ldm_2.2.1_eu - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Verifying password.  Please wait.
eu: Pasahitza egiaztatzen. Itxaron...

en: No response from server, restarting...
eu: Ez dago erantzunik zerbitzaritik, berrabiarazten...

en: Automatic login in %d seconds
eu: Saio-hasiera automatikoa %d segundotan

en: Select _Language ...
eu: Hautatu _hizkuntza...

en: Select _Session ...
eu: Hautatu _saioa...

en: Select _Host ...
eu: Hautatu _ostalaria...

en: _Reboot
eu: Be_rrabiarazi

en: Shut_down
eu: I_tzali

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: Login as Guest
eu: Hasi saioa gonbidatu gisa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Failsafe xterm
eu: Xterm segurua

en: Change _Session
eu: Aldatu _saioa

en: Select your session manager:
eu: Hautatu zure saio-kudeatzailea:

en: Select the host for your session to use:
eu: Hautatu ostalaria zure saioan erabiltzeko:

en: Change _Language
eu: Aldatu _hizkuntza

en: Select the language for your session to use:
eu: Hautatu hizkuntza zure saioan erabiltzeko:
