picture
nl: Afbeelding bewegen en schuiven

[ctx: tfmain.toolhotspot.caption]
en: Hot spot
nl: Hotspot

en: Choose hot spot of a cursor
nl: Kies hotspot van een cursor

[ctx: tfmain.toollayermapping.hint]
en: Layer perspective
nl: Laagperspectief

en: Magic wand
nl: Toverstaf

en: Magic wand select
nl: Selecteren met toverstaf

[ctx: TFMAIN.TOOLMOVESELECTION.HINT]
en: Move selection
nl: Selectie verplaatsen

en: Opened curve
nl: Geopende curve

en: Simple pen
nl: Simpele pen

[ctx: TFMAIN.TOOLPHONG.HINT]
en: Shaded shape
nl: Schaduwvorm

en: Polygon
nl: Veelhoek

en: Polygon or polyline
nl: Veelhoek of polylijn

en: Polyline
nl: Polylijn

[ctx: TFMAIN.TOOLRECT.HINT]
en: Rectangle
nl: Rechthoek

[ctx: TFMAIN.TOOLROTATESELECTION.HINT]
en: Rotate selection
nl: Selectie roteren

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTELLIPSE.HINT]
en: Select ellipse
nl: Ellips selecteren

[ctx: tfmain.toolselectpen.caption]
en: Selection pen
nl: Selectiepen

[ctx: tfmain.toolselectpen.hint]
en: Draw selection with pen
nl: Selectie tekenen met pen

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTPOLY.HINT]
en: Select polygon
nl: Veelhoek selecteren

[ctx: TFMAIN.TOOLSELECTRECT.HINT]
en: Select rectangle
nl: Rechthoek selecteren

[ctx: tfmain.toolselectspline.hint]
en: Select curve
nl: Kromme selecteren

[ctx: TFMAIN.TOOLSPLINE.CAPTION]
en: Curve
nl: Kromme

[ctx: TFMAIN.TOOLSPLINE.HINT]
en: Curve
nl: Kromme

[ctx: TFMAIN.TOOLTEXT.HINT]
en: Text
nl: Tekst

en: Disable antialiasing
nl: Antialiasing uitschakelen

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPFLAT.HINT]
en: Flat cap
nl: Plat einde

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPROUND.HINT]
en: Round cap
nl: Rond einde

[ctx: TFMAIN.TOOL_CAPSQUARE.HINT]
en: Square cap
nl: Vierkant einde

[ctx: tfmain.tool_closeshape.hint]
en: Close shape
nl: Vorm sluiten

en: Draw an angle
nl: Teken een hoek

[ctx: tfmain.tool_curvemodeauto.hint]
en: Autodetect angles
nl: Autodetecteer hoeken

en: Draw a curve
nl: Teken een kromme

en: Move point
nl: Verplaats punt

[ctx: tfmain.tool_drawshapeborder.hint]
en: Draw border
nl: Rand tekenen

[ctx: tfmain.tool_erasealpha.hint]
en: Make transparent
nl: Maak transparant

[ctx: tfmain.tool_eraseblur.hint]
en: Soften
nl: Verzachten

en: Darken
nl: Donkerder maken

en: Lighten
nl: Lichter maken

en: Sharpen
nl: Verscherpen

[ctx: tfmain.tool_fillshape.hint]
en: Fill shape
nl: Vorm vullen

[ctx: tfmain.tool_gridmovewithoutdeformation.hint]
en: Move grid without deformation
nl: Raster verplaatsen zonder vervorming

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINBEVEL.HINT]
en: Bevel join
nl: Verbinding onder schuine hoek

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINMITER.HINT]
en: Miter join
nl: Verstekverbinding

[ctx: TFMAIN.TOOL_JOINROUND.HINT]
en: Round join
nl: Ronde verbinding

[ctx: tfmain.tool_phongshapecone.hint]
en: Cone
nl: Kegel

[ctx: tfmain.tool_phongshapehorizontalcylinder.hint]
en: Horizontal cylinder
nl: Horizontale cylinder

[ctx: tfmain.tool_phongshaperectangle.hint]
en: Rectangle
nl: Rechthoek

[ctx: tfmain.tool_phongshaperoundrect.hint]
en: Rounded rectangle
nl: Afgeronde rechthoek

[ctx: tfmain.tool_phongshapesphere.hint]
en: Sphere
nl: Bol

[ctx: tfmain.tool_phongshapeverticalcone.hint]
en: Vertical cone
nl: Verticale kegel

[ctx: tfmain.tool_phongshapeverticalcylinder.hint]
en: Vertical cylinder
nl: Verticale cylinder

[ctx: tfmain.tool_progressivefloodfill.caption]
en: Progressive floodfill
nl: Progressieve vloedvulling

[ctx: tfmain.tool_progressivefloodfill.hint]
en: Progressive floodfill
nl: Progressieve vloedvulling

en: Align bottom
nl: Onder uitlijnen

en: Center
nl: Middelste

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Center vertically
nl: Verticaal centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align top
nl: Boven uitlijnen

en: Bidirectional
nl: Bidirectioneel

en: Bold
nl: Vet

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTFONT.HINT]
en: Choose font...
nl: Lettertype kiezen...

en: Italic
nl: Schuin

en: Left to right
nl: Links-naar-rechts

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTOUTLINE.HINT]
en: Text outline
nl: Progressieve vloedvulling

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTPHONG.HINT]
en: Text phong shading
nl: Tekst phong shading

en: Right to left
nl: Rechts-naar-links

[ctx: TFMAIN.TOOL_TEXTSHADOW.HINT]
en: Text shadow
nl: Tekstschaduw

en: Strikeout
nl: Doorgestreept

en: Underline
nl: Onderstreept

[ctx: TFMAIN.VIEWCOLORS.CAPTION]
en: Colors
nl: Kleuren

en: Dark theme
nl: Donker thema

[ctx: TFMAIN.VIEWGRID.CAPTION]
en: Grid
nl: Raster

en: Image list
nl: Afbeeldingslijst

[ctx: tfmain.viewlayerstack.caption]
en: Layers
nl: Lagen

[ctx: tfmain.viewlayerstackbutton.caption]
en: Show layers
nl: Toon lagen

en: Show or hide layer stack window
nl: Toon of verberg het lagenoverzicht

[ctx: tfmain.viewpalette.caption]
en: Palette
nl: Palet

en: Status bar
nl: Statusbalk

en: Toolbox
nl: Gereedschapskist

en: Set workspace color...
nl: Werkruimtekleur instellen...

[ctx: tfmain.viewzoomfit.caption]
en: Zoom fit
nl: Passend maken

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMFIT.HINT]
en: Zoom to fit in the window
nl: Zoom tot venstergrootte

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMIN.HINT]
en: Zoom in
nl: Inzoomen

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMORIGINAL.CAPTION]
en: Original size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Zoom to original pixel size
nl: Zoom tot oorspronkelijke pixelgrootte

[ctx: TFMAIN.VIEWZOOMOUT.HINT]
en: Zoom out
nl: Uitzoomen

[ctx: TFMOTIONBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfmotionblur.caption]
en: Motion blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Oriented
nl: Oriëntatie

[ctx: tfmotionblur.label_distance.caption]
en: Distance :
nl: Afstand :

[ctx: tfmultiimage.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose image
nl: Afbeelding kiezen

[ctx: TFNEWIMAGE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfnewimage.caption]
en: New image
nl: Nieuwe afbeelding

en: Bit depth :
nl: Kleurendiepte :

[ctx: tfnewimage.label_height.caption]
en: Height :
nl: Hoogte :

en: Ratio :
nl: Verhouding :

en: Memory required :
nl: Geheugen vereist :

[ctx: tfnewimage.label_width.caption]
en: Width :
nl: Breedte :

[ctx: tfnoisefilter.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Noise filter
nl: Ruisfilter

en: Opacity:
nl: Dekking:

en: Grayscale noise
nl: Zwart-witte ruis

en: RGB noise
nl: RGB ruis

[ctx: tfobject3d.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Texture...
nl: Textuur...

en: No tex.
nl: Geen tex.

en: 2-sided faces
nl: 2-zijdige vlakken

en: Texture interpolation
nl: Texture interpolatie

en: Selected light
nl: Geselecteerd licht

[ctx: tfobject3d.groupbox_selectedmaterial.caption]
en: Selected material
nl: Geselecteerd materiaal

[ctx: tfobject3d.label_color.caption]
en: Color :
nl: Kleur :

[ctx: tfobject3d.label_color1.caption]
en: Color :
nl: Kleur :

[ctx: tfobject3d.label_height.caption]
en: Height :
nl: Hoogte :

[ctx: tfobject3d.label_lightingnormals.caption]
en: Lighting normals :
nl: Belichting normalen :

en: Lights :
nl: Lichtbronnen :

[ctx: tfobject3d.label_materials.caption]
en: Materials :
nl: Materialen :

[ctx: tfobject3d.label_opacity.caption]
en: Opacity :
nl: Dekking :

[ctx: tfobject3d.label_width.caption]
en: Width :
nl: Breedte :

[ctx: tfobject3d.label_zoom.caption]
en: Zoom
nl: Zoomen

en: Lights
nl: Lichtbronnen

en: Materials
nl: Materialen

[ctx: tfobject3d.opentexturedialog.title]
en: Open texture
nl: Textuur openen

en: Rendering
nl: Renderen

en: Add a directional light
nl: Voeg een gericht licht toe

en: Add a point light
nl: Voeg een puntlicht toe

en: Remove selected light
nl: Verwijder geselecteerd licht

[ctx: tfphongfilter.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfphongfilter.groupbox_color.caption]
en: Color
nl: Kleur

en: Altitude map
nl: Hoogtekaart

en: Global altitude :
nl: Algemene hoogte :

en: Light position :
nl: Lichtpositie :

[ctx: tfphongfilter.radio_maplightness.caption]
en: Lightness
nl: Lichtheid

en: Linear lightness
nl: Lineaire lichtheid

[ctx: tfphongfilter.radio_mapsaturation.caption]
en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Back color
nl: Achtergrondkleur

en: Keep
nl: Behouden

en: Pen color
nl: Penkleur

[ctx: tfphongfilter.radio_usetexture.caption]
en: Current texture
nl: Huidige textuur

[ctx: TFPIXELATE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfpixelate.caption]
en: Pixelate
nl: In pixels tonen

[ctx: tfpixelate.label_pixelsize.caption]
en: Pixel size :
nl: Pixelgrootte :

[ctx: tfpixelate.label_quality.caption]
en: Quality :
nl: Kwaliteit :

[ctx: tfposterize.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfposterize.caption]
en: Posterize
nl: Posterizeren

en: By lightness
nl: Middels lichtheid

en: Levels :
nl: Niveaus :

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Configure...
nl: Instellen...

en: Print!
nl: Druk af!

[ctx: tfprint.button_zoomfit.caption]
en: Zoom fit
nl: Passend maken

en: Print
nl: Druk af

[ctx: tfprint.checkbox_ratio.caption]
en: Keep aspect ratio
nl: Aspectverhouding behouden

en: Image size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Margins
nl: Marges

en: Bottom:
nl: Onderkant:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Left:
nl: Links:

en: Orientation:
nl: Oriëntatie:

en: Printer and paper:
nl: Printer en papier:

en: Right:
nl: Rechts:

en: Top:
nl: Bovenkant:

en: Width:
nl: Breedte:

en: Question
nl: Vraag

en: Remember this choice
nl: Onthoud deze keuze

[ctx: TFRADIALBLUR.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfradialblur.caption]
en: Radial blur
nl: Radiale vervaging

[ctx: tfradialblur.label_radius.caption]
en: Radius :
nl: Straal :

[ctx: tfrain.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Rain
nl: Regen

en: Quantity:
nl: Aantal stuks:

en: Wind :
nl: Wind:

[ctx: TFRESAMPLE.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfresample.caption]
en: Resample
nl: Opnieuw samplen

[ctx: tfresample.checkbox_ratio.caption]
en: Keep aspect ratio
nl: Aspectverhouding behouden

[ctx: tfresample.label_height.caption]
en: Height :
nl: Hoogte :

[ctx: tfresample.label_quality.caption]
en: Quality :
nl: Kwaliteit :

[ctx: tfresample.label_width.caption]
en: Width :
nl: Breedte :

[ctx: tfsaveoption.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfsaveoption.caption]
en: Save
nl: Opslaan

en: Lossless
nl: Zonder verlies

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Color depth:
nl: Kleuren diepte:

en: Size:
nl: Grootte:

en: 16 colors
nl: 16 kleuren

en: 256 colors
nl: 256 kleuren

en: 2 colors
nl: 2 kleuren

[ctx: tfsharpen.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Sharpen/Smooth
nl: Verscherpen/Gladstrijken

[ctx: tfsharpen.label_amount.caption]
en: Amount :
nl: Hoeveelheid :

[ctx: TFSHIFTCOLORS.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tfshiftcolors.caption]
en: Shift colors
nl: Kleuren verschuiven

[ctx: tfshiftcolors.checkbox_gsba.caption]
en: Corrected hue and lightness
nl: Gecorrigeerde tint en helderheid

[ctx: TFSHIFTCOLORS.LABEL1.CAPTION]
en: Hue
nl: Kleurtint

[ctx: TFSHIFTCOLORS.LABEL2.CAPTION]
en: Saturation
nl: Verzadiging

[ctx: tftoolbox.caption]
en: Tools
nl: Gereedschappen

[ctx: TFTWIRL.BUTTON_CANCEL.CAPTION]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: tftwirl.caption]
en: Twirl
nl: Wervelen

[ctx: tftwirl.label_angle.caption]
en: Angle :
nl: Hoek :

[ctx: tftwirl.label_radius.caption]
en: Radius :
nl: Straal :

[ctx: tfwavedisplacement.button_cancel.caption]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Wave displacement
nl: Golf verplaatsing

en: Displacement :
nl: Verplaatsing :

en: Phase :
nl: Fase :

en: Wavelength :
nl: Golflengte :

en: Action in progress
nl: Bezig met actie

en: Add files to the image processing list
nl: Voeg bestanden toe aan afbeeldingsverwerkingslijst

en: Add color to palette
nl: Kleur toevoegen aan palet

en: Align shape
nl: Vorm uitlijnen

en: all
nl: alles

en: All supported filetypes
nl: Alle ondersteunde bestandstypes

en: Animated GIF
nl: Geanimeerde GIF

en: Autodetect
nl: Automatische detectie

[ctx: uresourcestrings.rsback]
en: Back
nl: Terug

en: Press BACKSPACE to remove last point
nl: Druk BACKSPACE om het laatste punt te verwijderen

en: Best quality
nl: Beste kwaliteit

en: Black
nl: Zwart

en: The blend operation is applied only if there is a layer underneath
nl: De mengoperatie wordt alleen uitgevoerd als er een laag onder is

en: Blue
nl: Blauw

en: Brightness
nl: Helderheid

[ctx: uresourcestrings.rscancel]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled by user
nl: Geannuleerd door gebruiker

en: Cannot draw shape on SVG layer
nl: Kan vorm niet tekenen op SVG laag

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

[ctx: uresourcestrings.rscanvassize]
en: Canvas size
nl: Canvasgrootte

en: Channels
nl: Kanalen

en: Clear palette
nl: Wis palet

en: Close request
nl: Verzoek om te sluiten

en: Color description: click to type in a color with the keyboard using color names or CSS notation.
nl: Kleurbeschrijving: klik om een kleur in te typen met het toetsenbord middels kleurnamen of CSS notatie.

en: Color overlay
nl: Kleur overlay

[ctx: uresourcestrings.rscolors]
en: Colors
nl: Kleuren

en: Are you sure you want to delete this file from the container?
nl: Weet u zeker dat u dit bestand uit de container wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these %1 files from the container?
nl: Weet u zeker dat u deze %1-bestanden uit de container wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move these %1 files to the trash?
nl: Weet je zeker dat je deze %1-bestanden naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to move this file to the trash?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Conflicting actions
nl: Tegenstrijdige acties

[ctx: uresourcestrings.rscorrectedhueccw]
en: Corr. Hue CCW
nl: Corr. kleurtint linksom

[ctx: uresourcestrings.rscorrectedhuecw]
en: Corr. Hue CW
nl: Corr. kleurtint rechtsom

en: Cosine
nl: Cosinus

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Current layer is not split
nl: Huidige laag is niet gesplitst

en: Press S or X to set the curve mode of the last point
nl: Druk S of X om de krommingsmodus van het laatste punt in te stellen

en: Cyan
nl: Cyaan

en: Default palette
nl: Standaard palet

[ctx: uresourcestrings.rsdeletefile]
en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete selected image entry?
nl: Geselecteerde afbeelding verwijderen?

en: Directory is not empty
nl: Map is niet leeg

en: Dither layer using palette
nl: Ditherlaag met palet

[ctx: uresourcestrings.rsdonate]
en: Donate...
nl: Doneren...

en: Download
nl: Downloaden

en: Drop shadow
nl: Slagschaduw

en: Duplicate image
nl: Dubbele afbeelding

en: Edit mask
nl: Bewerkings

en: Edit selection
nl: Selectie bewerken

en: Edit texture
nl: Textuur bewerken

en: Layer is empty
nl: Laag is leeg

en: Selection is empty
nl: Selectie is leeg

en: End without matching begin
nl: Einde zonder begin

en: Enter name for new folder or container (using RES or LRS extension):
nl: Voer naam in voor een nieuwe map of container (met extensie RES of LRS):

en: Enter layer name:
nl: Laagnaam invoeren:

en: Entries
nl: Ingangen

en: Error
nl: Fout

en: Error decoding raw image.
nl: Fout bij het decoderen van RAW-afbeelding.

en: Error while loading original however layer can be rasterized.
nl: Fout bij het laden van origineel, maar laag kan worden gerasterd.

en: Error on opening file "%1"
nl: Fout bij het openen van bestand% 1

en: An exception was encountered
nl: Er is een uitzondering opgetreden

en: Exit request
nl: Verzoek om af te sluiten

en: expects one parameter :
nl: verwacht één parameter :

en: expects two parameters :
nl: verwacht twee parameters :

en: expects N parameters :
nl: verwacht N parameters :

en: Fast
nl: Snel

en: File cannot be empty
nl: Bestand kan niet leeg zijn

en: Date
nl: Datum

en: This file extension is not supported.
nl: Deze bestandsextensie is niet ondersteund.

en: The file format has not been recognized.
nl: Het bestandsformaat wordt niet herkend.

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File not found!
nl: Bestand niet gevonden!

en: File not saved
nl: Bestand niet opgeslaan

en: Size
nl: Grootte

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Fixed
nl: Vast

[ctx: uresourcestrings.rsflattenimage]
en: Flatten image
nl: Alle lagen samenvoegen

en: Folder
nl: Map

en: Folder or container already exists.
nl: Map of container bestaat al.

en: Following errors occurred:
nl: De volgende fouten zijn opgetreden:

en: Fractal tree
nl: Boomfiguur

en: The function %1 is not defined.
nl: De functie %1 is niet gedefinieerd.

en: Green
nl: Groen

en: Half-cosine
nl: Half-cosinus

en: Hold %1 to draw a square or a circle
nl: Houd %1 ingedrukt om een vierkant of cirkel te tekenen

en: Hold %1 to restrict rotation angle
nl: Houd %2 ingedrukt om rotatiehoek te beperken

en: Hold %1 to snap to pixels
nl: Houd %1 ingedrukt om op pixels vast te kleven

en: Hold %1 or %2 to scale
nl: Houd %1 of %2 vast om te schalen

[ctx: uresourcestrings.rshotspot]
en: Hot spot
nl: Hotspot

[ctx: uresourcestrings.rshue]
en: Hue
nl: Kleurtint

[ctx: uresourcestrings.rshueccw]
en: Hue CCW
nl: Kleurtint linksom

[ctx: uresourcestrings.rshuecw]
en: Hue CW
nl: Kleurtint rechtsom

en: There is already an image with this size and depth.
nl: Er is al een afbeelding met deze grootte en diepte.

en: Icon/cursor
nl: Ikoon/cursor

[ctx: uresourcestrings.rsiconsize]
en: Icon size
nl: Ikoon grootte

[ctx: uresourcestrings.rsimage]
en: Image
nl: Afbeelding

en: Image is too big
nl: Afbeelding is te groot

[ctx: uresourcestrings.rsinfinity]
en: Infinity
nl: Oneindigheid

en: Information
nl: Informatie

en: Inner light
nl: Inwendig licht

en: Inner shadow
nl: Inwendig schaduw

[ctx: uresourcestrings.rsintensity]
en: Intensity
nl: Intensiteit

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Invalid angle
nl: Ongeldige hoek

en: Invalid name
nl: Ongeldige naam

en: Invalid opacity :
nl: Ongeldige dekking :

en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Invalid resample size :
nl: Ongeldige resample-grootte :

en: Invalid size for new :
nl: Ongeldige grootte voor nieuwe :

en: Do you want to keep changes?
nl: Wilt u uw wijzigingen behouden?

en: Keep empty space around opaque pixels?
nl: Lege ruimte rond ondoorzichtige pixels behouden?

en: Landscape
nl: Landschap

en: The latest version of LazPaint available online is
nl: De nieuwste online beschikbare LazPaint versie is

[ctx: uresourcestrings.rslayer]
en: Layer
nl: Laag

en: Layer already split
nl: Laag is al gesplitst

en: Layered image
nl: Gelaagde afbeelding

en: Layer effect
nl: Laageffect

[ctx: uresourcestrings.rslayers]
en: Layers
nl: Lagen

en: LazPaint only
nl: Alleen LazPaint

en: Light
nl: Licht

[ctx: uresourcestrings.rslightness]
en: Lightness
nl: Lichtheid

en: Light position
nl: Lichtpositie

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear RGB
nl: Lineair RGB

en: Load and merge palette...
nl: Palet laden en samenvoegen...

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Load palette...
nl: Palet laden...

en: Loop count
nl: Aantal herhalingen

en: Make monochromatic
nl: Omzetten in zwart-wit

en: Make %1-colors palette from image
nl: Maak %1-kleurenpalet van afbeelding

en: Mask
nl: Maskeren

en: Mask from alpha channel
nl: Middels alphakanaal maskeren

en: Merge
nl: Mengen

en: Do you want to merge selection?
nl: Wilt u de selectie samenvoegen?

en: You are trying to open more than one file. How would you like these files to be opened?
nl: U probeert meer dan een bestand te openen. Hoe wilt u dat deze bestanden worden geopend?

en: Moving or rotating selection
nl: Selectie bewegen of roteren

en: You must first release the selection
nl: U moet eerst de selectie loslaten

en: You must first make the layer visible
nl: U moet eerst de laag zichtbaar maken

en: Network
nl: Netwerk

[ctx: uresourcestrings.rsnewimage]
en: New image
nl: Nieuwe afbeelding

en: New mask
nl: Nieuwe maskerlaag

en: No
nl: Nee

en: No active layer
nl: Geen actieve laag

en: There is no active selection
nl: Er is geen actieve selectie

en: Do not save and open another file
nl: Niet opslaan en een ander bestand openen

en: noname
nl: naamloos

en: Normal
nl: Normaal

en: This is not a chromatic channel
nl: Huidig kanaal is niet chromatisch

en: There is nothing to be deformed
nl: Er is niets om te vervormen

en: There is nothing to be retrieved
nl: Er is niets om op te halen

en: It is not reasonable to save such a big image in this file format.
nl: Het is onredelijk om zo'n grote afbeelding in dit bestandsformaat op te slaan.

en: Okay
nl: OK

en: Opacity
nl: Dekking

en: Open
nl: Openen

en: Open files as layers in a single image
nl: Open bestanden als lagen in een enkele afbeelding

en: Open the first file only
nl: Open alleen het eerste bestand

en: Opening
nl: Bezig met openen

en: Open multiple image files
nl: Open meerder afbeeldingesbestanden

en: Other...
nl: Overige...

en: File already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Bestand bestaat al. Wil je het overschrijven?

en: Palette includes alpha channel
nl: Palet bevat alfakanaal

en: Palette options
nl: Palet opties

en: Portrait
nl: Portret

en: Posterize layer using palette
nl: Posterisatie laag met behulp palet

en: Preset name
nl: Voorinstellingsnaam

en: Expected Python version %1 but %2 found.
nl: Verwachte Python-versie %1 maar %2 gevonden.

en: Raster layer
nl: Rasterlaag

en: Recent directories:
nl: Recente directories:

en: Red
nl: Rood

[ctx: uresourcestrings.rsreload]
en: Reload
nl: Herladen

en: Bitmap has been modified. Do you really want to reload?
nl: Bitmap is gewijzigd. Wilt u deze echt herladen?

en: Removable
nl: Verwijderbaar

en: Remove color from palette
nl: Verwijder kleur van palet

[ctx: uresourcestrings.rsrender]
en: Render
nl: Renderen

[ctx: uresourcestrings.rsrepeatimage]
en: Repeat image
nl: Afbeelding herhalen

en: Resampling image...
nl: Afbeelding resamplen...

en: Do you want to retrieve selected area?
nl: Wilt u het geselecteerde gebied ophalen?

en: Press ENTER to validate
nl: Druk ENTER om te valideren

en: Use RIGHT click to finish shape
nl: Gebruik RECHTS klikken om de vorm te finaliseren

en: Use RIGHT click to define source
nl: Gebruik RECHTS klikken om de bron te definiëren

[ctx: uresourcestrings.rssaturation]
en: Saturation
nl: Verzadiging

[ctx: uresourcestrings.rssave]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: uresourcestrings.rssaveasbuttonhint]
en: Save with specified filename
nl: Opslaan met opgegeven bestandsnaam

en: Current bitmap has been modified. Do you want to save changes?
nl: De huidige bitmap is veranderd. Wilt u de wijzigingen opslaan?

en: Save palette as...
nl: Palet opslaan als...

[ctx: uresourcestrings.rsselectblendoperation]
en: Select blend operation
nl: Kies mengoperatie

[ctx: uresourcestrings.rsshowpalette]
en: Show palette
nl: Toon palet

en: Source position
nl: Bron positie

en: Split CMYK
nl: Splits CMYK

en: Split HSL
nl: Splits HSL

en: Split RGB
nl: Splits RGB

en: Device
nl: Apparaat

en: Stroke
nl: Penkleur

[ctx: uresourcestrings.rstextoutline]
en: Text outline
nl: Tekstomlijning

en: There are no checked items. Check some items or add some new ones.
nl: Er zijn geen aangevinkte items. Controleer enkele items of voeg nieuwe toe.

en: There is no file name given for this file. Use "Save as..." from the main menu.
nl: Er is geen bestandsnaam gegeven voor dit bestand. Gebruik "Opslaan als…" in het hoofdmenu.

en: To do
nl: Te doen

en: Images left: %1
nl: Resterende afbeeldingen: %1

en: Tool cannot be used on an invisible layer
nl: Gereedschap kan niet worden gebruikt op een onzichtbare laag

en: Too many actions
nl: Te veel acties

en: Too many layers
nl: Te veel lagen

en: Too many shapes in layer
nl: Te veel vormen in laag

en: Total images: %1
nl: Totaal aantal afbeeldingen: %1

en: Transfer selection to other layer?
nl: Verplaats selectie naar andere laag?

en: Transformed raster layer
nl: Getransformeerde rasterlaag

en: Do you want to transform content of the selection?
nl: Wilt u de inhoud van de selectie transformeren?

en: Unable to apply filter :
nl: Kan filter niet toepassen :

en: Unable to load file :
nl: Kan bestand niet laden :

en: Unable to save file :
nl: Kan bestand niet opslaan :

en: Unknown command :
nl: Onbekend commando :

en: Unknown original
nl: Onbekend origineel

en: Vectorial layer
nl: Vectorlaag

en: Version
nl: Versie

en: Vertical size
nl: Verticale afmeting

en: Visibile
nl: Zichtbaar

en: Yellow
nl: Geel

en: Yes
nl: Ja

[ctx: uresourcestrings.rszoomlayerstackin]
en: Zoom layer stack in
nl: Inzoomen in lagenoverzicht

[ctx: uresourcestrings.rszoomlayerstackout]
en: Zoom layer stack out
nl: Uitzoomen uit lagenoverzicht
