ldm 2.0.0 - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Verifying password.  Please wait.
no: Sjekker passord, vennligst vent...

en: No response from server, restarting...
no: Fikk ikke noe svar fra server, starter omigjen ...

en: Automatic login in %d seconds
no: Logger automatisk på om %d sekunder

en: Select _Language ...
no: Velg _språk ...

en: Select _Session ...
no: Velg s_esjon ...

en: Select _Host ...
no: Velg _tjener ...

en: _Reboot
no: Start omigjen datamaskinen

en: Shut_down
no: Skru av _datamaskinen

en: _Preferences
no: _Innstillinger

en: Login as Guest
no: Logg inn som gjest

en: Default
no: Standard

en: Failsafe xterm
no: Feilsikker xterm

en: Change _Session
no: Bytt s_esjon

en: Select your session manager:
no: Velg din sesjonsbehandler:

en: Select the host for your session to use:
no: Velg hvilken server du vil koble din sesjon opp mot:

en: Change _Language
no: Bytt _språk

en: Select the language for your session to use:
no: Velg språk for denne sesjonen:
