ldm - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Username
hu: Felhasználó

en: Password
hu: Jelszó

en: Verifying password.  Please wait.
hu: Jelszó ellenőrzése, kis türelmet...

en: Select _Language ...
hu: Válassz _nyelvet ...

en: Select _Session ...
hu: Válassz _folyamatot ...

en: Select _Host ...
hu: Válassz _gépet ...

en: _Reboot
hu: Új_raindítás

en: Shut_down
hu: _Leállítás

en: Login as Guest
hu: Bejelentkezés vendégként

en: Default
hu: Alap

en: Change _Session
hu: _Folyamat cseréje

en: Select your session manager:
hu: Válaszd ki folyamat-kezelődet:

en: Select the host for your session to use:
hu: Válaszd ki a folyamathoz használt gépet:

en: Change _Language
hu: _Nyelv cseréje

en: Select the language for your session to use:
hu: Válaszd ki a folyamathoz használt nyelvet:
