ldm - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Username
my: အသုံးပြုသူအမည်

en: Password
my: စကားဝွက္

en: Verifying password.  Please wait.
my: စကားဝှက်အားစစ်ဆေးနေသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ခေတ္တစောင့်ပါ။

en: No response from server, restarting...
my: ဆာဗာမှတုံ့ပြန်မှ ုမရှိ ၊ ပြန်လည်စတင်ခြင်း...

en: Select _Language ...
my: ရွေးချယ်ပါ _ဘာသာစကား ...

en: Select _Session ...
my: ရွေးချယ်ပါ _ကဏ္ဍ ...

en: Select _Host ...
my: ရွေးချယ်ပါ _Host ...

en: _Reboot
my: _ပြန်လည်စတင်ခြင်း

en: Shut_down
my: ပိတ်သည်။

en: _Preferences
my: _ဦးစားပေးချက်များ

en: Login as Guest
my: guest တစ်ယောက်အနေဖြင့်စတင်ဝင်ရောက်ခြင်း

en: Default
my: မူရင်းအတိုင်း

en: Change _Session
my: အပြောင်းအလဲ _ကဏ္ဍ

en: Select your session manager:
my: သင်၏အခန်းကဏ္ဍမန်နေဂျာအားရွေးချယ်ပါ-

en: Select the host for your session to use:
my: သင်၏အခန်းကဏ္ဍကိုအသုံးပြုရန်အတွက် host အားရွေးချယ်ပါ-

en: Change _Language
my: ေျပာင္းျခင္း _ဘာသာစကား

en: Select the language for your session to use:
my: သင်၏အခန်းကဏ္ဍကိုအသုံးပြုရန်အတွက်ဘာသာစကားအားရွေးချယ်ပါ-
